přeskočit na obsah

Informace - LanCraft Autumn 2014 | LanCraft.cz

Informace

Dvacátý osmý díl nejpopulárnější domácí LAN party LanCraft Summer 2014 se odehraje opět v prostorách kulturního domu ve Starém Městě u Uherského Hradiště v blízkosti slovenských hranic. Zváni jsou všichni fanoušci her Hearthstone: Heroes of WarCraft Hearthstone: Heroes of WarCraft, League of Legends League of Legends a StarCraft II: Heart of the Swarm StarCraft II: Heart of the Swarm, ale i všichni ostatní, kterým nejsou počítačové hry cizí a rádi se baví.

Občerstvení

Přímo v místě konání, pouze několik metrů od počítačů, je návštěvníkům nonstop k dispozici bar s občerstvením. V nabídce jsou nealkoholické a pro starší 18 let i alkoholické nápoje a drobné občerstvení jako tousty, bagety nebo chipsy.
Na LanCraftu je také možnost objednávky hotových obědů, či večerní grilování stejků a klobás.

Ostatní

LanCraft je primárně BYOC LAN party. Tedy akce pro hráče s vlastním počítačem. U vybraných her je možné také sdílet počítač s někým jiným. Hráči bez vlastního počítače (pokud je to povoleno) by si s sebou měli dovézt polohovací zařízení (tj. myš, podložka pod myš a klávesnice) a sluchátka (reproduktory jsou zakázány). Účastníci, kteří si přivezou vlastní počítač, musí počítat s tím, že budou mít k dispozici dvě zásuvky (v případě potřeby více zásuvek stačí kontaktovat adminy) a před odjezdem by si měli zkontrolovat, zda mají v počítači síťovou kartu. Všichni, kdo chtějí nocovat v kulturním domě, by neměli zapomenout spací utility, např. spacák a karimatku.

Upozornění

!

Každý účastník je obeznámen s faktem, že pořadatelé na této akci fungují pouze jako zprostředkovatelé a nenesou žádnou odpovědnost za účastníkův nelegální software (jak používaný, tak i v neaktivní formě) a jakákoli nelegální data (jak sdílená, tak i v neaktivní formě). Pořadatelé neodpovídají za ztrátu či odcizení věcí či zranění účastníků.

© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru