přeskočit na obsah

Epický turnaj v Zumbě! - LanCraft Autumn 2014 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Epický turnaj v Zumbě!

Jump15. 9. 2014 v 01:19

Kdo byl poslední ročníky na LanCraftu, nemohl přehlédnout již pověstný SkillZone koutek, kde dnem i nocí, od začátku až do samého konce LanCraftu, probíhala nepřetržitá zábava. Konzole, volné PC hraní, taneční hry, karaoke, Fruit Ninja na živo a mnoho dalšího vytváří atmosféru, která pohltí desítky lidí každý LanCraft, kteří snad ani nechodí spát a v obrovském víru zábavy prožijou celý LanCraft.

Zumba ve Skillzone koutku

Když se SkillZone koutek objevil poprvé, strhl na sebe obrovskou pozornost a od té doby je nedílnou součástí LanCraftu. Ug4t0R, který je srdcem a duší SkillZone koutku, představil ve své premiéře na LC taneční hru Zumba. Turnaj, který se v ní tehdy odehrál, byl opravdu famózní a na tomto, rozlučkovém LanCraftu vs SM, tedy Zumba nemůže chybět, samozřejmě ve své nejnovější podobě Zumba World Parrty!

Nyní však, jdeme dále! Protože Ug4t0R je znán tím, že všemu dává maximum a jeho nápady jsou leckdy skoro až šílené, netradiční a neuvěřitelně strhávající, připravil do turnaje i výhru naprosto crazy, prostě v duchu "like a Ug4t0R!

Zavítejte tedy během LanCraftu do SkillZone koutku a přijďte si užít porci nefalšované naskillované zábavy!

 

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru