přeskočit na obsah

Tourney Area - TOP hráči, TOP výbava - BenQ LanCraft Summer 2013 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Tourney Area - TOP hráči, TOP výbava

Michals17. 8. 2013 v 21:15

Do startu BenQ LanCraft Summer 2013 už nezbývá ani týden. Nezbývá nám tedy mnoho času vám přiblížit, na co všechno se můžete těšit tentokrát. Jednou z novinek, která zkvalitní prostředí LanCraftu, bude Tourney Area, kde se uskuteční finálové zápasy všech třech hlavních turnajů.

 

 

Tento LanCraft bude skutečně speciální a proto se snažíme přivést ze snu do reality velké množství různých nápadů. Právě Tourney Area je jedním z nich. V zásadě se bude jednat o prostory na pódiu, kde bude umístěno 10 špičkových počítačových sestav. Na nich budou nejprve hrát hráči StarCraftu 2, kteří přijedou bez počítačů, své zápasy hlavního turnaje a následně v sobotu se na nich plně vyřádí nejlepší hráči StarCraft II: Heart of the SwarmStarCraftu 2, Dota 2 DOTY 2 a League of Legends League of Legends.

Sestavy, na kterých se vše bude hrát, jsme vám již představili. Bude se jednat o počítače HAL3000 Grunex Challenge by MSI, který bude zaručovat, že i při nejvyšších detailech bude hra běžet plynule. K tomu přibude i herní monitor BenQ XL2411T, o kterém si můžete přečíst více zde.

 


 

 

Špičkové vybavení i podmínky rozhodně nejsou zbytečné. Chceme totiž dát hráčům možnost co nejlepšího vybavení, aby mohli posunout svůj výkon až na samou hranici svých možností. To bude samozřejmě velmi příznivé i pro diváky, kteří tak budou moci sledovat vysoce kvalitní hry, což zajistí perfektní zážitek nejen pro ty co bude vše sledovat na streamu, ale především pro ty, kteří zavítají přímo do místa konání. 

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru