přeskočit na obsah

Místo konání - LanCraft FPS Spring 2k9 | LanCraft.cz

Místo konání

LanCraft FPS Spring 2k9 se stejně jako všechny předchozí akce uskuteční v budově Střediska volného času (tzv. kulturák) v moravskoslezském městečku s necelými devíti tisíci obyvateli (stránky města Rýmařova). Přímo u budovy je menší parkoviště pro cca 40 aut a autobusové nádraží, vlaková zástávka je pak vzdálená zhruba kilometr.

JAK SE DOSTANU DO RÝMAŘOVA?

Česká republika - Moravskoslezský kraj - Rýmařov

Město Rýmařov leží na silnici č. 11 Hradec Králové - Ostrava, můžete se sem však dostat i pomocí vlakové nebo autobusové dopravy (jízdní řády).

STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU

Žlutá budova rýmařovského"kulturáku" bez problémů pojme na více než sto hráčů, počet diváků je prakticky neomezený. Hraje se v hlavním sále, další místa pro hráče jsou na balkóně, který se tradičně těší velké oblibě. V předsálí je bufet, jenž by měl zajistit nejzákladnější občerstvení včetně ne- a alkoholických nápojů, pro diváky nebude chybět ani plátno, které nabídne některé zápasy s komentářem. Pro spaní bude připravena místnost v prvním patře, ale můžete spát prakticky kdekoliv. Budova samozřejmě disponuje několika toaletami, sprchy však chybí.

© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru