přeskočit na obsah

Aktuality - BenQ LanCraft Summer 2013 | LanCraft.cz

Aktuality

League of Legends

Stav týmů v League of Legends turnaji

Jump30. 7. 2013 v 20:02

Do začátku LanCraftu zbývají 3 týdny. Naprostá většina míst je již zabraná a League of Legends League of Legends je jediná hra s volnými sloty.

Abychom se vyvarovali situace, že budou na BenQ LanCraftu prázdná místa, stanovujeme nyní deadline pro registraci LoL týmů a tím je datum 4. 8. 2013. Pokud některý z týmů, který není nahlášen a nemá zaplaceno, plánuje na LanCraft přijet, je nutné poslat e-mail na jump@lancraft.cz a nahlásit soupisku všech 5ti registrovaných hráčů.

Nejpozději do 11. 8. musí mít všechny týmy zaplacené minimálně 3 hráče v týmu, aby jim byl slot potvrzen.

Sloty, které nebudou do 11. 8. rezervovány (zaplacené), budou následně uvolněny pro jinou hru. 

 

Aktuální stav týmů:

 • eSuba - potvrzeno
 • iG - potvrzeno
 • Yolo - potvrzeno
 • iNfernity - potvrzeno
 • eXtatus  - potvrzeno
 • B00Bs - částečně zaplaceno
 • NARDO - částečně zaplaceno
 • iNfernity Academy - částečně zaplaceno
 • NoBrain - potvrzeno
 • Pedicabo Ego - částečně zaplaceno
 • SnoopY - částečně zaplaceno
 • UEs - částečně zaplaceno

 

LanCraft

Představujeme harmonogram hlavních turnajů

Michals30. 7. 2013 v 14:59

Na BenQ LanCraft Summer 2013 uvidíme soutěžit ty nejlepší hráče a týmy domácí scény. Po dva dny budou probíhat hlavní turnaje ve všech třech hrách a v každé si ti nejlepší odnesou nemalé ceny od spoznorů LanCraftu. Jednou z mála nevyřešených otázkou dosud bylo, jak to přesně bude vše probíhat. I to již ale nyní víme, protože vám představujeme harmonogram hlavních turnajů.

 


 

Že bude nadcházející LanCraft speciální jsme vám říkali již nesčetněkrát. Opět ale musíme tuto frázi oprášit, protože speciální to skutečně bude. Závěrečné zápasy všech turnajů se budou odehrávat na pódiu, což vytvoří zvláštní podmínky nejen pro hráče, ale i streamery a diváky.

Jelikož ale máme jen jedno pódium, může se zároveň hrát pouze jeden zápas. Proto se budou jednotlivé hry v sobotu střídat. Vše načne StarCraft II: Heart of the SwarmStarCraft 2, následovat bude Dota 2DOTA 2 a celý program uzavře League of Legends League of Legends. Po každém finále bude následovat vyhlášení vítězů, což je opět odklon od tradic, jelikož dříve se většinou čekalo na konec poslední hry.

 
(Všeobecný harmonogram. Detailní rozpis pro každou hru naleznete níže)

 Páteční harmonogram je v podstatě relativní a jedná se o odhad toho, jak by měly turnaje probíhat. Časy v něm nejsou závazné pro hráče ani adminy, což znamená, že se za normálních okolností bude hrát nepřetržitě. Naopak závazné jsou v sobotu časy startu Grandfinále a finále LB, tedy závěrečných zápasů každého turnaje. Ty, i vzhledem ke přehlednosti pro diváky, by měly začít na čas.

Při tvorbě harmonogramu se bralo v potaz, že mohou nastat různé nepředvídatelné okolnosti. Proto je u každé hry určitá rezerva, která zaručuje, že se především Grandfinále jednotlivých her odehraje včas. Může se tedy stát, že například v pátek se některé turnaje odehrají rychleji, než je plánováno. Při této příležitosti bychom rovněž chtěli upozornit na to, aby hráči úmyslně nezdržovali turnaj. Nedostavení se k zápasu může po určité době vést i k postihům týmu či hráčů. Více o tomto se dočtete v pravidlech.

Kromě hlavních turnajů bude v plánu i několik doprovodných. O nich vás budeme ještě informovat.

StarCraft II: Heart of the SwarmStarCraft 2 harmonogram
League of Legends League of Legends harmonogram

Dota 2DOTA 2 harmonogram

Seznam adminů

 

League of Legends

Admini a streameři: League of Legends

Michals27. 7. 2013 v 15:59

Hráči tří her se sjedou za měsíc na BenQ LanCraft Summer 2013. Mezi nimi bude i League of Legends League of Legends. Pro tuto komunitu to bude čtvrtý LanCraft. Předešlá akce se sice potýkala s tím, že zájem o ni byl o něco menší, než by se u tak velké komunity dalo čekat, nicméně tentokrát se zdá, že bude plno.

 


 

Prozatím jsou 4 týmy plně zaplacené a dalších 7 týmů má zaplaceno částečně. Zabrány jsou tedy téměř všechny ze dvanácti týmových slotů. A vzhledem k tomu, že místa ubývají poměrně rychle,by si další případní zájemci pospíšit.

Turnaje na LanCraftu ale nejsou jen o hráčích. O kvalitu se velkou měrou zasluhují i admini a streameři, kteří se o turnaj starají, resp. dávají možnost divákům sledovat zápasy z turnaje. Nejinak tomu bude i tentokrát, protože v tomto ohledu se mohou účastníci akce těšit na to nejlepší. 

Adminem League of Legends League of Legends turnaje na BenQ LanCraft Summer 2013, bude czech Michal "Ňufík" Hájek, kterého můžete znát mimo jiné z Grunexu, kde adminuje LoL soutěže. S Ňufem jsme připravili menší rozhovor, který vám nyní nabízíme.

Čau Ňufe. Můžeš se na úvod představit pro ty, kteří tě možná ještě neznají, ale brzy tě poznají?
 
Ahoj,jmenuji se Michal Hájek, ale všichni mi říkají Ňufík, je mi 21 let ajsem adminem League of Legends League of Legends už od doby co hra začala v ČR.
 
 
Než se dostaneme k "odbornějším" věcem, tak jak si se vlastně dostal k League of Legends League of Legends?
 
Takasi jako všichni hráči jsem hrával World of Warcraft a přes kamarády zguildy jsem se vlastně dostal k beta verzi LoL, nějak mě tochytlo a už sem u toho zakotvil i když v tom nejsem nijak extra dobrej. :)
 
 
Vsoučasné době zastáváš pozici admina LoL na Grunexu. Jak si se vlastněke Grunexu dostal a jaké turnaje jsou již na tvé adminské pažbě?
 
Takna Grunex jsem se dostal díky Abuyinovi, byl to jedn z mých nejlepšíchkamarádů a každý večer při našich venčících procházkách se psem acigárku sem tak rozebírali celkově vše a já mu furt cpal do hlavy že LoLmá budoucnost a že to tam musí být. Po nějakém půl roce, co jsem ho furtprudil, mě tam fakt dotáhl. No a za tu dobu ksem stihl několik onlineturnajů a LAN včetně několik LC (občas jsem chyběl cause no free time,ale jinak se fakt snažim).
 
 

 
 
Vroli admina budeš pokračovat i na nadcházejícím LanCraftu. KolikatýLanCraft to pro tebe vlastně je a jak si byl s minulými akcemi spokojen?
 
Notak nejsem si jistý, ale asi 3. LC to bude tento rok, na dvou jsem chyběl. Jinak s akcemi jsem vesměs spokojen až na raní opilce kteří nemohouhrát, ale to se stává. Doufám, že tento rok se to nestane. Za tu dobu, coto dělám, jsem dal jen jednu kontumaci a to ještě tak, že jsem se vlastněnechal trochu podvést jedním z týmů, kteří mi neřekli úplnou pravdu.
 
 
ProLeague of Legends League of Legends není LanCraft žádnou novinkou. Přesto byl ale doteďzájem ze strany této komunity menší, než by se čekalo. Čím si tovysvětluješ?
 
Jakuž sem jřekl mnohokrát, komunita je strašně zmlsaná koukáním na LCS. Myslí si, že když oni berou peníze, tak si to zaslouží hned taky. Trochuzapomínají, že za startem kariery je vždy nějaký LAN turnaj, kde se musíukázat a trochu také investovat do startovného. Nikdo vám nezplatí za to,aby jste se účastnili ani vám ihned nenabídnou smlouvu na sponzoring atd. Jeto jako v reallife, kdy ze začátku musí být investice a snaha a až potépřichází to pravé ovoce (Bill Gates taky začínal od nuly, investoval dotoho čemu věřil a jak je na tom dnes? :)).
 
 
Tentokrátto každopádně vypadá, že se konečně na LanCraftu ukáže velké množstvíLoLkařů. Co vlastně od jediného LanCraftu v roce očekáváš?
 
Notak doufám hlavně že hráči dokáží zaplnit všech 12 slotů, co jsme dostaliod Jumpa. Pokud ne, dostane je DOTA a to by bylo zase keců z jejichstrany :) .Jinak jáočekávám full účast lidí, co když se opijou budou moct vstát a hrát a pakže si užijeme nějakou tu srandu (jsem sice zamlklá osoba k lidem coneznám, ale i tak je se mnou fun :)).
 
 
Děkuji za rozhovor a těším se na tebe a tvé adminské schopnosti . Chtěl by si na konec něco sdělit hráčům a fanouškům League of Legends League of Legends?
 
Tak chtěl bych sdělit asi to jediné, ***** lidi neštvěte a zaplaťte to, přeci se nenecháme zahanbit DOTOU. :D
 

 

Důležitým aspektem každého dnešního turnaje je stream a diváci, kteří stream sledují. Na LanCraftu je již několik let k vidění to, že si na své přijdou nejen diváci na streamu, ale i ti, co dorazí přímo do místa dění. BenQ LanCraft Summer 2013 nebude vyjímkou. Hráči a diváci League of Legends League of Legends, kteří zavítají do Starého Města u Uherského Hradiště, tak budou moci sledovat počínání ostatních na jednom ze dvou pláten, které bude v budově připravené. Rozpis toho, kde se co bude streamovat, bude samozřejmě připraven také.

 


 

Kdo ale bude tou hlavní postavou streamu League of Legends League of Legends? Nebude to nikdo jiný, než czech Petr "Xnapy" Jirák, který se nesmazatelně zaryl do paměti všech svým fenomenálním streamem z Copenhagen Games 2013 a zařadil se tak velmi rychle mezi nejpopulárnější české streamery. Věříme, že na LanCraftu všichni poznají proč (jo a pozor na šatník ;)).

A i se Xnapym jsme vytvořili menší rozhovor, který si můžete přečíst.

 

Čau Xnapy. Mohl by si se prosím předem tohoto rozhovoru představit těm, kteří tě možná neznají?

Ahoj ! Mé jméno je Petr Jirák, samozvaný king of šatník aka Xnapy. Jsem bývalý profesionální hráč League of Legends League of Legends. Aktuálně se věnuji bavení veřejnosti na mém streamu, komentování a trénování předního českého teamu eSuby.


V komunitě si doslova proslulý jako komentátor. Jak si se ke streamování turnajů vlastně dostal a co by si považoval za svůj nejlepší výkon v oblasti komentování?

V podstatě náhodou, jednoho dne jsem dostal zprávu od Herdyna, že jedou na Copenhagen Games a fakt by se jim hodil někdo, kdo jim odstreamuje hry a ideálně i odkomentuje. Toto bych označil i jako můj největší výkon, protože to bylo opravdu velice náročné, ať už technicky, tak fyzicky.


Další štace na sebe nenechá dlouho čekat. Na LanCraftu budeš hlavní streamer League of Legends League of Legends. Plánuješ si vzít někoho k sobě jako spolukomentátora?

Určitě bych rád, ale na naší scéně nemáme moc komentátorů. Proto je tato část akce stále v jednání.

 

  

Byl jsi už někdy vlastně na LanCraftu a co vlastně od toho nadcházejícího očekáváš?

Byl jsem na všech lancraftech kde League of Legends League of Legends už bylo a pevně doufám, že se nám z tohoto lancraftu podaří vytěžit co nejvíc, zkrátka z toho udělat co největší show.

V to věřím též. Jak se vlastně díváš na českou LoL scénu co se týče týmů? Vzhledem k tomu, že Benched zřejmě nedorazí, je někdo, kdo by mohl být rovnoceným soupeřem eSuby?

Snažím se vést team tak, aby bral každého soupeře jako rovnocenného. Kdo předvede jaký výkon, ukáže až čas. Přece jenom přehnaný respekt, nebo naopak sebedůvěra jsou často kamenem úrazu každého teamu.


Jaké jsou tvé ambice jakožto trenér? Kam si myslíš, že se může eSuba dostat a jsou sny o LCS reálné?

Aktuálně kvůli radikálním změnám v teamu, si netroufnu tvrdit kam až eSuba může mířit. Doufám ale v to nejlepší.


Děkuji za rozhovor a těším se na tebe na LanCraftu. Chtěl by si na konec něco sdělit svým fandům?

I já děkuji za prostor k vyjádření. Na závěr bych snad jen požádal každého, kdo ještě stále váhá zda se zúčastnit lancraftu, ať zahodí obavy a jde si s náma užít skvělé chvíle a atmosféru !

 

LanCraft

První představení herních PC HAL3000 Grunex Challenge

Michals25. 7. 2013 v 22:59

Jeden z partnerů letošního LanCraftu, počítačeHAL3000, si pro návštěvníky připravil speciální překvapení. Poprvé v ČR zde totiž proběhne představení nové série počítačových sestav, které byly speciálně vytvořené pro soutěž BenQ Grunex Challenge 2013. Sestava má název HAL3000 Grunex Challenge by MSI a o jejím výkonu se již za měsíc budou moci přesvědčit hráči a účastníci naší Lanpárty.

 


 

Počítače HAL3000 jsou známé svou kvalitou a výkonností a nejinak tomu bude i v tomto případě. Základní deskou zde je MSI H87-G41 PC Mate s čipovou sadou Intel H87, která obsahuje procesor 4. generace Haswell, Intel Core i5-4570 3,2 GHz s kvalitním tichým chladičem GELID TRANQUILLO. Operační pamět je tvořena setem TEAM Xtreem Vulcan, s kapacitou 8GB. Velmi kvalitní je i výběr grafické karty, která je pro hraní her ve vysokém rozlišení klíčová. V sestavě zastupuje toto místo MSI N760 TF 2GD5/OC Gaming.

Nejen pro ukládání dat, ale i pro co nejrychlejší odezvu byl vybrán pevný disk WD Caviar Black s kapacitou 1 TB a 7 200 otáčkami za sekundu, který doplňuje SSD disk Kingston SSDNow V300. Ten se může pochlubit kapacitou 120GB a jeho hlavním úkolem bude bleskový start operačního systému (v tomto případě Windows 8 ), her a aplikací. Podrobný soupis sestavy naleznete níže.

Specifikace:           

Základní deska

MSI H87-G41 PC Mate, chipsetIntelH87, socket LGA1150

Procesor

INTELCore i5-4570 3,2GHz, socket 1150

CPU chladič

GELIDTRANQUILLO, 4x heatpipe

Operační paměť

TEAMXtreem Vulcan, DDR3 8GB (2x4GB) 1600MHz

Grafická karta

MSIN760 TF 2GD5/OC Gaming, 2GB GDDR5, DVI, HDMI, DP

SSD disk pro systém

Kingston SSDNow V300 120GB, SATA3

Pevný disk

WD Caviar Black 1TB, SATA600,7200RPM

Skříň počítače

ZALMAN Z11 PLUS

Zdroj

ZALMAN ZM500-GT, 500W, 12cm fan,PFC, certifikace 80Plus

Operační systém

MSWINDOWS 8

Optická mechanika

SAMSUNG SH-S222AB

 

Jak již bylo řečeno, tyto sestavy budou mít na BenQ LanCraft Summer 2013 svou premiéru. Desítka z nich bude umístěna na pódiu, kde na nich budou hrát nejlepší hráči a týmy z jednotlivých her během finále. Nicméně vyzkoušet si, co tyto počítače zvládnou, budou moci i hráči, kteří nebudou tolik úspěšní a dokonce i diváci. Společně s několika dalšími stroji totiž budou tyto sestavy umístěny mezi promo PC a připraveny k použití. A zahrát si na nich budete moci, jako vždy, ty nejnovější herní tituly.

Dota 2

Zastavení plateb pro DOTA 2

Michals23. 7. 2013 v 17:40

29 dní zbývá do startu BenQ LanCraft Summer 2013 a místa v BYOC aréně se stávají velmi nedostatkovým zbožím. Týká se to především hry Dota 2 Dota 2, kde zájem komunity je skutečně mimořádný.

Všech 12 slotů je nyní již rozebraných a každý z této dvanáctky má alespoň jednoho zaplaceného hráče. Z tohoto důvodu tedy musíme zastavit platby pro týmy, které dosud nemají zarezervovaná místa alespoň jedním hráčem.

Pro další týmy kromě této dvanáctky ale stále šance existuje. Je možné, že některý z týmů nebude moci přijet nebo včas nedoplatí zbylé sloty do minimálního počtu 3. Proto pokud by jste měli zájem přihlásit nový tým, můžete být zařazeni mezi náhradníky. Pro to je nutné udělat následující:

 1. Registrovat (nikoli zaplatit!) všechny hráče
 2. Poslat email se soupiskou na adresu lukas.vobecky@lancraft.cz

Na tomto emailu vás následně budeme informovat o aktuálním stavu a případném uvolnění místa pro váš tým.

Pro týmy, které již mají alespoň jednoho zaplaceného hráče:

Do 2. 8. 2013 je potřeba zaplatit za další hráče do počtu minimálně 3. Zbylé 2 hráče je možné doplatit kdykoliv později, i na místě.
Týmy, které nebudou mít do 2. 8. zaplacené vstupné za 3 své hráče, o svůj slot přijdou a dosavadní platby jim budou vráceny. Slot následně připadne náhradníkům, kteří zaplatí alespon 3 sloty pro svůj tým.

Důvodem toho je, že bychom se velmi neradi dostali do situace, kdy si tým zaplatí pouze jeden či dva sloty a z nějakého důvodu se pak nedostaví. Prostory na LanCraftu jsou limitované a chceme tak mít jistotu, že budou během akce plné do posledního místa 5-ti členými týmy. Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte nás na výše uvedeném emailu.

Týmy se zajištěným slotem (min. 3 zaplacení hráči):

 • nEph
 • iNfernity
 • iNfernity - Srbsko

Týmy s nezajištěným slotem (méně jak 3 zaplacení hráči):

 • GRS (1 hráč)
 • eB (1 hráč)
 • NiCe (1 hráč)
 • Cracked (1 hráč)
 • eEriness (1 hráč)
 • Ain´t (2 hráči)
 • ShiZMikS (1 hráč)
 • TR (1 hráč)
 • An´Al (1 hráč)
StarCraft II: Heart of the Swarm

Nabídka vypujčení PC pro StarCraft 2 hráče

Michals16. 7. 2013 v 18:59

Poptávka po StarCraft 2 slotech na BenQ LanCraft Summer 2013 skutečně trhá rekordy. Do začátku lanpárty zbývá stále ještě 5 týdnů, již nyní ale má zaplaceno přes 50 hráčů. Již před nějakou dobou tak StarCraft 2 komunita dostala k dispozici šestou řadu, která byla původně držena v záloze, čímž rozšířila počet míst pro SC2 na 70!

Velký zájem a především fakt, že je StarCraft 2 duelovou hrou, dává hráčům možnost přijet i bez počítače. Pro tyto účely bude připraveno celkem 10 počítačů, oficiálních herních sestav HAL3000 Grunex Challenge by MSI, které budou představeny příští týden a na kterých se budou moci hráči, kteří nebudou mít slot v BYOC aréně, účastnit hlavního 1v1 turnaje.

 

Na každém PC bude prostor pro střídání 2 hráčů, tudíž maximum hráčů, kteří budou moci přijet bez svého PC, je 20. Pro účast tímto způsobem je nutné vybrat při registraci možnost "hráč". Logicky platí, že tuto možnost bude moci využít prvních 20 hráčů, kteří zaplatí vstupné.

Na počítačích bude připravená hra StarCraft II: Heart of the Swarm StarCraft II: Heart of the Swarm, takže hráči budou potřebovat pouze vlastní Battle.net účet, případně vlastní periferie, tedy myš, klávesnici a sluchátka apod. 

UPOZORNĚNÍ!
Hráči budou moci na připravených počítačích hrát pouze hlavní turnaj. Doprovodné turnaje nebude možné na těchto počítačích odehrát.

League of Legends

Rozhovor s Herdynem

Michals14. 7. 2013 v 22:59

League of Legends League of Legends turnaj na BenQ LanCraft Summer 2013 již má svůj první zaplacený tým. Je jím eSuba.Intel, jeden z hlavních favoritů na výhru. Tento celek si během posledního roku prošel velkým množstvím změn. Tou nejpodstatnější v poslední době byla změna hned tří hráčů z tohoto pětičlenného týmu, která přišla překvapivě po dobrých výsledcích.

eSuba.Intel, respektive její League of Legends League of Legends tým, se účastnila i minulého LanCraftu, kde dokázal tým kolem kapitána czech Pavla "Herdyn" Mikeše celý turnaj, možná trochu překvapivě, vyhrát. A právě s Herdynem jsme se rozhodli vytvořit menší rozhovor, který vám nyní nabízíme.

Čau Herdyne. Můžeš se na úvod představit pro ty, co se třeba včera vrátili ze Severní Koreje a nikdy o tobě neslyšeli?

Jmenujise Pavel Mikeš, říkají mi Herdyn a hraji League of Legends League of Legends za eSubu napozici duo Top. Mé nejhranější picky jsou Warwick, Mordekaiser a APShaco.

 

 

 

Na Copenhagen Games 2013 Herdynův tým trimfunoval (foto: eSuba)

SeSubou jste první LoL tym, který má již svá místa na nadcházejícímLanCraftu jistá. Jaké jsou vlastně tvé zkušenosti s LanCraftem? Kolikátáje to pro tebe akce a jak se ti zatim na nich libilo?

NaLanCraftu jsem byl vlastně jen jednou a to minulý rok. Zkušenost tobyla, ale skvělá, protože jsme dopadli nad má očekávání poté, co jsmeporazili tehdejší špicu eXtatus. Během této LANky se přes den z méhotýmu trollů a pošuků stala eSuba, rozbíječ offlinů. Letos to pro mě budepátá akce a velice se těším. Druhá část otázky byla chytře zvolená, alemyslím, že o Quietus Dayi už se namluvilo dost.

Notak to jsme si možná trochu nerozuměli, ale nevadí:). Tvůj tým bylnedávno znovu zformován. Plánujete se nějak připravovat na nadcházejícíakci a obhájit tak prvenství z minula?

Připravujemese co můžeme. Já osobně bych vraždil abych šel další hru se svým týmem.Bohužel jeden člen je pravděpodobně upír, protože vždycky kolem devátéodejde a nikdo neví kam. Takže pokud se někdo ráno probudí se špičáky vkrku, prosím pošlete mi mého lenošného člena týmu zpátky poštou.

 

 

Herdyn (uprostřed) na minulém LanCraftu

Jakby si popsal situaci na CZ-SK scéně co se týmů týče? Jsou týmy, kteréby mohli porazit eSubu nebo Benched Gaming a dojít si tak třeba i provítěztsví na turnaji?

Podlemě moc týmů čeká, že výsledky přijdou hned po složení a tudíž to nemádlouhého trvání. Nejvíce zkušeností ale naberou, když se budu navzájempopohánět a upozorňovat na své chyby. Myslím, že značný potenciál má teďeXtatus a Frozenriders. Na poslední offline akci mě i docela překvapilkvádr Slowvirusu.

Děkuji za rozhovor a těším se na tebe i tvůj tým na LanCraftu.Chtěl by si na konec něco sdělit svým fandům?

Takyděkuji za tuto příležitost a doufám že vás nezklamu. Jinak fandům bychchtěl jako obvykle vzkázat, že si velice vážím jejich podpory a jsemrád, že nad námi nelámou hole. Velice příjemně mě v poslední doběpřekvapili.

Dota 2

DOTA 2 týmy - stav

Michals13. 7. 2013 v 19:59

Ještě více jak měsíc zbývá do startu BenQ LanCraft Summer 2013, i tak ale začínají mizet místa v BYOC aréně rekordní rychlostí. Své o tom vědí hráči StarCrafu, kteří již mají zaplacených téměř 40 míst. První platby ale začínají docházet i z tábora týmových her.

Dota 2DOTA 2 má zatím ze všech her nejmenší počet přihlášených, i tak je ale tento počet úctyhodný. Konkrétně se zatím jedná o 52 hráčů. Prozatím plánovaná kapacita pro DOTU je 60 slotů, tedy je místo pro 12 týmů. Zaplaceno mají prozatím dva hráči, ze dvou různých týmů.

Níže můžete vidět aktuální seznam DOTA 2 týmů. Tento seznam budeme postupně doplňovat a aktualizovat.

Částečně zaplacené týmy:

 • NiC
 • Gunrunners
 • eB

Registrované týmy:

 • iNfernity.rs
 • iNfernity
 • Peaches

Částečně registrované týmy (alespoň 2 hráči):

 • PSG
 • Cracked
 • NuF
 • iNfernity.staff
 • dT.sk

Seznam zaregistrovaných hráčů
Více informacích o možnosti plateb

LanCraft

LanCraftí síť opět s podporou ICS Interkom

Michals11. 7. 2013 v 12:59

Síť je základním stavebním kamenem každé lanpárty. Účastníci LanCraftu si v minulém roce mohli zvykat na vynikající síťové vybavení Cicso Systems, které nám propůjčila společnost ICS Intercom Systems. Ty nejenže značně zmodernizovali vybavení, se kterým na LanCraftu zacházíme, ale dala našim adminům mnohem větší možnosti při správě a monitorování stavu sítě.

 

 

Toto vybavení bylo LanCraftu zapůjčeno na období minulého roku. Jsme rádi, že můžeme opět oznámit návrat těchto prvků na naši lanpárty i pro tento rok. Účastníci akce se tak mohou těšit na kvalitní a funkční síť. Kvalita vybavení je navíc umocněna zkušenostmi, které náši admini za poslední rok při používání Cisco Systems prostředků získali.

Je to skutečně potřeba, protože kvalita sítě velkou měrou ovlivňuje kvalitu celé lanpárty. Navíc v dnešní době, kdy se hry často hrají pouze prostřednictví internetu, narůstají každým LanCraftem požadavky nejen na vybavení, ale i směrem k adminům. I tentokrát ale mohou být hráči v klidu, protože o jejich připojení bude postaráno.

 


(I Gandalf ví, co je nejlepší)
 

Kromě moderních switchů, které budou připravené pro jednotlivé řady, bude k dispozici i bezdrátová Wi-Fi síť, takže bez internetového připojení nezůstanou ani fanoušci mobilních zařízení, kterých neustále na LanCraftu přibývá.

A se svými zkušenostmi se námi podělil i admin LanCraftu Ing. Petr "The._.One" Havlíček (CSCO11842167, Instruktor Cisco Network Akademy při VŠB-TU Ostrava)

Lanpártytěchto rozměru potřebuje opravdu kvalitní technické zázemí. Dospělijsme do bodu, kdy si nemůžeme dovolit zaváhání. Proto pro naše hráčechceme pouze to nejlepší. V oblasti počítačových sítí nenaleznete lepšíspolečnost než je Cisco Systems, Inc., která definuje směr tohoto oboruuž po desetiletí. Za sebe jsem velmi rád, že se nám podařilo za velképomoci firmy INTERCOM SYSTEMS a.s. získat prvky této jedničky v oboru.

Můžemetak vybudovat síť hodnou důležitostí této akce, jenž poskytne hráčůmmaximální komfort a stabilitu pro jejich špičkové výsledky. Prvky firmyCisco Systems jsou známé svou stabilitou. Sám mám pod správou prvkyběžící skoro 10 let bez přestávky nebo zaváhání. Není to ale otázkapouze stability. Prvky disponují nepřeberným množstvím funkci ulehčujícísprávu sítě, její ladění za účelem zlepšení výkonu a v neposlední řaděbezpečnost.
Protože s těmito prvky pracuji 5 let, umožňuje to velmirychle hledání problému a jejich eliminaci. Minimalizace výpadku jenejkritičtější činnost správce sítě. Zde se také odhalí kdo něco umí akdo jenom mluví. LanPárty je co se týče návrhu velmi specifická. Síť semusí dát velmi rychle postavit a oživit a poté rychle sbalit. Díkymožnosti přístupu do laboratoře Cisco Network Academy při VŠB-TU Otravajsem schopen sestavit celou síť dávno před samotnou akci a testovat, takrůzné konfigurace. Síť je ovšem záležitost někdy až příliš živá. Nikdynejde prostě počítat se vším a občas se nějaký problém objeví. Zatím seale nepovedlo žádnému přežit déle než par minut:-)

Chtěl bych zdepoděkovat firmě INTERCOM SYSTEMS, která pomohla povznést LanCraft nanovou úroveň existence. Doufám, že si budete této skutečnosti vážit aužívat si pohodu při hraní Vaší oblíbené hry. Já si taky nyní mohuužívat komfortu kvalitního spánku;-)

O společnosti ICS INTERCOM SYSTEMS a.s.

INTERCOM SYSTEMS a.s. logoSpolečnost INTERCOM SYSTEMS a.s. působí v oblasti ICT od roku 1991.Předmětem činnosti je návrh a realizace řešení počítačových sítí adatových center včetně dodávek aktivních prvků a poskytování služeb spřidanou hodnotou. V posledních letech se společnost převážněspecializuje na drátové a bezdrátové sítě, bezpečnost síťových řešení,unified communicatins, optické přenosové systémy (DWDM) a datová centra.Společnost INTERCOM SYSTEMS, a.s. se dlouhodobě orientuje na produktyspolečnosti Cisco Systems, v současnosti je Silver partnerem. Společnostje dále partnerem HP, VMware, EMC a Netapp. Mezi zákazníky společnostiINTERCOM SYSTEMS, a.s. patří: Cesnet, Vysoká škola chemickotechnologická, Západočeská univerzita, Vysoká škola báňská, Ministerstvovnitra, Senát, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo pro místnírozvoj, Národní knihovna, Škoda Auto, Dopravní podnik Praha, DialTelecom, Centronet a další.

League of Legends

League of Legends týmy - stav

Michals21. 6. 2013 v 17:59

Již pouhé dva měsíce zbývají do startu dalšího ročníku nejstarší tuzemské Lanpárty. Místa v BYOC aréně se nám mezitím pomalu, ale jistě plní a tak by stálo za to si říci, jak pokračují registrace v týmových hrách.

Jako první si vezměme League of Legends League of Legends. Zde máme zaregistrovaných 49 ze 60 prozatím plánovaných účastníků. Z ohledu na týmy, je to následovně:

Zaplacené týmy:

 •  eSuba.Intel

Registrované týmy:

 • iNfernity
 • MGtY
 • fTB
 • InsideGame
 • NR
 • Yolo

Částečně registrované týmy (alespoň 2 hráči):

 • RG
 • Slowvirus
 • eXtatus
 • SGRS
 • fT
 • iN acd

Více informacích o možnosti plateb

strana1234
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru