přeskočit na obsah

Hry od Comgadu opět na LanCraftu - BenQ LanCraft Summer 2013 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Hry od Comgadu opět na LanCraftu

Michals17. 8. 2013 v 13:49

Co by to byla za LanCraft bez Comgadu. Již několikátým rokem podporuje právě tato společnost největší tuzemskou Lanpárty a nejinak tomu bude i tentokrát. Hry na PC i na konzole tak opět obohatí program jak doprovodných akcí, tak i hlavní turnaje na BenQ LanCraft Summer 2013.

 

Comgad logo

 

Společnost Comgad vznikla roku 2002 jako česká pobočka polské společnosti CDProjekt. Od května roku 2010 ale operuje na českém a slovenském trhusamostatně. Díky velkým zkušenostem a velmi dobré reputaci, je Comgad nedílnou součástí českého a slovenskéhoherního trhu. 

Na hry od Comgadu si budou moci "šáhnout" skutečně všichni. Jednu z PC her si odnesou všichni hráči na prvních třech místech v hlavních turnajích. Další budou k dispozici v různých doprovodných turnajích a soutěžích, které se na akci budou konatakterých se budou moci zúčastnit nejen hráči, ale i diváci.

Kromě toho si budou moci hry od Comgadu vyzkoušet všichni návštěvníci akce na vlastní kůži. K dispozici totiž budou tyto hry jednak na promo počítačích a rovněž i v konzolovém Skillzone koutku. O tom, které hry si budete moci konkrétně vyzkoušet, vás ještě budeme infomovat.

Společnosti Comgad děkujeme za projevenou důvěru a věříme, že i díky této společnosti si užijete na LanCraftu spoustu zábavy.

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru