přeskočit na obsah

Tcomputer na LanCraftu - LanCraft Autumn 2011 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Tcomputer na LanCraftu

Jump17. 9. 2011 v 11:37
tcomputer

Firma TCom CZ se přestavila poprvé na LanCraftu na INTEL Summeru 2011, kde nám mimojiné zajistila perfektní internet, ale také nám poprvé pomohla zrealizovat na LanCraftu prodej hardwaru pro případ nouze.

I tentokráte nám bude TCom CZ stát po boku. A na co se můžete těšit?

Internet

Velkou novinkou, kterou poprvé na LanCraftu zrealizujeme, bude přístup na internet bez omezení pro všechny hráče! Vysokorychlostní internet, který nám TCom CZ poskytne nám dovolí nejenom pokrýt live streamy z místa, ale také nám umožní dát vám možnost dělat na internetu vše, co se vám zamane (samozřejmě v rámci  vší slušnosti).

Prodej hardwaru

Opět na LanCraftu budete mít možnost zakoupit produkty z online obchodu Tcomputer.cz. Bude vám chybět podložka? Nebo sluchátka či redukce? Snad vše, co byste mohli po technické stránce pro vaše počítače na LanCraftu postrádat, co by se vám rozbilo, nebo jste zapomněli, budete moci zakoupit. Online obchod Tcomputer.cz nábízí vše, co každý počítačový hráč potřebuje a bude na LanCraftu připraven poskytnout vám i tentokrát vše potřebné.

Sedací pytle

S velmi kladnou odezvou se setkali úžasné sedací pytle, které jsme měli na Summeru v konzolovém koutku. Ani tentokráte nebudou chybět a vy se tak nebojte přijít si pohovět ke konzolím, či si jen poklábosit a dát patřičně odpočinout znavenému progamerovu tělu.  

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru