přeskočit na obsah

Aktuality - LanCraft Autumn 2014 | LanCraft.cz

Aktuality

Hearthstone: Heroes of WarCraft

Ixxii jede obhájit titul

Jump8. 9. 2014 v 00:25

Letos na začátku léta slovenský hráč Filip "ixxii" Ovečka zažil svůj zatím největší herní úspěch. Ve hře Hearthstone zvítězil na LanCraft Summeru a kromě cen od Fujitsu si připsal na účet i částku 5.000 Kč.

V září stejně jako desítky dalších hráčů vyráží opět na LanCraft, tentokráte již za obhajobou titulu. Jak vidí své šance? To a další informace můžete najít v připraveném rozhovoru s tímto hráčem Hearthstonu.

ixxii přebírá výhru na LC Autumn

Ixxii o LanCraftu: "Atmosféra je naozaj skvelá a neopísateľná, jednoducho to musíte sami zažiť. Priblížiť ju viem aspoň cez zábavu, ktorá tam celý čas vládne, cez super ľudí, ktorých spoznáte, cez pocit dôležitosti turnaja, ktorý práve hráte, cez legendárne Lancraft toasty. A ak stále rozmýšľate, či sa účastniť HS turnaja, určite neváhajte, už len kvôli priateľskej komunite tejto hry, ktorú spoznáte priamo až vtedy, ak tam dorazíte."

Celý rozhovor si můžete přečíst na stránce hsfan.cz.

LanCraft

Ukončení rezervace pro CS a LoL

Jump7. 9. 2014 v 15:37

Mrzí nás to, ale v tuto chvíli musím pozastavit možnost rezervace míst pro hry League of Legends League of Legends a Counter-Strike: Global Offensive Counter-Strike: Global Offensive.

Díky velikému zájmu ze strany týmů a hráčů jsme dosáhli maximální možné kapacity pro obě hry. Pokud jste se tak dostali mezi týmy, které na LanCraft chtějí jet a už na ně není místo, udělejte následující:

  1. Registrujte všechny své hráče na LanCraft
  2. Pošlete ID vašich hráčů na e-mail jump@lancraft.cz, jako předmět uveďte "Registrace na LanCraft Autumn 2014"

Tím se dostanete do pořadníku. V tuto chvíli zjišťujeme možnosti rozšíření počtu míst pro BYOC. Pokud se nám to povede, či některý tým bude muset zrušit svou účast, budeme vás podle pořadí kontaktovat a volné místo vám nabídneme.

 

LanCraft

Hledáme nové adminy

Jump1. 9. 2014 v 21:44

Je to opět tady. Hledáme nové tváře do admin týmu LanCraftu. Máte chuť podílet se na rozvoji nejznámější a největší domácí LAN párty? Jste nabití energii a nápady a nemáte je kam nasměrovat? Ozvěte se nám, možná právě vy se za nějakou dobu stanete důležitou součástí LanCraftu a budete to vy, kdo bude udávat směr e-sportu u nás.

We Want You

Naším velikým cílem na LanCraft Autumn 2014 je zdokonalení všech složek LanCraftu. Chceme opět posunout LanCraft na vyšší úroveň, být vzorem a inpirací dalším akcím u nás. Hledáme nové tváře do týmu lidí, kteří LanCraft nejenom zajišťují v dobu konání, ale podílejí se na jeho přípravách týdny i měsíce dopředu a následně zajišťují i postprodukci.

Buďte připraveni na to, že LanCraftem se dá žít neustále. Chcete si to vyzkoušet? Chcete realizovat svou snahu v rozvoji e-sportu u nás? Tak hurá na to!

Elektrikáři

Elektřina je jedno z nejcitlivějších míst každé LAN párty. Pokud vše funguje, jak má, nikdo o ní nic neví a neřeší ji. Ve chvíli problémů však může položit celou akci. Jedná se o velmi zodpovědnou pozici a zkušenosti jsou zde velmi důležité.
Podmínky: certifikáty v oboru, důslednost a zodpovědnost.

Správci sítě

Druhé technické místo, bez kterého LanCraft nemůže fungovat. Dlouholetý partner LanCraftu, společnost Intercom Systems a. s., zajišťuje dodání prvků světové jedničky v oboru, Cisco Systems. Hlavní admin na síť LanCraftu, Petr "The_One" Havlíček, je člověkem na pravém místě a i díky LanCraftu může realizovat své nápady a nadšení, které počítačové sítě skrývají. Je držitelem řady certifikátů a také mimojiné vyučujícím na Cisco Academy při VŠB TU v Ostravě, jak jinak, než v daném oboru.
Síť na LanCraftu je místem, kde si můžou nadšenci opravdu vyhrát, zároveň ale klade veliký důraz na preciznost a zkušenosti.
Podmínky: certifikáty v oboru, důslednost a zodpovědnost.

Redaktoři

Umíte a baví vás psát? Ukrývá se ve vás pisálek, který dokáže dát svým myšlenkám plný průchod v psaném slově a zaujmout čtenáře? Na vás pak čeká pozice v týmu redaktorů, kteří mají na starosti přinášení informací o LanCraftu na různé herní i neherní portály. Vy se budete velikou mírou podílet na tom, jak lidé budou LanCraft vnímat, jak veliké množství jich nakonec dorazí. Vy budete tím, na kom bude ležet jedna z největších zodpovědností během celého roku.
Podmínky: redaktorské zkušenosti, perfektní znalost pravopisu českého jazyka.

Fotografové

Patříte mezi nadšence ve focení? Jste začínajícím, nebo již pokročilým fotografem a hledáte náplň pro své portfolio, nebo chcete svůj um využít a zdokonalit na LanCraftu? Rádi vás uvítáme. Na LanCraftu se už objevila řada fotografů. Řada z nich zjistila, jak náročné může správné focení opravdu být a další dokázali odvést opravdu úžasnou práci.
Budeme rádi, pokud se nám ozvete a přijedete fotit na LanCraft. Výsledek vaší práce pomůže nejen prezentovat LanCraft v době konání, ale bude se objevovat i v dlouhé budoucnosti v reportech, novinkách a upoutávkách na příští akce. Pokud váš výkon bude opravdu kvalitní, vejde vaše jméno v opravdu velikou známost.
Podmínka: vlastní technika, zkušenosti výhodou.

Youtubeři, moviemakeři

Oblast, která se poslední roky obrovsky rozmáhá a dává veliký prostor k seberealizaci. Máte zkušenosti s natáčením a tvorbou videí? Hledáme mladé lidi na pozici moviemakerů, na tvorbu videí z LanCraftu.
Podmínka: vlastní technika, tvůrčí schopnosti.


Samozřejmě, tímto organizace LanCraftu nekončí. Toto byl jen výčet pozit s cílovým zaměřením, kde jsou nutné specifické znalosti či vybavení.

LanCraft nabízí řadu dalších uplatnění. Pomoc při organizaci turnajů, přípravě akce a jejím závěrečném úklidu, plánování a dohled na doprovodnými aktivitami, pomoc s technickými problémy hráčů a řadu dalších drobných či větších činností, které stojí za pořádáním opravdu úspěšné LAN párty.

Budeme velmi rádi, pokud mezi vámi najdeme nové tváře, kteří nám pomohou dál LanCraft posunovat a dělat u stále lepší a lepší jméno.


Dočetli jste až sem? Napadá vás, co za to budete mít?

Záleží jen na vás. LanCraft, více, než možnost výdělku, dává možnost seberealizaci a rozvíjení lidí v oblasti e-sportu. Kdo už si práci pro komunitu někdy zkusil, určitě zažil pocit, kdy za ním hráči přijdou a pochvalou či poděkováním upřímně ocení jeho práci.
Nabízíme vám prostor být součástí největší LAN párty u nás, součástí mladého týmu lidí, kteří žijí LanCraftem a pro které je LanCraft více než jen o hrách.

Je samozřejmé, že za práci na LanCraftu přísluší nějaká odměna. Není a nikdy nebude ale hlavní motivační silou. Nechceme v týmu lidi, kteří LanCraft dělají pro peníze, ale lidi, kteří LanCraft připravují s nadšením a chutí vyzkoušet si nové věci a kteří chtějí budovat jeden z největších herních projektů u nás.

Patříte mezi ně?

---> formulářový dotazník <---

LanCraft

Objednávky obědů na LanCraftu

Jump29. 8. 2014 v 14:52

Jako každý LanCraft, i na LanCraft Autumn 2014 dáváme možnost všem účastníkům objednávky obědů. Obědy se podávají v pátek a sobotu a budou dovezené přímo na LanCraft, kde bude vyhrazený prostor k jejich konzumaci.

Pokud máte o některé z jídel zájem, zašlete svůj nick a ID na email stravovani@lancraft.cz. V emailu dále uveďte, o která jídla máte zájem.

Páteční oběd:

  • 1. jídlo: Smažený kuřecí řízek, brambory, salát
  • 2. jídlo: Kuřecí plátek, rýže, okurek

Sobotní oběd:

  • 1. jídlo: Guláš chléb
  • 2. jídlo: Pečené kuře, bramborová kaše, okurek

Ve čtvrtek, pátek a sobotu bude navíc ve večerních hodinách připravena venkovní grilovačka.  

Cena jednoho oběda je 80,- Kč. Oběd se platí na hlavním baru na LanCraftu. Jako potvrzení dostanete poukázku na oběd. Obědy lze objednat nejpozději 17. 9. 2014.

Kromě těchto obědů bude na LanCraftu nonstop možnost dalšího občerstvení (jídlo i pití).  

LanCraft

Výpadek stránek

Jump27. 8. 2014 v 14:43

Zdravíme všechny účastníky LanCraftu!

Poslední dny se bohužel server, na kterém naše stránky běží, potácel s hardwarovými problémy. I přes veškerou snahu celého týmu lidí se nepodařilo hardware zachránit a spolu s ním tak nenávratně odešla i data z databáze. Bohužel se to týká i posledních záloh a poslední funkční data jsou ze začátku srpna.

Díky tomu řada musí řada z vás provést znovu registraci na LanCraft Autumn 2014. Zkontrolujte si tedy v seznamu účastníků, jestli vaše registrace chybí či ne.

Dále prosím všechny účastníky, kteří měli už rezervovaná místa k sezení a řešili se mnou sezení, aby se mi ozvali na e-mail jump@lancraft.cz, abychom doplnili jejich sezení (samozřejmě je nutná kontrola, zda jste před opětovnou rezervací registrováni).

Omlouváme se za vzniklé problémy, věříme, že vám to záříjovým LanCraftem více než vynahradíme.

LanCraft

LanCraft trika

Jump27. 8. 2014 v 14:36

Blížíme se završení 3. desítky LanCraftu. LanCraft Autumn 2014 bude již naší 29. LAN párty v pořadí. Jako každou akci, i tady přivítáme řadu hráčů, kteří jezdí na LanCraft pravidelně několik roků. Právě pro takové hráče jsme připravili s partnerem LanCraftu, firmou Gamlery, speciální edici LC triček.

LanCraft trika

Trika si můžete objednat s dodáním přímo na e-shopu Gamlery, nebo napište, o jakou velikost máte zájem na e-mail jump@lancraft.cz. LanCraft triko si pak budete moci vyzvednout přímo na záříjovém LanCraftu.

Trička jsou v omezeném množství k dostání ve velikostech M, L a XL. 

LanCraft

LanCraft Autumn 2014

Jump8. 5. 2014 v 16:50

Vítejte na stránkách pro třetí a závěrečný LanCraft roku 2014! 

Návrat většího množství LanCraftů nám dává možnost poskytnout více prostoru jednotlivým hrám. To ocení především hráči her Counter-Strike: Global Offensive Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends League of Legends, na které je tato akce cílená. Na své si navíc přijdou i hráči karetní mánie Hearthstone: Heroes of WarCraft Hearthstone: Heroes of WarCraft, která zmíněnou dvojici her doplní.

Stejně jako každý LanCraft, i letos uděláme maximum pro to, abyste si 4 dny plné her užili v nejvyšší možné míře. V hlavách máme spoustu nápadů, několik vylepšení a na některých z nich už pracujeme.

Můžete se těšit na turnaje o cash i o věcné ceny, na soutěže a nonstop zábavu v populárním Skillzone koutku, na herní novinky na nejnovějších nadupaných herních strojích, na usměvavé holky za barem, neúprosnou security a samozřejmě na velkou večerní grill party.

Tato lanpárty bude svým způsobem jedinečná, protože se toho bude dít skutečně hodně. Kromě LanCraftích turnajů ve třech podporovaných hrách, se zde budou konat i závěrečná kvalifikace na Mistrovství České republiky 2014, které pořádá portál PLAYzone. K vidění budou souboje nejlepší osmičky hráčů a týmů ve hrách League of Legends League of Legends, Hearthstone a StarCraft 2.

To vše a mnoho dalšího na vás čeká na 4denním LanCraftu v září. Doufáme tedy, že dorazíte do Starého Města u Uherského Hradiště v co největším počtu a užijete si s námi závěrečný LanCraft roku.

Za celý admin tým mi zbývá už jen dodat, těšíme se na vás!

strana12
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru