přeskočit na obsah

Aktuality - BenQ LanCraft Summer 2013 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Změna pravidel a harmonogramu StarCraft 2 turnaje

Michals15. 8. 2013 v 12:00

Velký zájem ze strany hráčů StarCraftu 2 nemohl ujít naší pozornosti. Týden před začátkem akce má již 76 hráčů zarezervované své místo a další ještě přibudou. Proto jsme byli donuceni poněkud pozměnit harmonogram i pravidla hlavního StarCraft 2 turnaje.

 

 

Původně měly mít základní skupiny hlavního turnaje klasickou formu, tedy 16 skupin a v nich každý s každým BO1. Tento LanCraft ovšem bude poněkud jiný. Do playoff má postoupit pouze 32 hráčů a abychom zamezili nějakým "náhodným okolnostem", měníme systém základních skupin.

Skupiny budou rozděleny do dvou fází. 32 hráčů bude již před začátkem turnaje nasazeno do druhé fáze. První fáze začne již ve čtvrtek večer a bude sestávat ze 16 skupin, ve kterých budou 3-4 hráči. Cílem je, aby jsme získali 32 hráčů, kteří společně s dříve nasazenými hráči  budou do pátečního poledne bojovat o 32 postupových míst do playoff. Všechny zápasy základních skupin budou hrány stylem BO3.

 


 

Start skupin ve čtvrtek bude v 19:00. Do této doby musejí být všichni hráči přítomni na akci. Více informací naleznete v pravidlech. Po skončení první fáze budou hráči neprodleně naseedování podle úspěšnosti do fáze druhé a mohou tak ještě tentýž den začít zápasy druhé fáze. Nejlepších 32 hráčů pak bude nalosováno do playoff.

Hráči, kteří vypadnou ze základních skupin, se budou moci zúčastnit velkého doprovodného turnaje, který bude začínat ve stejnou dobu, jako playoff hlavního turnaje. Více informací ohledně tohoto turnaje zveřejníme v příštích dnech.

LanCraft

GX Gaming se stává novým partnerem LanCraftu

Michals15. 8. 2013 v 07:21
Jedna z věcí, na kterou si hráči rozhodně nemohou stěžovat, je nedostačný výběr u herních periferií. V tomto ohledu totiž působí hned několik věhlasných firem. Mezi ně se nyní pokouší prodrat i GX Gaming, který se navíc stává oficiálním partnerem BenQ LanCraft Summer 2013.
 

 
 
Společnost GX Gaming vznikla v roce 2011 a zabývá se vývojemspecializovaných, upravitelných herních periferií pro profesionálníhráče. Klávesnice, myši a headsety značky GX Gaming bezpečně poznátepodle znaku škorpiona, který GX Gaming používá.
 
Společnost GX Gaming začala podporovat českou gamingovou scénu teprve nedávno, nicméně to ji v rozletu rozhodně nebrání. Na naší Lanpárty si budete moci na vlastní kůživyzkoušet řadu herních produktů, v čele s herní myší GX Gaming Gila,klávesnicí GX Gaming Imperator PRO a headsetem GX Gaming Cavimanus 7.1. Všechny budou k dispozici k promo počítačům.
 
GX Gaming logo

 
Jednu z výše uvedených periferií si navíc budou moci odnést hráči jedné z her, které na LanCraftu uvidíme. O jaký produkt se jedná a kdo ho dostane, se dozvíte v následujících dnech.
 
Společnosti GX Gaming děkujeme za podporu a pokud máte zájem se dozvědět o GXG více, můžete se podívat na jejichFaceBook stránku GX Gaming CZ/SK.
 

LanCraft

Big Shock! na vás čeká

Jump13. 8. 2013 v 10:34

BigShockDobrá zpráva pro všechny milovníky energeťáků. Již tradičně se totiž každý hráčský účastník LanCraftu může těšit na dárky od partnerů naší Lanpárty a i v tomto zvyku budeme na BenQ LanCraft Summer pokračovat.

Jedním z těchto dárků je energeťák Big Shock!, který i tentokrát obdrží každý z vás u vstupu na akci.

Dota 2

Další volné sloty pro DOTU 2!

Michals10. 8. 2013 v 15:59

Jak jsme slíbili, tak činíme. Před týdnem jsme informovali o tom, že se nám podařilo zajistit další sloty pro naši Lanpárty. Jako první dostali možnost hráči StarCraftu 2, kteří ale této příležitosti využili pouze částečně. A jelikož se BenQ LanCraft Summer 2013 blíží nadsvětelnou rychlostí, předáváme nyní volné sloty další hře.

 


Druhou v pořadí je DOTA 2. Hráči této hry projevili svůj zájem sice pomaleji než starcrafťáci, ale i tak se na ně dostalo. Ke dvanácti týmům tak možná přibude ještě pár dalších. Pokud by se tak stalo, mohlo by navíc dojít k navýšení cen pro hlavní DOTA 2 turnaj.

Prozatím sice stále není nic jisté na 100%, nicméně odhadujeme, že volné budou 1-2 týmové sloty. StarCraft 2 hráči mají ještě čas do pondělka, aby si zarezervovali svá místa. Poté již s definitivní platností přesuneme zbylá místa dotařům. Upozorňujeme, že případné volné sloty budou k dispozici mimo 2. sál, ve kterém je 12 dosud zaregistrovaných DOTA 2 týmů.

Sloty volné ještě nejsou, svůj zájem ale můžete projevit již nyní, čímž si zajistíte, že se dostane právě na váš tým. Pokud se tedy chcete zúčastnit největší tuzemské Lanpárty, udělejte následující:

1 - Napište na jump@lancraft.cz ohledně vašeho zájmu
2 - Po potvrzení volného místa je potřeba neprodleně zaplatit poplatek minimálně pro tři hráče v týmu.
3 - Po doručení platby bude možný výběr místa k sezení.

Případné dotazy směrujte na výše uvedený email.

Pevně věříme, že hráči DOTY 2 této možnosti plně využijí a i díky nim se tak počet účastníků akce přehoupne přes číslo 200!

LanCraft

MSI se opět stává partnerem LanCraftu

Michals9. 8. 2013 v 17:46

SpolečnostMSI, výrobce herních notebooků, základních desek a grafických karet,patří k našim tradičním partnerům. V proběhlých dvou letech se navíc MSI stal několikrát generálním partnerem LanCraftu a i díky tomu si mohou hráči a účastníci největší Lanpárty na domácí scéně užívat toho nejlepšího vybavení, které tato společnost nabízí.

 


 

Kažou akci si díky MSI máte možnost zahrát nejnovější hry na kvalitních herních noteboocích. Nejinak tomu bude i tento rok, kde budou vedle promo PC zařazeny hned 3 špičkové noťasy. Jejich zveřejnění můžete očekávat během následujících dní, stejně jako hry, které si na nich budete moci vyzkoušet.

A to není vše. Tento rok se totiž hardware od společnosti MSI stal součástí počítačů HAL3000Grunex Challenge by MSI. O těchto sestavách jsme vás informovali v nedávné novince. Kromě základní desky MSI H87-G41 PC Mate, bude  součástí sestavy i grafická karta MSI N760 TF 2GD5/OC Gaming ze série MSI Gaming. Kvalitu MSI hardwaru tak  budou moci ocenit nejlepší hráči jednotlivých her během sobotních grandfinálových bojů a dva exempláře budou vystaveny i mezi promo PC, kde se k nim dostane kterýkoliv účastník.

S MSI budou plně spokojeni především hráči League of Legends League of Legends. Právě tato společnost totiž poskytne hlavní cenu pro LoL, která bude mít hodnotu přes 15 000 Kč. O co se konkrétně jedná, se opět dozvíte za krátko na našem Facebooku.
LanCraft

Tony Bennett opět na LanCraftu

Michals9. 8. 2013 v 12:36

Každý správný progamer ví, že dodržovat pitný a stravovací režim jejedním z předpokladů pro vítězství. Návštěvníci LanCraftu si již zvyklina pravidelný přísun energických nápojů Shock a nutričně výživných achutných pamlsků od firmy Tony Bennett.

 


 

Tatosestava se nemění ani nanadcházejícím BenQ LanCraftu Summer 2013 ajako každý rok seregistrovaní hráči mohou těšit na dárkový balíček zvýběrovéhosortimentu potravin - sušenky Walkers, müsli tyčinkyJordans,  čokolády Green & Black's a další. V nabídce se lze setkat svelkým výběrem dodnes ručně vyráběných delikates z Evropy i dalšíchkontinentů a samozřejmě bude na místě možnost si tyto a další výrobkyzakoupit na baru.

Kromě dárkového balíčku, který dostane každý hráč při vstupu, se mohou těšit na speciální dárky i nejlepší hráči a týmy v jednotlivých turnajích. O podrobnostech v tomto směru vás budeme ještě informovat.

Děláme vše, pro vaši spokojenost a těšíme sena vás!

LanCraft

BenQ představí na LanCraftu herní monitor XL2411T

Michals7. 8. 2013 v 15:21
Společnost BenQ patří již po několik LanCraftů mezi naše hlavní partnery. Již podruhé se navíc stává společnost BenQ generálním partnerem největší Lanpárty na domácí scéně.
 
BenQ můžete znát nejen jako výrobce projektorů, foťáků a kamer, ale především jako výrobce kvalitních herních monitorů. O této kvalitě se mohli účastníci LanCraftu přesvědčit sami na několika posledních akcích, kde byly právě monitory BenQ součástí promo počítačů.
 

 
Gamingová podpora společnosti BenQ jde vidět i u dalších domácích soutěží. Ne náhodou nese hlavní soutěž portálu Grunex, BenQ Grunex Challenge 2013, v názvu právě značku BenQ. Ve světě pak stačí zmínit soutěže, jako Intel Extreme Masters, MLG aESWC, aby bylo jasné, že monitory BenQ jsou k nalezení v těch nejprestižnějších progamingových soutěžích světa.
 
Na LanCraftu budou k vidění nové monitory BenQ XL2411T, které spatřily světlo světa před cca půl rokem. Monitor má úhlopříčku 24 palců a v dnešní době již standardní rozlišeníFullHD, tedy 1920x1080 pixelů. Poměr stran je 16:9. Díky Gaming Refresh rate Optimization Management (zkráceně GROM), dosahuje monitor obnovovací frekvence až 144 Hz a společně s odezvou, která dosahuje pouhé 1 milisekundy, se tento monitor řadí mezi naprostou špičku. Konkrétní údaje naleznete na oficiálním web, samozřejmě v češtině.
 

Specifikace

 
Úhlopříčka obrazovky
24"
Poměr stran
16:9
Rozlišení (max.)
1920 x 1080
Přirozený kontrast (typ.)
1000:1
Doba odezvy (Tr+Tf) typ.
5ms, 1ms GTG
Počet zobrazitelných barev
16.7million
Rozměry (V x Š x H mm)
431 x 570 x 223
Čistá hmotnost (kg)
6.0
Hrubá hmotnost (kg)
8.5
Black eQualizer
Ano
Režim FPS
Ano
Režim RTS
Ano

Tyto monitory budou k dispozici v Tourney area, kde na nich budou hrát nejlepší hráči během grandfinálových zápasů a rovněž StarCraft 2 hráči, kteří přijedou bez svých počítačů. Kromě toho si dva z těchto monitorů budou moci vyzkoušet všichni účástníci akce, v rámci promo PC.
 
A nebudou to jen monitory, které společnost BenQ poskytne hráčům na naší lanpárty. Na ceny od BenQ se totiž mohou těšit hráči DOTY 2, protože ceny pro vítěze tohoto turnaje, které mimochodem mají souhrnou hodnotu přes 16 000 korun, věnuje právě společnost BenQ. O jaké ceny se konkrétně jedná vám oznámíme již brzy na našem Facebooku.  

Společnosti BenQ děkujeme, že se stala generálnímpartnerem BenQ LanCraft Summer 2013 a věříme, že kvality produktů BenQ ocení i samotní účastníci LanCraftu.
LanCraft

Objednávky obědů na LanCraftu

Jump7. 8. 2013 v 14:26

Jako každý LanCraft, i na BenQ LC 2013 dáváme možnost všem účastníkům objednávky obědů. Obědy se podávají v pátek a sobotu a budou dovezené přímo na LanCraft, kde bude vyhrazený prostor k jejich konzumaci.

Pokud máte o některé z jídel zájem, zašlete svůj nick a ID na email stravovani@lancraft.cz. V emailu dále uveďte, o která jídla máte zájem.

Páteční oběd:

  • 1. jídlo: Smažený kuřecí řízek, brambory, okurek
  • 2. jídlo: Vepřový guláš, chléb

Sobotní oběd:

  • 1. jídlo: Smažený sýr, vařené brambory, tatarka
  • 2. jídlo: Pečené kuře, rýže, kompot

Ve čtvrtek, pátek a sobotu bude navíc ve večerních hodinách připravena venkovní grilovačka.  

Cena jednoho oběda je 80,- Kč. Oběd se platí na baru na LanCraftu. Jako potvrzení dostanete poukázku na oběd. Obědy lze objednat nejpozději 20. 8. 2013.

Kromě těchto obědů bude na LanCraftu nonstop možnost občerstvení (jídlo a pití).  

LanCraft

Grilovačka opět na LanCraftu

Michals5. 8. 2013 v 12:47

Minulý rok jsme na naší Lanpárty přidali novou možnost stravování pro všechny hráče a návštěvníky, kterou bylo večerní grilování. Tuto téměř již tradici budete moci vyzkoušet i na BenQ LanCraft Summer 2013.

 

 

Na tento LanCraft přemýšlíme o specialitě - grilované kýtě. Prozatím řešíme, kolik účastníků by o tuto pochoutku mělo zájem. Pokud tedy patříte mezi ně, můžete projevit svůj (nezávazný) zájem na naší Facebook stránce. O konkrétních podrobnostech vás budeme již brzy informovat.

 

StarCraft II: Heart of the Swarm

Navyšujeme BYOC o 20 slotů!

Michals2. 8. 2013 v 17:02

Start největší tuzemské Lanpárty, kterou i tentokrát bude BenQ LanCraft Summer 2013, již pomalu klepe na dveře. Místa v BYOCu mizí závratnou rychlostí a již nyní máme 138 zarezervovaných míst. Většinu z nich tvoří hráči StarCraftu 2, kteří již prakticky zaplnili nejen původně plánovaných 60 míst, ale i další 10 dodatečných slotů.

 

 


Tento čtvrtek se admini vydali na obhlídku prostor, ve kterém se bude LC odehrávat a došli k pozitivnímu zjištění. Bude totiž možné navýšit počet míst v BYOCu o 20 míst! Díky tomu se tak kapacita LanCraftu zvedne na 210 hráčů.

Vzhledem k velkému zájmu, který dosud přesahoval naše možnost, jsme se rozhodli dát tato místa k dispozici právě hráčům StarCraftu 2. Během tohoto víkendu rozšíříme rezervace i zde na webu, aby bylo jasně patrné, kde tato místa budou. S přihlédnutím k očekávanému zájmu a také k tomu, že do akce již nezbývá mnoho času, jsme se rozhodli na nic nečekat a začít s rezervacemi již nyní.

Pokud jste tedy hráč StarCraftu 2 a chcete se zúčastnit LanCraftu, udělejte následující:

1 - Napište na jump@lancraft.cz o kolik slotů máte zájem.
2 - Po potvrzení volného místa je potřeba zaplatit poplatek do 3 pracovních dnů.
3 - Po doručení platby bude možný výběr místa k sezení.

Rozhodně tedy na nic nečkejte!


 
Pokud se ukáže, že hráči SC2 nedokáží tento prostor zaplnit, budou zbývající sloty dány k dispozici dalším hrám. Termín rezervace těchto míst pro SC2 je 12. srpna. Připomínáme, že stále platí pro DOTU 2 možnost registrace jako náhradníků, což by nám i ukázalo případný zájem, kdybychom přesouvali některé z těchto 20 slotů dál.

strana1234
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru