přeskočit na obsah

MCŘ sestavy součástí LanCraftu - LanCraft Autumn 2014 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

MCŘ sestavy součástí LanCraftu

Michals15. 9. 2014 v 14:00

Poslední LanCraft tohoto roku je již za dveřmi. Již za několik dní se začnou sjíždět stovky hráčů do prostor, ve kterých se bude naše lanpárty konat naposledy. O to důležitější tak bude kvalita vybavení, která všem dá možnostakci si užít.

Již několik LanCraftů po sobě máme možnost využívat kvalitu oficiálních MČR sestav, které nám zapůjčuje všemi známý portál PLAYzone. LanCraft Autumn nebude vyjímkou, ačkoliv tentokrát nebude jejich využití takové, jako tomu bylo doposud. Stále ale bude možné si MČR sestavy vyzkoušet. A co víc. V prodeji je totiž zbrusu nová verze těchto ďábelských strojů, kterou si budou moci návštěvníci LanCraftu vyzkoušet.

(Novější verze MČR sestav bude na LanCraftu podrobena nekompromisnímu testu hráčů)

K mírným změnám ve využití MČR sestav nás přimněla nejen přítomnost MČR kvalifikací, ale i zkušenosti z posledního LanCraftu pro League of Legends League of Legends. Jedna z částí MČR sestav bude umístěna na pódiu, kde bude sloužit hráčům Hearthstone. Zde zároveň proběhnou všechny streamované zápasy této hry a v sobotu se právě na těchto počítačích určí nejlepší dvojice, která postoupí na MČR.

Pro návštěvníky LanCraftu bude ale mnohem zajímavější osmička sestav, které budou umístěny na balkóně. Právě na nich totiž proběhnou různé doprovodné turnaje, kterých se budou moci zúčastnit nejen BYOC ráči, ale i diváci. Turnaje zde budou probíhat ve čtvrtek a v pátek. V sobotu se na těchto strojích utká v MČR kvalifikaci 8 nejlepších hráčů StarCraftu 2.

O přesném rozpisu turnajů vás ještě budeme informovat, nicméně budou se hrát nejen známé hry jako League of Legends League of Legends či Counter Strike, ale dostanou se ke slovu i jiné oddechovky. Nejlepší hráči si každopádně budou moci odnést menší výhry od našich partnerů.

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru