přeskočit na obsah

Aktuality - BenQ LanCraft Summer 2013 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Oznamujeme finanční výhry do turnajů

Michals30. 5. 2013 v 15:20

BenQ LanCraft Summer 2013 se nezadržitelně blíží. Za 11 týdnůvypukne ve Starém Městě u Uherského Hradiště další velká Lanpárty, kteránavíc slaví 10 let od svého vzniku. Registrace na akci se nám pomaluale jistě plní. Zatím máme přes 110 registrovanýchhráčů do BYOC arény azačínají již přicházet i první platby.

Nezbytnou součástíLanCraftu jsou turnaje, které jsou i kvalitně dotované. A jinak tomunebude ani tentokrát. Oficiálně tedy oznamujeme finanční výhry dohlavních turnajů ve hrách Dota 2 Dota 2, League of Legends League of Legends a StarCraft II: Heart of the Swarm StarCraft II: Heart of the Swarm.

  • Dota 2 DOTA 2 - 10 000 Kč
  • League of Legends League of Legends - 10 000 Kč
  • StarCraft II: Heart of the Swarm StarCraft II - 10 000 Kč

Každáze tří her tedy bude mít stejnou finanční dotaci, což koresponduje i stím, že pro každou hru je vyhrazený přibližně stejný počet slotů.Rozdělení této částky pro první tři místa je v poměru 5-3-2.

Připravujemepro vás již i hodnotné výhry, které budou i tentokrát rozhodně stát zato. Jejich celková hodnota zatím přesahuje 60 000 Kč. O tom, jak budourozděleny a o jaké ceny se vlastně jedná, se dozvíte později. Předemovšem můžeme sdělit, že většinu z těchto cen si odnesou hráči týmovýchher (tedy DOTY a LoLka) a to i kvůlli tomu, že StarCraft 2 má v poměruna hráče jednoznačně výhodnější finanční dotaci.

 

LanCraft

Kopec zábavy na letním LanCraftu

sKopheK28. 5. 2013 v 01:37

Do prázdnin sice zbývá ještě více než měsíc, který bude především pro ty školou povinné proklatě dlouhý, a do začátku jednoho z vrcholů letošního léta měsíce téměř tři, přesto jsme se rozhodli vás trošku namlsat náplní prvního a bohužel zároveň posledního letošního LanCraftu. Ti z vás, kteří na vlastní kůži atmosféru největší pravidelné české LAN party zažili, jistě potvrdí, že čtyři dny od 22. do 25. srpna budou našlapané napětím a zábavou, o které se tradičně postará celý organizační tým adminy turnajů počínaje a sličnými barmankami konče.

Hrubý obrys hlavních i doprovodných klání ve hrách Dota 2 Dota 2, League of Legends League of Legends a StarCraft II: Heart of the Swarm StarCraft II: Heart of the Swarm byl doplněn v sekci turnaje. Všechny výše zmíněné hry nabídnou účastníkům hlavní turnaj, v nichž se bude hrát o hodnotné i peněžité ceny v řádu několika desítek tisíc korun. Zkušenosti z minulých let ukázaly, že účast hráče ve více turnajích naráz brzdí hladký průběh celé akce, proto má každý účastník možnost si v rámci vstupného zahrát právě jeden z nich. 

Jak tomu je dobrým zvykem již od počátku LanCraftů, ani u jednoho z titulů nebudou chybět doprovodná klání ve čtyřhře, případně dalších módech, a těšit se můžete i na turnaje v jiných (ne)počítačových hrách. V případě dobrého počasí a vašeho zájmu je možné využít přilehlé hřiště na plážový volejbal a klasikou jsou již souboje ve stolním fotbálku. Jsme však otevřeni nejrůznějším nápadům a pokud se pro ně najde dostatečná podpora, můžeme se dočkat spousty dalších soutěží.

Turnaje na BenQ LanCraft Summeru 2013

LanCraft

Spouštíme rezervaci míst

Michals23. 5. 2013 v 20:18

Přesně za tři měsíce začne ve Starém Městě u Uherského Hradiště další LanCraft, jediný v roce 2013. Je tedy na čase spustit rezervace míst pro BYOC hráče. V současné době je k dispozici 180 míst, tedy 60 pro každou ze tří her. Co se týče konkrétních míst, tak jednotlivé řady jsou distribuovány následovně:

  • Řady 1-5 a řada 9 -  StarCraft II: Heart of the Swarm StarCraft II: Heart of the Swarm
  • Řady 7-8 a řady 12-15 -  League of Legends League of Legends
  • Řady 16-21 -  Dota 2 Dota 2

 Zbylá místa budou rozděleny podle zájmu komunit.

Potřebné kroky pro rezervaci místa:

Platbumůžete provést dvěma způsoby. Buď na bankovní účet (převodem, čisložením hotovosti), nebo pomocí služby PayPal. Jak postupovat v oboupřípadech najdete na této stránce, kde jsou veškeré potřebné informace.
 
Poté, co nám dorazí vaše platba, vám přijde zpráva na váš e-mail anásledně si ve svém profilu budete moci vybrat místo k sezení. 
 
Vstupné za více hráčů:

Pokudchcete zaplatit vstupné za více hráčů, např. za celý tým, uveďte připlatbě jako variabilní symbol ID jednoho z hráčů a následně pošleteemail na lukas.vobecky@lancraft.cz, kde uveďte ID všech hráčů, za kteréje vstupné zaplacené.
LanCraft

Vítáme vás!

Jump12. 5. 2013 v 19:40

Vítejte na stránkách letošního LanCraftu, na stránkách LAN party BenQ LanCraft Summer 2013.

Za více jak 3 měsíce vypuknou 4 dny nepřetržité zábavy, turnajů a her. Dny a zvláště pak noci, při kterých vydrží jen ti nejvytrvalejší, kdy energiťáky a další posilující nápoje potečou proudem, prověří každého z nás.
LanCraft se pomalu blíží a tentokráte uvítá ve svých prostorách hráče 3 nejvlivnějších strategických her současnosti - StarCraft II: Heart of the Swarm StarCraft II: Heart of the Swarm, League of Legends League of Legends a Dota 2 Dota 2!

My se tak vracíme k historickému počátku, kdy LanCraft byl čistě strategickou záležitostí. Připraveno pro vás je téměř 200 míst, která jsou samozřejmě rozdělena do tématických oblastí. Každá hra bude mít svá vyhrazená místa a vy tak budete moci trávit LanCraft ve společnosti těch, se kterými se denně setkáváte v onlinu.

Dneškem počínaje vás budeme postupně seznamovat se všemi detaily a plány, které jsme pro letošní LanCraftu naplánovali. 

Za celý LanCraft tým se na vás těším a věřím, že si spolu tento LanCraft užijeme do posledního puntíku! 

strana1234
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru