přeskočit na obsah

Aktuality - Intel LanCraft Summer 2012 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

LEVEL zdarma pro každého

Michals10. 7. 2012 v 13:33

LEVEL logoCo by to bylo za LanCraft, kdyby k Big Shockům nebylo co číst. Stejně jako již tradičně dostane každý účastník ony energetické nápoje, může se každý těšit na jedno číslo časopisu LEVEL, který se opět rozhodl podpořit největší tuzemskou Lanpárty.

Časopis dostane každý účastník akce při vchodu na LanCraft. Kromě rozsáhlého tištěného obsahu se můžete těšit i na DVD přílohu. Přejeme příjemnou zábavu!

LanCraft

Chcete Big Shocky? Máte je mít!

Michals9. 7. 2012 v 09:56

BigShockMáte rádi energeťáky? Potom pro vás máme dobrou zprávu. Již tradičně se totiž každý účastník akce může těšit na dárky od partnerů naší Lanpárty a i v tomto zvyku budeme na Intel LanCraft Summer pokračovat.

Jedním z těchto dárků je energeťák Big Shock!, který i tentokrát obdrží každý z vás při vstupu na akci.

LanCraft

Rare Items opět na LanCraftu!

Michals8. 7. 2012 v 12:19

Chybělo vám na posledních LanCraftech něco? Možná to byla jedna z forem odreagování se od společnosti Rare Items, kterou jste měli možnost vyzkoušet minulý rok. A nejedná se o nic jiného, než o taneční podložky, jejiž koutek byl pokaždé velmi vyhledávaným místem. Od RareItems to ale pro Intel LanCraft Summer nebude vše.

Kromě již zmiňovaných tanečních podložek se účastníci akce, která začína již za méně než dva týdny, mohou těšit i na laserovou střelnici, která byl k dispozici na LanCraftu již několikrát. Podorobnější informace k němu budou k dispozici na místě konání.

Pevně věříme, že vám produkty od našeho partnera zpříjemní blížící se čtyřdenní akci a zažijete spoustu zábavy.

LanCraft

Jak to chodí na LanCraftu

Jump3. 7. 2012 v 14:13
Ve spolupráci s Grunex TV jsme pro vás připravili video, ve kterém můžete nahlédnout pod pokličku LanCraftu. Pokud jste na LanCraftu ještě nebyli, nenechte si toto video ujít. Dozvíte se řadu užitečných věcí, stejně jako se i pobavíte. A pokud byste ve videu nenalezli odpovědi, neváhejte se nás zeptat :) .

LanCraft

WarCraft 3 zrušen

Jump3. 7. 2012 v 14:08

Kvůli malému zájmu hráčů WarCraft III o LanCraft a kvůli ukončení aktivity na online soutěžích, jsme se rozhodli zrušit W3 coby hlavní turnaj na Intel LanCraftu.

Nadále však zůstává možnost účastit těchto hráčů a pokud bude z vaší strany zájem, můžeme na LanCraftu uspořádat doprovodný turnaj ve hře WarCraft II: The Frozen Throne .

StarCraft II: Wings of Liberty

StarCraft 2 na Intel LanCraft Summer

Michals29. 6. 2012 v 19:00

Intel LanCraft Summer 2012 se nezadržitelně blíží. Již za tři týdny proběhne ve Starém Městě u Uherského Hradiště další lanpárty, která i tentokrát přiláká na Moravu nejlepší hráče z několika her. Na své si po několika měsících přijdou i hráči a fanoušci nejpopulárnější strategie součastnosti, která bude opět v centru pozornosti.


Minulé tři StarCraft turnaje na LanCraftu měly jedno specifikum. Pokaždé je vyhrál někdo jiný a dokonce je pokaždé vyhrál hráč jiné národnosti. První turnaj, který probíhal minulý rok na jaře, vyhrál polský hráč polandTarson, další okraloval Čech czechPredY a poslední si na svůj účet připsalo slovenské překvapení slovakiaLadabaz.

Pro Intel LanCraft Summer je zatím vyhrazeno 70 míst pro StarCraft 2 v hlavním sále. Registrace a rezervování míst již probíhají a v současné době je zaregistrováno přes 40 hráčů. Pokud se tedy považujete za fanouška StarCraftu a počítačových her obecně, neváhejte.

 

Hlavním tahákem bude 1v1 turnaj, který patří k nejprestižnějším turnajůmna domácí scéně. Tradičním se rovněž již stal 2v2 turnaj, který naLanCraftu uvidíme i tentokrát. A na své si nepřijdou pouze ti nejlepší.Díky prodloužení celé akce o jeden den je v plánu hned několikdoprovodných turnaje o ceny od sponzorů akce. Bude se jednat o klasické1v1 turnaje, které budou během pátku a soboty probíhat celkem tři akromě toho se dostane i na další turnaje v různých customkách. 

Na místě bude opět připraven stream, jehož přenos bude vysílán i přímo na plátno, takže živý přenos nebudou ochuzeni ani na akci přítomní diváci. Právě na vylepšení streamu a jeho kvality se navíc organizátoři zaměřili a máte se tedy rozhodně na co těšit.  Kromě LanCraftích turnajů se bude rovněž na akci konat LAN Finále nejprestižnější klanové ligy u nás, kterou je PokerStrategy.com ProLeague, s dotací 40.000 Kč.

LanCraft je již tradiční akcí, na kterou se sjíždí valná část komunity. Není to pouze o turnaji těch nejlepších, ale je to také společenská akce. Kde jinde chcete potkat po hromadě hvězdy českého, slovenského, ale i zahraničního StarCraftu?

Pro oddechovou zábavu toho bude mnohem víc. Připraveny budou konzolové koutky, na promo počítačích si budou moci účastníci vyzkoušet nejnovější herní tituly a pro ty, kteří se budou chtít provětrat ven, je v místě konání i areál s plážovým volejbalem a pro schlazení je k dispozici blízké koupaliště.

Harmonogram

Pátek

 • 10:00 - Start základních skupin
 • 13:00 - Konec základních skupin
 • 14:00 - Start playoff a doprovodného 2v2 turnaje
 • 16:00 - Start 1. Doprovodného 1v1 turnaje

Sobota

 • 10:00 - Start druhého dne
 • 12:00 - Finále WB hlavního turnaje
 • 12:00 - Start 2. Doprovodného 1v1 turnaje
 • 15:00 - Finále LB hlavního turnaje
 • 16:00 - Grandfinále hlavního turnaje
 • 19:00 - Vyhlášení vítězů
 • 20:00 - Start 3. Doprovodného 1v1 turnaje

Kompletní harmonogram

Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4 opět na LanCraftu

Michals13. 6. 2012 v 20:30

Intel LanCraft Summer se kvapem blíží a my nyní oznamuje čtvrtou a poslední hru, kterou budete moci na LanCraftu zahrát a na kterou se můžete těšit. Za vydatné podpory portálu Grunex se po dvou letech na největší BYOC lanpárty u nás vrací turnaj ve hře Call of Duty 4: Modern Warfare Call of Duty 4: Modern Warfare.

Ta tak stane po boku ostatních her, konkrétně StarCraft II, Dota 2 Dota 2 a WarCraft III: The Frozen Throne WarCraft III: The Frozen Throne. Zatímco tyto hry byly k vidění již na jarní akci, Call of Duty 4 hráče uvidíme letos poprvé.

Přinášíme vám nyní první informace o cenách a počtu slotů.

Grunex Call of Duty 4 

1. místo

2. místo

3. místo 

 

 

Místo bude pro celkem 8 týmů. Hrát se bude tradiční formát 5v5, takže uvítáme celkem 40 hráčů. O přesném rozdělení míst vás budeme informovat tento týden a následně bude možné si přímo rezervovat své místo v BYOCu.  Ve dnech a týdnech následujících se rovněž dozvíte podrobnější detaily ohledně harmonogramu, pravidel a dalších nezbytných záležitostí.

LanCraft

INTEL LanCraft Summer přichází

Jump21. 5. 2012 v 16:30

Už dlouho tu nebyla pořádná letní akce, letní LAN párty. Teď však je před námi INTEL LanCraft Summer 2012, který opět nasadí laťku v obrovském množství zábavy, her a zážitků. Čekají nás 4 dny LanCraftu! Ano, skutečně 4 - INTEL Summer poběží již od čtvrtka od 12 hodin do neděle!

Připravte se na turnaje v počítačových hrách, ve volejbale, na venkovní grilovačku a také na hromadný výjezd na StaroMěstské koupaliště. To vše v červenci, za doufejme perfektního počasí. 

A jedeme NONSTOP! 

Těšíme se na vás! Za celý ADMIN tým

Jump 

strana1234
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru