přeskočit na obsah

INTEL LanCraft Silesia - shrnutí - INTEL LanCraft Silesia | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

INTEL LanCraft Silesia - shrnutí

Jump12. 3. 2010 v 08:42

INTEL LanCraft Silesia je za námi. 

Poslední dny minulého týdne byly více než náročné, o to více mě ale těší, jak vše dopadlo. Když jsem před několika měsíci začal spřádat v hlavě první myšlenky na tuto lanparty, měl jsem velké vize. Ty se ale, jak už to bývá, začali střetávat s realitou. Pro mně je důležité klást si vysoké cíle a ještě důležitější je usilovat o jejich splnění. Chtěl jsem, aby letošní rok byl přelomovým, aby se z perfektní lanparty v Rýmařově stalo něco víc, abychom dokázali naším účastníkům nabídnout opět něco nového.

3Com

Komfort pro hráče

Jednou, z mého pohledu nejdůležitějších věcí, které lidem na lanparty zajišťujeme, je určitá úroveň zázemí. Přece jenom, pokud lidé budou spokojeni, přijedou znova, a vzhledem ke vzrůstajícímu počtu účastníků si myslím, že spokojeni jste. To ale neznamená, že se pro vás pokaždé nepokoušíme udělat ještě něco nového. Co tedy ILS nabídl svým účastníkům?

  • 30 Mbit internet - obousměrně. Download vytížen do maxima, upload zhruba z pětiny.
  • kabely - na kolika akcích jste se setkali s tím, že nepotřebujete žádné prodlužky, čí síťové kabely? Rok od roku na této položce pracujeme a vylepšujeme ji a letos byla, musím říci, naprosto bezchybná
  • síť - díky našemu novému partnerovi, firmě 3com, jsme mohli na síti použít velmi kvalitní switche, které nám, oproti dřívějším akcím, naprosto perfektně zajistili stabilitu sítě.
  • dárky pro účastníky - s velkým ohlasem se setkali dárky od firem Big Shock a 7days. Rozdali jsme více než 1500 produktů a dle vašich ohlasů se jednalo o jedno z nejlepších zpestřeni.
Vítězové

Ocenění vítězů

Asi se všichni shodneme na tom, že top týmy jezdí na lanparty v prvé řadě kvůli výhrám. Ač se to možná na první pohled nezdá, rozdělili jsme mezi vítěze výhry za více než 90.000!

  • 17.000,- Kč v cash výhrách
  • 40.000,- Kč v hardwarových výhrách
  • 35.000,- Kč v dalších věcných cenách

Počet účastníků

Pokud sečteme počet všech účastníků ILS, dostaneme se na počet 300 lidí, což je rekordní číslo v účastni na LanCraftu. Na akci se sešli hráči 9ti herních komunit, což opět je největší zastoupení v historii LanCraftu. Majoritní zastoupení měli opět Češi, nicméně Poláci se prokázali také velkou účastní. Trojlístek pak doplňují hráči ze Slovenska.

Zkušený admin tým

Máme za se nebou již řadu (úspěšných) lanparty. Na téměř všech se podílel ten samý admin tým a tak jsme měli možnost nasbírat opravdu bohaté zkušenosti. Za několik let jsme si prožili křest ohněm, poznali spoustu problémů a naučili se s nimi vypořádat. Dnes mohu říct, že nevím o ničem, s čím bychom se nedokázali vypořádat a ja děkuju všem lidem, na kterých LanCraft stojí, že svými znalostmi a umem přispívají k vybudování LanCratu.

Press

Reportáže a publicita

Musím říci, tato stránka rozhodně překonala mé očekávání. Desítky, možná stovky, novinek, článků, oznámení, které se týkaly LanCraftu. O LanCraftu jste se mohli dočíst na naprosté většině webů, zabívajících se počítačovými hrami, velké medializace jsme se dočkali také na zahraniční scéně.

Na samotné akci jste měli možnost vidět reportéry s kamerami z Playzone, Grunex TV a Hitpointu. Díky ním jste měli možnost už shlédnout řadu rozhovorů, videoreportáží, sestřihů.

Velmi aktuální zpravodajství zajistil portál Hitpoint. PLAYzoneTV během akce dokonce živě streamovala jak dění na akci, tak finálové zápasy.

Nemůžu také opomenout publicitu v místním tisku.

Zkrátka spousta kvalitního čtiva, velké množství podívané.

Závěrem 

Jsem spokojený. Lanparty INTEL LanCraft Silesia jistě měla své mouchy (vždy je dobré, když je co zlepšovat), ale celkový dojem na mne zanechala velmi dobrý. Dokázal jsem si, že u nás jdou dělat větší lanparty a velmi se těším, kam se dokážeme v budoucnu opět posunout.

Děkuju všem naším partnerům, Grunexu, CD Projektu, Playzone či 3comu, bez kterých by akce nedosáhla takových kvalit. Děkuju  všem reportérským a zpravodajským týmům, v čele s PZ a Hitpointem, za to, že přijeli a pomohli zdokumentovat tuto akci.

A v neposlední řadě děkuju právě vám, co tyto řádky čtete a na LanCraft jste přijeli. Pomohli jste nám vybudovat opravdu skvělou atmosféru a já se těším s vámi na viděnou na LanCraft Spring 2k10, ve Starém Městě.

#1KoTy12. 3. 2010 v 10:31
nice moc pekne napsane :)at uz je konec dubna
#2DoC.Phoenka13. 3. 2010 v 12:22
Moc mě mrzí, že jsem nakonec nepřijel :/Každopádně do SM se chystám. A pokud byl Krnov aspoň tak good jak Rýmařov, tak to musela být bomba ;+) GW ADMIN TEAM
Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru