přeskočit na obsah

BenQ představí na LanCraftu herní monitor XL2411T - BenQ LanCraft Summer 2013 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

BenQ představí na LanCraftu herní monitor XL2411T

Michals7. 8. 2013 v 15:21
Společnost BenQ patří již po několik LanCraftů mezi naše hlavní partnery. Již podruhé se navíc stává společnost BenQ generálním partnerem největší Lanpárty na domácí scéně.
 
BenQ můžete znát nejen jako výrobce projektorů, foťáků a kamer, ale především jako výrobce kvalitních herních monitorů. O této kvalitě se mohli účastníci LanCraftu přesvědčit sami na několika posledních akcích, kde byly právě monitory BenQ součástí promo počítačů.
 

 
Gamingová podpora společnosti BenQ jde vidět i u dalších domácích soutěží. Ne náhodou nese hlavní soutěž portálu Grunex, BenQ Grunex Challenge 2013, v názvu právě značku BenQ. Ve světě pak stačí zmínit soutěže, jako Intel Extreme Masters, MLG aESWC, aby bylo jasné, že monitory BenQ jsou k nalezení v těch nejprestižnějších progamingových soutěžích světa.
 
Na LanCraftu budou k vidění nové monitory BenQ XL2411T, které spatřily světlo světa před cca půl rokem. Monitor má úhlopříčku 24 palců a v dnešní době již standardní rozlišeníFullHD, tedy 1920x1080 pixelů. Poměr stran je 16:9. Díky Gaming Refresh rate Optimization Management (zkráceně GROM), dosahuje monitor obnovovací frekvence až 144 Hz a společně s odezvou, která dosahuje pouhé 1 milisekundy, se tento monitor řadí mezi naprostou špičku. Konkrétní údaje naleznete na oficiálním web, samozřejmě v češtině.
 

Specifikace

 
Úhlopříčka obrazovky
24"
Poměr stran
16:9
Rozlišení (max.)
1920 x 1080
Přirozený kontrast (typ.)
1000:1
Doba odezvy (Tr+Tf) typ.
5ms, 1ms GTG
Počet zobrazitelných barev
16.7million
Rozměry (V x Š x H mm)
431 x 570 x 223
Čistá hmotnost (kg)
6.0
Hrubá hmotnost (kg)
8.5
Black eQualizer
Ano
Režim FPS
Ano
Režim RTS
Ano

Tyto monitory budou k dispozici v Tourney area, kde na nich budou hrát nejlepší hráči během grandfinálových zápasů a rovněž StarCraft 2 hráči, kteří přijedou bez svých počítačů. Kromě toho si dva z těchto monitorů budou moci vyzkoušet všichni účástníci akce, v rámci promo PC.
 
A nebudou to jen monitory, které společnost BenQ poskytne hráčům na naší lanpárty. Na ceny od BenQ se totiž mohou těšit hráči DOTY 2, protože ceny pro vítěze tohoto turnaje, které mimochodem mají souhrnou hodnotu přes 16 000 korun, věnuje právě společnost BenQ. O jaké ceny se konkrétně jedná vám oznámíme již brzy na našem Facebooku.  

Společnosti BenQ děkujeme, že se stala generálnímpartnerem BenQ LanCraft Summer 2013 a věříme, že kvality produktů BenQ ocení i samotní účastníci LanCraftu.
Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru