přeskočit na obsah

Informace - INTEL LanCraft Silesia | LanCraft.cz

Informace

INTEL LanCraft Silesia je LAN party, kde si přijdou na své hráči všech druhů her. Fanoušci počítačových titulů si mohou vybrat od strategií po akční střílečky, ostatní se mohou vyřádit na laser game a dalších atrakcích. Šestnácty LanCraft v pořadí (viz. historie) se uskuteční opět v moravskoslezském kraji, tentokrát však v Krnově (viz. místo konání).

Občerstvení

V 1. patře kulturního domu je účastníkům k dispozici bohatě zásobený bar s alkoholickými i nealkoholickými nápoji. V přízemí je k dispozici restaurace, kde můžete zahnat svůj hlad.

V okolí se také nachází dostatek dalších restaurací a obchodů, včetně supermarketů.

Ostatní

Hráči by si s sebou měli dovézt polohovací zařízení (tj. myš, podložka pod myš a klávesnice) a sluchátka (reproduktory jsou zakázány). Účastníci, kteří si přivezou vlastní počítač, musí počítat s tím, že budou mít k dispozici nejvýše dvě zásuvky a před odjezdem by si měli zkontrolovat, zda mají v počítači síťovou kartu. Všichni, kdo chtějí nocovat v kulturním domě, by neměli zapomenout spací utility, např. spacák a karimatku.

Upozornění

Každý účastník je obeznámen s faktem, že pořadatelé na této akci fungují pouze jako zprostředkovatelé a nenesou žádnou odpovědnost za účastníkův nelegální software (jak používaný, tak i v neaktivní formě) a jakákoli nelegální data (jak sdílená, tak i v neaktivní formě). Pořadatelé neodpovídají za ztrátu či odcizení věcí či zranění účastníků.

© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru