přeskočit na obsah

Aktuality - LanCraft FPS Spring 2k9 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

BYOC dosáhl plného počtu registrovaných!

Jump30. 3. 2009 v 10:04

Tak, je to tady!

Všech 110 míst, vyhrazených pro BYOC je plno, co se týče registrací. V současnou dobu jednáme o možném navýšení míst o další pár volných pozic, zatím však není nic jisté.
Registrace je samozřejmě stále otevřená. Vždy se dá počítat s úbytkem míst oproti registracím.

Pokud si chcete zajistit místo na LanCraft FPS Springu 2009 a vyhnout se možnosti, že dojedete a bude plno, využijte možnosti platby předem a následné rezervace místa.

Uzávěrka plateb:

Platby pomocí PayPal: 9. 4. 2009
Platba na účet z KB: 9. 4. 2009
Ostatní platby: 7. 4. 2009

Došlé platby po daných termínech vám nemůžeme zaručit.

Aktuální stav registrací:

Registrováno: 110
Counter Strike: 49
Quake: 61
Diváků: 9

Rezervovaných místi: 28 

LanCraft

100 registrovaných dosaženo!

Jump28. 3. 2009 v 13:57

Před malou chvílí jsme dosáhli 100 registrovaných účastníků na FPS Spring 2009

Pomalu nám přibývají zaplacená místa a registrace se blíží dosažení teoretického stropu. Žádáme tímto všechny registrované hráče, kteří s jistotou ví, že na lanparty nedorazí, aby se odhlásili z účastníků. Pomůžete tím nám i dalším hráčům v přehledu o počtu volných a obsazených míst. Současný stav je takovýto:

Registrováno: 101
Counter Strike: 44
Quake: 57
Diváků: 6

Rezervovaných míst: 19

Zároveň upozorňuju účastníky, kteří se plánují zúčastnit, aby se neopomenuli ve svém profilu vybrat hru, které se budou účastnit a zaškrtnout účast na lanparty. 

LanCraft

Nové promítací plátno

Jump25. 3. 2009 v 15:51
Platno

Mám tu čest oznámit vám další upgrade LanCraftu!

Za velkého finančního přispění jednoho z pravidelných účastníků LanCraftu Davida 'Cult.Cultik' Kollera jsme pořídili nové promítací plátno do hlavního sálu.

Končí tak čas lepení A4-ek, věšení prostěradel a různých dalších doplňků. Od nejbližší lanparty máme k dispozici vlastní promítací plátno!

Cultikovi za jeho pomoc patří velký dík a vstup zdarma na tuto a mnoho dalších lanek.

LanCraft

Promo video

sKopheK22. 3. 2009 v 20:04

Stejně jako u dvou předchozích LanCraftů propagujeme akci prostřednictvím promo videa. To bylo dokončeno sice až dnes, pár dní před zahájením dvanácté rýmařovské LAN party, doufejme však, že osloví nejen další hráče, ale také přesvědčí ty, kteří svou účast na LanCraft FPS Springu 2k9 stále zvažují.LanCraft

Změna v rezervaci míst

Jump21. 3. 2009 v 22:32
Na žádost hráčů CS 1.6 jsme se rozhodli změnit možnost rezervace místa.
Každý účastník, který zaplatí vstupné, může od teď zarezervovat celkem 3 místa. 1 pro sebe, další 2 pak pro další účastníky. Za poplatek 2 hračů tak máte tedy možnost rezervovat místa na FPS Springu pro celý tým.

Nový způsob rezervace vznikl na základě dotazů ohledně "částečné platby a rezervace míst pro celý tým".
V pátek, v den zahájení lanparty, v 17:00 se rezervovaná místa, která nebudou zaplacena, uvolní pro hráče, kteří přijedou na lanparty. Zaplatit zbylá místa tedy máte možnost téměř do zahájení lanparty, a to beze strachu, že nebudou dostatečně dlouho rezervovaná.

Tento způsob rezervace se týka pouze lanparty LanCraft FPS Spring 2k9.

LanCraft

Podpořte nás

Jump2. 2. 2009 v 17:58
Vy, co patříte mezi pravidelné účastníky LanCraftu, mi jistě dáte za pravdu, že se učíme každou akcí a neustále se snažíme zdokonalovat naší lanparty, spříjemňovat ji vám, hráčům ze všech koutů světa.

Nic ale není zadarmo a protože nechceme obírat nejlepší hráče o jejich výhry a protože už se mě na tuto možnost několik lidí ptalo, dáváme vám nyní možnost podpořit neustálý vývoj LanCraftu.

V horní části stránek najdete tlačítko pro Paypal donation. Pokud máte přebytečnou korunu, neváhejte se s námi o ní podělit. Vaše pomoc nám pomůže zdokonalit sítě, promítání a jinak zajistit lepší komfort pro všechny účastníky.

Za případné příspěvky předem děkujem.

LanCraft

Finanční výhry v turnajích

Jump18. 1. 2009 v 16:14

Do premiéry FPS LanCraftu zbývají necelé 3 měsíce. Je pomalu čas odkrýt další informace.

Hlavní turnaje, které se na FPS Springu uskuteční, budou dotovány celkovou částkou 20.000 Kč (při obsazení všech 110 BYOC míst). Poměr zastoupení výher v jednotlivých hrách bude přímo úměrný počtu hráčů, kteří se daných turnajů zúčastní.

Pro příklad tedy, pokud by se CS 1.6 5v5 turnaje účastnilo 16 týmů a 30 hráčů Q3 turnaje, byly by výhry pro CS ve výši 15.000 Kč a na Q3 by zůstalo 5.000.


Zmíněná částka nezahrnuje případné další věcné ceny.

LanCraft

Zahrajte si Laser Game na LanCraftu

Jump11. 1. 2009 v 11:53

Mobilní laserový systém Begeara© je reálná akční bojová simulace. Každý hráč je vybaven laserovou zbraní (phaser), která je schopná střelby laserového paprsku a jeho detekce. Hráč pokud je zasažen je vyřazen z boje na určitou dobu a celá hra je omezena pouze časem. Princip je podobný jako u paintballu nebo airsoftu, avšak zde hráči neriskují zranění (zásah laserem nebolí), je schopný provozu kdekoliv a nabízí větší variabilitu herních modů.

Historicky první FPS Spring jsme se rozhodli řádně okořenit. Během akce pro vás bude připraveno hřiště na vyzkoušení Begeary. K dispozici bude celkem 8 zbraní a díky variabilitě módů si budete moci zahrát jak klasický deathmatch, tak i týmové módy.Aréna vám bude k dipozici jak v denních, tak v nočních hodinách, brýle na noční vidění si tedy vezměte s sebou. :)

Odkaz: Stránky o Begeaře

 

 

LanCraft

FPS Spring na Facebooku

Jump1. 12. 2008 v 15:58
Už taky využíváte služeb stránky, jejíž uživatele se množí jak houby po dešti?

Přidejte se k účastníkům FPS Springu na Facebooku a dejte celému světu vědět, že právě vy se zúčastníte...
LanCraft

Zpět online!

sKopheK6. 11. 2008 v 21:05
Omlouváme se všem návštěvníkům našeho webu za výpadek provozu stránek, který byl způsoben fyzickým přemístěním serverů, na kterých je umístěn nejen LanCraft, ale i třeba data bývalého webu ProGamers.cz. Po několika dnech zmatků byly konečně změněny IP adresy a vše by tak mělo opět bezvadně fungovat.
strana123
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru