přeskočit na obsah

Informace - LanCraft FPS Spring 2k9 | LanCraft.cz

Informace

LanCraft FPS Spring 2k9 je lan party s hlavními turnaji ve hrách Counter-Strike 1.6 Counter-Strike 1.6, Quake III Arena Quake III Arena, Quake 4 Quake 4 a QuakeWorld QuakeWorld a dalšími doprovodnými turnaji. Na jaře roku 2009 se v moravskoslezském městečku Rýmařov uskuteční již dvanáctá akce tohoto druhu; pravidelně se zde v prostorách kulturního domu konají "Springy" a "Summery" už šest let (viz. historie).

CENY

Odměny pro nejlepší hráče závisí především na počtu účastníků. Do jednotlivých turnajů budou peněžité a věcné ceny rozděleny podle počtu hráčů.

Bude upřesněno.Bude upřesněno.
Bude upřesněno.

OBČERSTVENÍ

V prostorách kulturního domu bude k dispozici občerstvení. Kdyby vám nabídka nestačila, nedaleko místa konání akce je večerka, samoobsluha nebo pizzerie Karolína, která má po dobu konání akce otevřeno až do půlnoci. Rýmařov jinak nabízí několik útulných restauračních zařízení, kde můžete ukojit svůj hlad a žízeň.

OSTATNÍ

Lan party je určena pouze hráčům, kteří si dovezou vlastní počítač (Bring Your Own Computer = BYOC) se síťovou kartou, myší, klávesnicí a sluchátky (reproduktory jsou zakázány). Vlastní prodlužovačka je potřeba pouze v případě, že účastník potřebuje více než 2 zásuvky. V ceně vstupného na akci je zahrnut i nocleh v budově; všichni, kteří toho hodlají využít, by němeli zapomenout na spací utility jako je spacák a karimatka. Před zapojením do sítě bude u každého PC provedena antivirová kontrola pověřenými adminy.

© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru