přeskočit na obsah

Aktuality - INTEL LanCraft Summer 2011 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Ukončení plateb předem

Jump29. 7. 2011 v 06:47

LanCraft se blíží. Již za 7 dní začíná největší lanparty tohoto léta u nás. Kvůli blížícímu se termínu je čas na ukončení plateb předem, které by už nemusely včas dojít.

Poslední den, kdy máte možnost odeslat registrační poplatek pomocí bankovního převodu, je pondělí,  1. 8. 2011.
Platby pomocí paypalu a platby uskutečněné složením přímo na účet v KB je možné uskutečnit nejpozději ve středu 3. 8. 2011.

V tuto chvíli má svá místa rezervovaná již polovina lidí. 

LanCraft

Rare Items vás zabaví

Jump26. 7. 2011 v 22:00
Impact Dance Pad

Pokud jste byli na některém z LanCraftu v posledních letech, nemohli jste minout zábavné koutky, které vám připravila firma Rare Items. Ani na Intel Summeru nebudou chybět pohybové aktivity, které vám pomohou shodit přebytečná kila nabraná sezením za počítačem. :)

Oblíbené taneční podložky se vždy těšili velkému obsazení a nejeden z účastníků už na nich propotil své oblečení. Koutek nabízející zábavu až pro 4 hráče bude k dispozici po celou dobu akce.
Další atrakcí, kterou byste si neměli nechat ujít, a která se těší velké oblibě hlavně v nočních hodinách je Laser Game. Mobilní střelnice nabízí zábavu plnou adrenalinu, kdy často na improvizovaných bojištích dochází k tuhým přestřelkám. Hra nabízí varianty až pro 4-členné týmy.

Rare-Items navíc věnuje jako cenu pro 1. místo ve StarCraft II turnaji nejoblíbenější taneční podložku Impact Dance Pad

LanCraft

Grunex stojí za LanCraftem!

Jump25. 7. 2011 v 09:19

Herní portál Grunex.com je již několik let stálým a velkým partnerem LanCraftu. Díky Grunexu jste obdrželi dárky a výhry, které již velkou mírou překročili hranici 100.000 Kč. Samozřejmostí byly i reportáže a další podpora, kterou už samotní účastníci tak nevidí.

Jsem rád, že mohu potvrdit opětovné zapojení Grunexu do naší lanparty. A na co že se můžete těšit?

  • Intel procesory - nové herní procesory Intel Core i5 na technologii Sandy Bridge pro nejlepší hráče turnajů SC2 a DOTA
  • Big Shock! - energeťáky zdarma pro všechny hráče
  • MSI - pokerové karty a podložky z edice Military Class a trika od světového TOP týmu Fnatic.MSI
  • Další zajímavé ceny do turnajů - StarCraft 2 tričko, herní magazíny LEVEL, počítačové hry od Playmanu a další drobnosti
  • Video reportáž v GrunexTV, fotky z akce
Grunexu jako vždy děkujeme za velkou podporu, kterou si jistě i vy dostatečně užijete. :)
LanCraft

Big Shock opět na vás!

Jump22. 7. 2011 v 13:37

BigShockK LanCraftu už neodmyslitelně patří energy nápojed Big Shock!

I tentokráte účastníci LanCraftu mohou čekat rozdávání těchto energetických drinků zdarma. Stovky Shocků budou připravny k tomu, aby zahnaly vaši únavu, vaši zízeň a pomohli vám přečkat časy největší únavy a naboostovali vás k patřičným výkonům.

LanCraft

SteelSeries na LanCraftu

Jump18. 7. 2011 v 18:21

Xai LaserFirma SteelSeries, která je světoznámým prodejcem herního příslušenství, se opět zapojuje mezi partnery LanCraftu.

Nejlepší hráči z obou hlavních turnajů, StarCraft II a Defense of the Ancients Defense of the Ancients, obdrží výhry od SteelSeries. Konkrétně se jedná o produkty SteelSeries Xai Laser a SteelSeries Qck mass.

 


Qck massVýhry od SteelSeries jsou rozděleny následovně:

StarCraft II 1v1:

  • 1. místo - SteelSeries Xai Laser
  • 2. místo - SteelSeries Qck mass

Defense of the Ancients Defense of the Ancients 5v5:

  • 2. místo - 5x SteelSeries Qck mass
StarCraft II: Wings of Liberty

StarCraft 2 turnaj v IGCH

Jump17. 7. 2011 v 16:00

Grunex získal pro rok 2011 několik nových a silných partnerů, díky kterým Vám můžeme představit vlastní nový dlouhodobý gamingový projekt, jehož vyvrcholením bude parádní finále o skvělé ceny! Toto je ve zkratce Intel Grunex Challenge (zkráceně IGCH), kterého se mohou zúčastnit všichni všichni hráči a týmy z ČR, SK.

Tímto odstavečkem bylo představeno INTEL Grunex Challenge, kterým portál Grunex prezentuje svou novou soutěž. Turnaj ve StarCraftu 2, který se na LanCraftu odehraje, bude začleněněn do IGCH.

 

INTEL Grunex Challenge

 

Každý z účastníků turnaje získá body do bodování. Ti nejlepší hráči získají body navíc. Aktuální žebříček můžete najít na stránkách Grunexu.

LanCraft

INTEL hlavním partnerem LanCraftu

Jump6. 5. 2011 v 10:11

Hlavním partnerem lanparty INTEL LanCraft Summer 2011 se stala firma INTEL, díky které se mohou nejlepší hráči obou turnajů, StarCraftu 2 i DOTY těšit na špičkové procesory.

INTEL Core i5INTEL do turnajů věnovuje 6 kusů procesorů INTEL Core i5-2400 v celkové hodnotě 24.000,- Kč!

Ty budou rozděleny po pěti kusech pro DOTA turnaj a 1 kus najde uplatnění ve StarCraft 2 turnaji.

Procesory Intel® CoreTM i5 nové generace Intel Sandy Bridge jsou vybaveny technologiemi Intel® Turbo Boost 2.0. a Intel® Hyper-Threading, které umožňují maximální využití výkonu procesoru s nejefektivnější spotřebou! Tyto technologie procesor sami dle potřeby přetaktují v momentech vysoké zátěže PC (např. při hraní her v extrémně náročných momentech), a tak se Vám již nestane, že se Vám hra začne sekat v nejméně vhodném okamžiku! Procesory Intel® CoreTM i5 jsou ideální volbou pro všechny hráče!

Firmě INTEL za poskytnuté ceny děkujeme a hráčům přejeme hodně štěstí v boji o tyto procesory.

intel procesory
LanCraft

Rezervace míst

Jump3. 5. 2011 v 07:12

Dnešním dnem spouštíme rezervaci míst na INTEL LanCraft SUMMER 2011.

Počet míst jsme, oproti minulé lanparty lehce omezili. Vzhledem k přípravám a plánům aktivit, které chceme na letním jubilejním LanCraftu zorganizovat, je potřeba omezit místo.
Nyní je pro vás připraveno 190 míst v BYOC aréně, která bude rozložena do obou velkých přísedících sálů. Zbylé místnosti budou, jak už bylo uvedeno, využity na další aktivity, které vám postupně představíme.

Pokud máte zájem o rezervaci místa, je potřeba, jako tomu je vždy uhradit registrační poplatek ve výši 350,- Kč dle uvedených pokynů.
Po přijetí vaší platby vám přijde potvrzující e-mail a vy si budete moci ve svém profilu vybrat místo na sezení.

Na minulém LanCraftu jsme přivítali 85 hráčů DOTY a 83 StarCraftu 2 a všechna místa byla zabraná během prvního měsíce! Pokud chcete mít své místo na oslavách 20. výročí LanCraftu, rozhodně s rezervací neváhejte!

Těšíme se na vás! 

LanCraft

Vítejte na INTEL LanCraft Summer 2011!

Jump20. 4. 2011 v 09:56

Vítáme vás na stránkách naší jubilejní 20. lanparty - INTEL LanCraft Summer 2011.

Jako pokaždé, i tentokráte uděláme vše pro to, abychom vám přinesli víkend plný zábavy, her a spousty zážitků. Naše přípravy budou ale mnohem důkladnější. Přece jenom, slavíme dvacetiny a tak očekávejte řadu novinek a překvapení.

V tuto chvíli jsou spuštěny registrace na letní LanCraft (zatím bez možnosti rezervace míst). Pokud máte v plánu dojet, registrujte se. Pomůžete nám se připravit a dobře odhadnout váš zájem.

Za celý admin tým vám přeju příjemně strávené 3 měsíce čekání. INTEL LanCraft Summer 2011 přichází a věřte mi, bude stát za to! 

strana12
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru