přeskočit na obsah

INTEL LanCraft Summer 2011 - zakončení - INTEL LanCraft Summer 2011 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

INTEL LanCraft Summer 2011 - zakončení

Jump9. 8. 2011 v 21:09

INTEL LanCraft Summer 2011 je za námi. Z mého pohledu musím říci - jsem spokojen :) . Perfektní účast hráčů v turnajích, suprové ceny, úžasná atmosféra a spousta zábavy kolem. Spolu se Springem se tak může i tato akce zařadit mezi naše nejúspěšnější lanparty, za což patří díky nejenom admin týmu, který se o akci postaral, ale také všem, kteří na LC příjeli - hráčům, divákům, všem fanouškům počítačových her.

Velké poděkování patří také sponzorům a partnerům, bez kterých bychom se neobešli. INTELU za jejich herní procesory INTEL Core i5, MSI za možnost vyzkoušet opravdu nadupané notebooky a ceny od Fnatic.MSI, Big Shocku za jejich pravidelné posilnění výdrže hráčů a také Tkomu za perfektní a bezchybný internet.
Nemůzu zapemenout ani na taneční podložky od Rare Items, bez kterých si už skoro LanCraft nedovedu představit, nebo na hry od Comgadu a Playmana. A Level pro každého? Super čtení :) .
Všem partnerům díky za úžasnou podporu, kterou všichni účastníci jistě ocenili.

Budeme rádi, pokud nám vy všichni i nadále zachováte svou přízeň a budete spolu s námi odpočítávat dny do dalších LanCraftů. Těšíme se na vás zase příště! :)

Za LanCraft tým

Lukáš "Jump" Vobecký 

#1Inae.Drakan14. 8. 2011 v 12:18
Na přístím LC (kde bude SC2) 100% budu. GL a HF
Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru