přeskočit na obsah

SkillZone koutek plný zábavy - BenQ LanCraft Summer 2013 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

SkillZone koutek plný zábavy

Michals21. 8. 2013 v 18:07

LanCraft rozhodně není jenom o sezení za počítačem. Doprovodné aktivity zabírají na této největší lanpárty v ČR nezastupitelné místo a my jsme rádi, že i tentokrát můžeme všem účastnítům nabídnout spoustu možností k dodatečné zábavě.

 

 


Mezi hlavní náplně mimo počítačové aktivity, patří na každém LanCraftu konzole. BenQ LanCraft Summer 2013 nebude vyjímkou. Všechny konzole budou tentokrát soustředěny ve SkillZone koutku, lokalizovaném vedle admin area. Jeho součástí bude hned několik Xboxů, jeden z nich bude obsahovat i Kinect, a vše doplní Playstation 3.

Pojmenování Skillzone rozhodně není náhodou. Právě tato pražská herna se totiž rozhodla podpořit nadcházející LanCraft a i díky její pomoci vám tak můžeme tyto konzole nabídnout.

A na jaké hry se můžete těšit? Například na Kinectu bude k dispozici Zumba fitness nebo Kung-fu Impact, na klasickém Xboxu si pak můžete zazávodit ve hře Tour de France 2013. Není to samozřejmě vše, čekat na vás totiž budou i další hry.

Součástí Skillzone koutku budou i různé turnaje v konzolových hrách. V těch se bude hrát o různé ceny, které nám věnovali naši partneři. Prozatím se plánují turnaje ve hrách následujících:

  • Xbox - NHL Arcade 3 on 3 - Turnaj 2v2
  • Xbox - Trials Evolution - Turnaj
  • Xbox - Bombermine - Turnaj
  • Xbox - Mortal Combat - Turnaj
  • iPad - Ready Steady Bang - Turnaj 1v1
  • Kinect - Ninja Fruits - Na max score - (jeden dva pokusy na hrače)
  • Kinect - Yourshape - Fitness evolved - Na max score -- (jeden dva pokusy na hrače) 

Turnaje budou probíhat během celé akce a ty první začnou již ve čtvrtek. Sledujte náš web i facebook, kde se dozvíte přesný čas konání turnajů i o jaké ceny se bude hrát.

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru