přeskočit na obsah

Quake Turnaje - Výsledky - LanCraft FPS Spring 2k9 | LanCraft.cz

Aktuality

Quake III Arena

Quake Turnaje - Výsledky

Hawr1x18. 4. 2009 v 10:34
V Rýmařově proběhla v rámci LANCRAFTU akce s názvem Easter FragHunt. Místní aréna přivítala několik desítek hráčů z Česka, Slovenska, Maďarska a Polska.

LAN byla po technické stránce výborně zabezpečena a Jump, sKopheK a The._.One se předvedli jako zkušení organizátoři. Rozhodně se osvědčila metoda při setupu počítačů stávající se z nasledujcích kroků: Build - Scan - Plug 'n' Play.

Na LanCraftu se za účasti předních hráčů quake komunity střední Evropy hráli turnaje Quake III Arena Quake III Arena DUEL a TDM.

Zdi místní arény též přivítali první LAN Finále Czech Quake Open ve hře Quake 4 Quake 4 DUEL. Vítězem a šťastným majitelem 1000,- Kč se stal podle očekávání Krysa, na místě druhém byl Lahire, třetí se umístil Kyng, který věnoval svojí výhru vývojářům nové verze webu Quake.cz, a na místě čtvrtém bodoval PJ.eta.

První místo v Quake III Arena Quake III Arena TDM a částku 1300,- Kč si odnesl team The Hooligans, když na místě druhém bodovali Satan`s Proxies, kteří vodili hřiště ve velice slušné sestavě Krysa, Jocko, duFo a panSmasher. DEMOS ( pov Krysa ) BONUS ( pov JCK )

V Quake 3 DUELu se střetli Kryštof "Krysa" Černý a Maciek "av3k" Krzykowski. Z napínavého souboje vyšel lépe polský hráč a připsal si na své konto 1300,- Kč.
Krysa si za druhé místo připsal 800,- Kč a třetí tox1c si přišel na 300,- Kč.
Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru