přeskočit na obsah

AVerMedia novým hlavním partnerem LanCraftu - LanCraft Autumn 2011 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

AVerMedia novým hlavním partnerem LanCraftu

Michals6. 10. 2011 v 18:19

Pouze několik hodin zbývá do začátku posledního LanCraftu roku 2011. V předvečer této akce vám tedy představujeme nového hlavního partnera, kterým je společnost AVerMedia Group.

AVerMediaGroup je významným světovým hráčem ve vývoji, výrobě a distribucimultimediálních, prezentačních a bezpečnostních sledovacích produktů.Cílem společnosti AVerMedia bylo vždy především vytvářet vysoce kvalitnía cenově dostupné produkty s využitím nejpokročilejších technologií,které jsou v souladu s ochranou životního prostředí, ergonomií aočekáváními uživatelů.

Společnost AVerMediabyla založena roku 1990 a od roku 2000 je veřejnou akciovouspolečností. Sídlospolečnosti se nachází na Taiwanu a další pobočky má strategicky rozmístěné v USA, Velké Británii, Francii,Španělsku, Nizozemsku, Thajsku, Číně a České republice. Ze začátku svého působení se zabývala především výzkumem avývojem v oblasti digitálních video technologií. Její televizní tunerypro osobní počítače AVerTV postupně získávaly řadu čelních ocenění natrhu s počítačovými technologiemi. S pomocí světovýchtalentů, špičkové technologie, pokročiléautomatizace výroby ašpičkových kontrolních zařízení je firmaAVerMedia schopna dostátnejpřísnějších nároků svých ODM klientů nakvalitu a kvantitu svýchvýrobků.

Cílemspolečnosti AVerMedia je obohacení zážitků zprostředkovávaných zábavnímprůmyslem a rozvíjení efektivní mezilidské komunikace. Přednísnahou společnosti je být firmou, jež usiluje o kvalitní službu společnosti a ztohoto důvodu se držíme především následujících operačních konceptů; býtpraktičtí a realističtí, vytvářet trvalé hodnoty, neustále se rozvíjet asloužit celé společnosti. Všechny tyto body jsou výrazem adokladem důležitosti sociální zodpovědnosti. AVerMedia se neřídí pouze standartyekologicky šetrné výroby, ale zároveň, pro uplatnění hlavníchkonceptů, aktivně usiluje o ochranu životního prostředí, rozvojevzdělanosti a o zapojení do charitativních činností. 

 

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru