přeskočit na obsah

AverMedia opět součástí naší lanpárty - BenQ LanCraft Summer 2013 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

AverMedia opět součástí naší lanpárty

Michals20. 8. 2013 v 19:38

Již za několik hodin začne největší Lanpárty tohoto roku. My vám nyní představujeme jednoho z posledních partnerů, kterým se můžeme na LanCraftu pochlubit. Není jim nikdo jiný, než společnost AverMedia, která nám prokazuje svou podporu již pár let.

 

AVerMediaSpolečnost AVerMediabyla založena roku 1990 a od roku 2000 je veřejnouakciovouspolečností. Sídlospolečnosti se nachází na Taiwanu a dalšípobočky má strategicky rozmístěné v USA, Velké Británii, Francii,Španělsku, Nizozemsku, Thajsku, Číně a České republice. Ze začátku svéhopůsobení se zabývala především výzkumem avývojem v oblastidigitálních video technologií. Její televizní tunerypro osobnípočítače AVerTV postupně získávaly řadu čelních ocenění natrhu spočítačovými technologiemi.

Na BenQ LanCraft Summer 2013 podpoří společnost AverMedia svými výrobky hned několik doprovodných turnajů a soutěží. Mimo jiné se někteří účastníci akce mohou těšit na TV tunery AVerTV Volar M. Ve kterých soutěžích se bude o tyto i další produkty Avermedia hrát, vás ještě budeme informovat.

Partnerství LanCraftu a AverMedia ocení i diváci. Právě tato společnost nám totiž zapujčí několik kusů AverMedia Live Gamer Portable, s jehož pomocí se pokusíme vytvořit přes stream perfektní coverage z místa dění.

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru