přeskočit na obsah

Aktuality - Intel LanCraft Summer 2012 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Call of Duty 4 zrušeno

sKopheK19. 7. 2012 v 18:53
Z důvodu malého zájmu ze strany hráčů jsme byli bohužel nuceni zrušit turnaj v Call of Duty 4. Doufejme, že se hráči této skvělé hry pochlapí a přijedou na některý z dalších LanCraftů.
StarCraft II: Wings of Liberty

Změna harmonogramu hlavního StarCraft 2turnaj

Michals19. 7. 2012 v 09:42

Vzhledem k novým okolnostem jsme se rozhodli změnit harmonogram hlavního StarCraft 2 turnaje. Začátek se nemění, hlavní turnaj začne v pátek od 10:00. Změna se týká začátku a průběhu druhého dne. Sobotní zápasy začínají o hodinu dříve oproti původnímu plánu, začátek dne bude tedy od 9:00. Upravený harmonogram naleznete zde.

Žádáme všechny hráče, aby dodržovali harmonogram v souladu s pravidly SC2 turnajů.

StarCraft II: Wings of Liberty

Samsung European Encounter kvalifikace na LanCraftu

Michals19. 7. 2012 v 09:32

Intel LanCraft Summer 2012 bude pro StarCraft 2 komunitu skutečně klíčový. Nejenom že samotný hlavní LanCraftí turnaj má sám o sobě velký zvuk, ale navíc v pátek poznáme vítěze Pokerstrategy.com proLeague, nejprestižnější klanové ligy na domácí scéně. A aby toho nebylo dost, byla včera oznámena kvalifikace na Samsung European Encounter, něco jako Mistrovství Evropy. No a hádejte, kde se ta Česko-Slovenská kvalifikace vlatsně odehraje?

 


 

Odpověď je jednoduché a z prvního odstavce i vyplívá. Na LanCraftu to tak bude další velmi důležitý event, který pozná vítěze právě na největší tuzemské LAN párty. Kvalifikace na SEE bude důležitou součástí Intel LanCraft Summer, i když ji nebude věnovaná tak velká pozornost.

Rozlosování pavouka naleznete na stránkách PLAYzone. Celkem 16 hráčů bylo vybráno dle MČR klasifikace a právě ti se utkají v Double Elmination pavouku BO3 o to, kdo se podívá na Gamescon, kde se grandfinále SEE bude konat, a dostane příležitost reprezentovat svou zemi. Rozhodně nepřijde zkrátka, protože hrazeny mu budou veškeré výdaje na cestu, ubytování a vstupné na akci.

Kvalifikace se bude odehrávat během celé akce. Kvůli již tak našlapanému harmonogramu nebylo možné naleznout dostatek prostoru na to, aby se turnaj odehrál v jednom časovém úseku. Nicméně co je předem dané, je termín Grandfinále. To proběhne v sobotu, od 17:00. Logicky z toho tak vyplívá, že do této doby muí být všechny zápasy odehrány.

LanCraft

Produkty Tony Bennett na LanCraftu

Nirish18. 7. 2012 v 19:04

Každý správný progamer ví, že dodržovat pitný a stravovací režim jejedním z předpokladů pro vítězství. Návštěvníci LanCraftu si již zvyklina pravidelný přísun energických nápojů Shock a nutričně výživných achutných pamlsků od firmy Tony Bennett.

 


 

Tato sestava se nemění ani nanadcházejícím Intel LanCraftu Summer 2012 a jako každý rok seregistrovaní hráči mohou těšit na dárkový balíček z výběrovéhosortimentu potravin - sušenky Walkers, müsli tyčinky Jordans,  čokolády Green & Black's a další. V nabídce se lze setkat svelkým výběrem dodnes ručně vyráběných delikates z Evropy i dalšíchkontinentů a samozřejmě bude na místě možnost si tyto a další výrobkyzakoupit u baru.

Děláme vše, pro vaši spokojenost a těšíme sena vás - již zítra!

StarCraft II: Wings of Liberty

Ceny pro hlavní StarCraft 2 turnaj

Michals17. 7. 2012 v 16:39

Turnaj ve StarCraft II se na LanCraftu opět těší velké pozornosti. Do Starého Města u Uherského Hradiště se snad poprvé sjede naprosto kompletní česká špička, která si to rozdá o ceny v hlavním turnaji. Ty i tentokrát přesáhnou hodnotu 20.000 Kč. Na co se tedy mohou nejlepší tři těšit?

1. místo

2. místo

 • 3.000 Kč
 • pohár
 • PC hra od Comgad

3. místo

 • 2.000 Kč
 • pohár
 • PC hra od Comgad

Pozn.: Peněžité ceny závisí na počtu registrovaných na StarCraft 2. Výše uvedené částky platí v případě účasti 80 hráčů.

Nejlepší hráč si odnese procesor Intel Core i5 od hlavního partnera LAN párty, společnosti Intel.

S příchodem nové generace procesorů Intel Core Ivy Bridge se opětposunula hranice výkonu a zároveň úspory ve spotřebě. Procesory IntelCore i5 a Intel Core i7 jsou jasnou volbou pro hráče, protože jsou néjenvelmi výkonné, ale obsahují několik důležitých technologií, kterékonkurence nemá. Jako příklad můžeme uvést Intel Turbo Boost novégenerace, což je technologie, která Vám dokáže procesor na krátkou dobuautomaticky přetaktovat. Už se Vám tedy nestane, že by se Vám hra začalasekat v místech přestřelky nebo tehdy, když to potřebujete ze všehonejméně. Vítěz StarCraft 2 turnaje se může těšit na typ Intel Core i5 3450!

LanCraft

Nabídka obědů na LanCraftu

Michals17. 7. 2012 v 16:12

Pro všechny účastníky na LAN párty Intel LanCraft Summer 2012, jsme připravili možnost objednávky obědů na pátek, sobotu a neděli. Jídla se budou podávat v přilehlém bowlingcentru a je potřeba je dopředu objednat.

Pokud máte o některé zjídel zájem, zašlete svůj nick a ID na email stravovani@lancraft.cz. Vemailu dále uveďte, o které jídlo máte zájem.

Páteční oběd:

 • Polévka: Zeleninová jarní
 • 1. jídlo: Kuřecí řízek, brambory, zelný salát
 • 2. jídlo: Segedínský guláš, chléb

Sobotní oběd:

 • Polévka: Kuřecí s nudlemi
 • 1. jídlo: Smažený sýr, brambory, tatarka
 • 2. jídlo: Kuřecí plátek přírodní, rýže

Nedělní oběd:

 • Polévka: Hovězí vývar s nudlemi
 • Pečené kuře, rýže, okurek

K dispozici bude i grilování, které bude probíhat během všech dní, po které se bude LAN párty konat.

Cena jednoho oběda je 80,- Kč. Oběd se platí na baru na LanCraftu. Jako potvrzení dostanete poukázku na oběd.

Kromě těchto obědů bude na LanCraftu nonstop možnost občerstvení (jídlo a pití). 

LanCraft

Sniper Elite V2

Nirish16. 7. 2012 v 20:35

Oblíbený PlayStation 3 koutek toho bude mít hodně co nabídnout a jižnyní se náš admin team obává, že ani v našich vzácných volných chvílíchse k němu přes davy nedostaneme. Bohužel pro nás, Comgad vám přinášídalší skvělý titul pro PS3, který definitivně stojí za vyzkoušení. Jednáse o Sniper Elite V2, velice propracovanou odstřelovačskou simulaci zprostředí Berlína za konce 2. sv. války.

Pokročilá balistika počítá mimojiné například s gravitací, větrem, rychlostí, průrazností kulky či spevností paže. To zaručuje, že tento titul je nejrealističtějšístřeleckou simulací, jaká se dosud na herním trhu objevila. Hra se častoodehrává v přesných replikách lokalit tehdejšího Berlína a i vozy,zbraně (například Springfield M1903, Gewehr 43 či Mosin-Nagant 1891/30) auniformy jsou vytvořeny tak, aby odpovídaly svým skutečným protějškům.


Zaujala vás propracovanost hry a máte v sobě pravého „campera“?Navštivte LanCraft PS3 koutek a procvičte si svou trpělivost a přesnoumušku.

LanCraft

Turnaj v pokeru o 5.000 Kč!

Jump16. 7. 2012 v 15:46

Na sobotní večer na Intel LanCraftu jsme pro vás připravili jedinečný turnaj! Ve spolupráci s PokerStrategy.com se budou moci všichni účastníci LanCraftu zúčastnit turnaje v pokeru o 5.000 Kč!

pokerstrategy.com

Ve 21:00 v sobotu začne přednáška, kterou vás provede Aleš Kraus z PokerStrategy.com, během které vás s tímto portálem seznámí, provede vás krok po kroku registrací a pomůže s vědomonostním kvízem, za který následně budete moci obdržet 50 $ na svůj herní účet!

Po skončení přednášky bude následovat online turnaj pro všechny účastníky Intel LanCraftu, ze kterého si nejlepší hráč odnese rovných 5.000 Kč!

A co pro to udělat? Přijeďte na LanCraft se svým počítačem a registrujte se na PokerStrategy.com buď nyní, nebo následně s pomocí Aleše v sobotu. Pak už stačí jen hrát a vyhrát! :)

Pozn.: Při registraci používejte odkaz z našich stránek, pomůže nám to s identifikací účastníků turnaje.

LanCraft

Přednáška Intelu

Jump16. 7. 2012 v 10:03

V pátek ve 21:00, po skončení turnajových her, se na LanCraftu uskuteční přednáška na téma ultrabooky a výroba Intel procesorů. Přednáška proběhne v přísálí (promítací sál pro StarCraft 2).

Intel logo

 

Během této přednášky budete moci vyhrát následující ceny:

 • 5x Intel miniFlash 8 GB
 • 3x PC hra Battlefield 3 Battlefield 3

Nezapomeňte si tedy vyhradit čas a přednášky se zúčastnit, místa budou limitovaná kapacitou místnosti.

LanCraft

Doprava počítače na LanCraft

Jump16. 7. 2012 v 09:58

Řešíte, jak dopravit počítač na LanCraft? Máme pro vás řešení!

Grunex vypravuje na Intel LanCraft dodávku a nabízí vám možnost odvozu vašeho počítače přímo na LanCraft a to buď z Prahy, nebo z Brna. Pokud máte o tuto možnost zájem, napište na adresy libersky@grunex.com, con@grunex.com= je důležité, abyste napsali na obě adresy, oddělené čárkou. Do předmětu napište Odvoz PC na LC a do zprávy své jméno, příjmení, kontaktní údaje a místo, odkud chcete PC odvézt (Praha nebo Brno, konkr. sběrné místo bude včas upřesněno).

Více informací najdete v článku na Grunexu (poslední odstavec).

strana1234
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru