přeskočit na obsah

Aktuality - LanCraft FPS Spring 2k9 | LanCraft.cz

Aktuality

Quake 4

Quake 4 Duel

Hawr1x6. 10. 2008 v 22:39
Dalším, oficiálně potvrzeným duelovým turnajem LanCraft FPS Spring 2009 je Quake 4 Quake 4.

Pravidla: jsou v základu jasně daná, bude se hrát duel na 2 vítězné mapy, každá z nich bude hrána na 15 minut a každý z hráčů volí po jedné mapě. Při nerozhodném stavu eliminuje slabší hráč jednu mapu a silnější pak vybírá ze zbylích dvou. Maplist pro tento turnaj je následující : Phrantic, Monsoon, Placebo Effect, Torment, Ravage.

Coverage: Bude k dispozici na webu Quake.cz, který přinese průběžné výsledky.

Ceny: do turnaje budou vybrány v rámci vstupného, které se refunduje do příslušného turnaje, kterého se budete účastnit. Dodatečná podpora pro tento turnaj se zajišťuje, ale již teď Vám můžeme oznámit, že prvním partnerem bude pivovar Bernard!
LanCraft

Rezervace míst

Jump3. 10. 2008 v 10:25
Počínaje tímto měsícem máte,jak tomu už bývá zvykem, zarezervovat si místa na FPS Spring dopředu. K dispozici je připraveno celkem 110 míst. 80 v hlavním sále a pro tu"lepší část" 30 míst na vyvýšeném balkónku.

Rezervovat si své místo můžete po zaplacení vstupného, jehož výše se pohybuje podle doby, kdy se rozhodnete zaplatit:

Měsíc říjen - 250 Kč
Měsíc listopad - 300 Kč
Měsíc prosinec - 300 Kč
Měsíc leden - 350 Kč
Měsíc únor - 350 Kč
Měsíc březen - 400 Kč
Platba na místě - 400 Kč

Pokud se tedy včas rozhoupete, můžete oproti opozdilcům ušetřit až 150 Kč. Navíc s možností vybrat si dopředu místo jaké se vám zlíbí.

Speciální cenu pak platí všechny dívky, slečny a ženy, zkrátka všechny zástupkyně něžného pohlaví, které mají vstup na FPS Spring jen za 100 Kč.

Pro detailní informace, jak platit apod. je pro vás připravena další informační stránka

Další odkaz: plánek sezení
QuakeWorld

QuakeWorld Duel

Hawr1x24. 9. 2008 v 15:16
Druhým, oficiálně potvrzeným duelovým turnajem LanCraft FPS Spring 2009 je QuakeWorld QuakeWorld.

Pravidla: budou upřesněny v blízké budoucnosti, ale jistotou je maplist, který se bude sestávat z DM2, DM4, DM6, ZTNDM3 a AEROWALKU.

Coverage: Bude k dispozici na webu Quake.cz, který přinese průběžné výsledky. Zapracujeme i na připojení QTV, která umožňuje sledování zápasů online.

Ceny: do turnaje budou vybrány v rámci vstupného, které se refunduje do příslušného turnaje, kterého se budete účastnit. Dodatečná podpora pro tento turnaj se samozřejmě zajišťuje.
Quake III Arena

Quake 3 Duel

Hawr1x18. 9. 2008 v 22:27
Prvním oficiálně potvrzeným duelovým turnajem LanCraft FPS Springu 2009 je Quake III Arena Quake III Arena.

Pravidla: budou připraveny co nejdříve a bude se jednat o klasiku plnou informací o tom jak špatné je podvádět a jak si vybrat mapy pro svůj zápas. Podle počtu účastníků proběhnou nejprve základní skupiny, ze kterých se rekrutují nejlepší hráči, kteří postoupí do play-off. Na tomto turnaji se bude hrát poslední verze modifikace CPMA/OSP.

Coverage: Díky přítomnosti internetu na této akci bude většina zápasů přenášena pře GTV Krytie-TV. Veškere informace pak samozřejmě naleznete na stránkách Quake.cz

Ceny: do turnaje budou vybrány v rámci vstupného, které se refunduje do příslušného turnaje, kterého se budete účastnit. Pracujeme samozřejmě na dodatečné podpoře pro tento turnaj a nutno říci, že na to máme poměrně dost času, takže doufejme, že vše klapne.

English version
LanCraft

FPS spring na cestě!

Jump17. 9. 2008 v 09:28
Vítám vás na stránkách LanCraftu, který v novém roce bude poprvé hostit na místě konání FPS hry.
Na žádost mnoha hráčů jsme se rozhodli uspořádat lanparty, na které si přijdou na své nejenom fanoušci strategických her, jak tomu bylo posledních 5 let. V měsíci únoru / březnu můžete očekávat akci pro ty z vás, kteří vyznáváte hry jako Counter-Strike, Quake, Call of Duty a podobné.

Lanparty se bude konat opět ve městě Rýmařov a kapacita míst zůstavá na 110 účastnících. Co můžeme sllíbit už teď je konání turnajů ve hrách Quake (verze hry bude určena později) a Counter-Strike 1.6 Counter-Strike 1.6. O hře Call of Duty aj. se zatím jedná.

Registrace na lanparty FPS Spring 2k9 včetně možnosti platby předem budou spuštěny během listopadu, ovšem na web se můžete registrovat již nyní.
strana123
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru