přeskočit na obsah

Doprava na LanCraft - LanCraft Autumn 2014 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Doprava na LanCraft

Jump10. 9. 2014 v 22:06

Poslední letošní LanCraft už klepe na dveře. A že bude nějaký! Poslední týdny spousta z vás řeší způsob dopravy na LanCraft. Rozhodli jsme se vám opět vyjít vstříc a nabízíme vám pomocnou ruku, resp. pomocné auto, v cestě na LanCraft.

Vlakem na LanCraft

Možná to někoho překvapí, ale dostat se vlakem do Starého Města je poměrně jednoduchá záležitost. Město totiž leží na trase, kterou využívají vlaky jedoucí z Rakouska a Slovenska do Polska. Dostat se sem tak můžete přímým spojem nejen z velkých měst v ČR, ale i z Bratislavy. Co se České republiky týče, tak přímo se sem lze dopravit z Ostravy, Olomouce, Brna a i z Prahy, ze které sem ve večerních hodinách míří i vlak dopravce Leo Express.

Železniční nádraží ve Starém Městě u Uherského Hradiště je vzdáleno od kulturního domu přes 1 kilometr, takže v případě cestování vlakem je poměrně složitá záležitost dostat veškeré vybavení až na místo konání. Právě proto jsme se rozhodli podpořit ty, pro které by odnos věcí na podobnou vzdálenost byl takřka nemožný a nabízíme odvoz pro všechny hráče, kteří o to projeví zájem.

Co nabízíme?

  • Doprava hráčů a jejich vybavení ze železniční stanice ve Starém Městě do místa konání akce
  • Zcela zdarma
  • Pro neomezený počet hráčů
  • Po akci stejným způsobem odvoz na nádraží pro cestu domů


Tato nabídka se týká všech hráčů, kteří budou na LanCraft cestovat vlakem. V zásadě je vše velmi jednoduché. Pošlete nám s dostatečným předstihem čas, kdy hodláte do Starého Města dorazit a kolik lidí bude s vámi cestovat. Přibližně 10 minut před příjezdem vlaku do Starého města nám pošlete SMS na číslo, které vám zašleme a jeden z adminů vás přijede na nádraží vyzvednout. Celá tato služba je zdarma a pro neomezený počet účastníků.
 

Jak postupovat?

  • Nejpozději 24 hodin před začátkem akce (středa ve 12:00) vyplňte tento formulář.
  • Po vašem příjezdu vám stačí si počkat před nádražní budovou na příjezd LanCraftího admina

 

Autobusem na LanCraft

Přímo u budovy, kde se LanCraft odehrává, je autobusová zastávka s názvem Staré Město, sokolovna. Pokud jste z okolí, které má do Starého Města, či Uherského Hradiště přímé spojení autobusem, dostanete se pár metrů na LanCraft jen s jedním přestupem.

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru