přeskočit na obsah

Vítejte - LanCraft FPS Autumn 2k9 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Vítejte

sKopheK7. 7. 2009 v 23:02

Letos na jaře se poprvé v malém městě v podhůří Jeseníků sešli vyznavači úplně odlišného typu her, než tomu bylo předchozích šest let. Na dubnový turnaj s názvem LanCraft FPS Spring 2k9 se sjeli hráči Counter-Strike 1.6 Counter-Strike 1.6, Quake III Arena Quake III Arena a Quake 4 Quake 4 z Česka, Slovenska, Polska a Maďarska a zahájili tak novou sérii LAN party v akčních hrách. Druhé pokračování setkání příznivců akčních her LanCraft FPS Autumn 2k9 je naplánováno na poslední zářijový víkend, přesněji 26. - 28. 9. 2008, registrace byly však již zahájeny.

Tradičně je vám k dispozici platba vstupného předem, která vám nejen sníží cenu, ale rovněž vám umožní rezervovat si s předstihem místo k sezení. Účástníci FPS Springu 2k9 mají navíc nárok na slevu (nezapomeňte na ni upozornit) a všechny hráčky (tzn. ženy) mají vstup téměř zadarmo. Oproti klasickým strategickým LanCraftům však platí povinnost dovést si vlastní počítač v případě, že se chcete účastnit soutěží.

Kromě hlavních turnajů 5v5 v Counter-Strike 1.6 Counter-Strike 1.6 a jeho mladším bratříčkovi Counter-Strike: Source Counter-Strike: Source se budete moci vyřádit v doprovodných turnajích, jejichž kompletní výčet bude k dispozici pravděpodobně až přímo na akci, ale počítat můžete určitě minimálně se stolním fotbálkem. Výhry ve všech turnajích budou záviset především na počtu zúčastněných, proto neváhejte pozvat své přátele a známé. Na místě si všichni návštěvníci budou moci vyzkoušet jak taneční hru DDR, tak reálnou simulaci CSka - laser game Begeara.

Hlad a žízeň uhasíte přímo v budově v bufetu, jenž opět nabídne točené pivo, několik druhů alko- i nealkoholických nápojů, obložené chleby a bagety. Nedaleká Pizzerie Rýmařov, která je tradičním partnerem LanCraftu a kde si můžete vybrat z mnoha druhů pizzy, klobásy nebo grilovaných kuřat, pak bude mít otevřeno až do pozdních nočních hodin, navíc s dovážkou přímo před kulturní dům, kde se akce koná.

Pokud máte jakékoliv návrhy a/nebo připomínky, sdělte nám je prosím na našem diskuzním fóru.

Kam dál?

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru