přeskočit na obsah

Brýle Gunnars jsou dalším partnerem LanCraftu - BenQ LanCraft Summer 2013 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Brýle Gunnars jsou dalším partnerem LanCraftu

Michals20. 8. 2013 v 07:13

Neseď pořád u toho počítače, zkazíš si oči! Kdo by tuto větu neznal. Někteří pouze z doslechu, jiní na vlastní kůži. Zda-li má koukání do monitoru dlouhotrvající negativní účinky na vaše oči je otázka, jejíž odpovědi se raději vyhneme. Jistotou ale je, že minimálně k únavě očí zcela jistě dochází. Naštěstí ale máme protiopatření, kterým jsou brýle od společnosti Gunnars, která se stává dalším partnerem LanCraftu.

 

Gunnars.cz


Společnost Gunnars byla založena v roce 2007. Od té doby se ze Spojených Států Amerických rozšířila do celého světa, včetně České republiky. Společnost nabízí speciální herní brýle, které zpříjemňují dobu strávenou u počítače a snižují únavu očí. Proč byste je měli používat se můžete přesvědčit například na následujícím videu.

 

 


Pro Gunnars to bude na LanCraftu premiéra, kterou jistě uvítá značný počet našich účastníků. Že výše uvedeného video neklame se totiž budou moci přesvědčit účastníci akce na vlastní kůži. Několik kusů bude připraveno k vyzkoušení u promo počítačů, k zapujčení brýlí navštivte admin area, kde vám je admini vydají.

A na speciální herní brýle se může těšit i vítěz hlavního StarCraft 2 turnaje. Právě brýle Gunnars, v hodnotě cca 2 000 korun, totiž získá nejlepší hráč této strategie. Po dvou dnech hraní je určitě ocení. :)

Společnosti Gunnars děkujeme za podporu a jestli vás tento článek navnadil, můžete si dojít pro více informací na jejich web.

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru