přeskočit na obsah

Aktuality - INTEL Summer 2010 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Volné počítače pro 1v1 hráče

Terka26. 6. 2010 v 22:04

Velkou novinkou, kterou vám nyní oznamuji, je možnost nebrat si svůj počitač na LanCraft. Pro 1v1 turnaje nabízíme možnost příjezdu a hraní bez vlastního počítače.

Pokud  si nemůžete, či nechcete brát na turnaj svůj počítač, budeme pro vás mít připravených několik počítačů, kde své turnajové hry můžete odehrát.
Neznamená to, že daný počítač bude právě pro vás k dispozici neustále. V čas turnajů budou určeny primárně na odehrání turnajových her a následně bude potřeba uvolnit místo dalšímu hráči.

Pokud chcete této možnost využít, zvolte si ve svém profilu možnost "hráč", namísto "BYOC hráč". 

Připomínám, že tato možnost se týká pouze 1v1 hráčů. Pro všechny však stále platí možnost pronájmu počítače (i s monitorem) za 300,- Kč na celou dobu akce. 

LanCraft

Počítače k pronájmu

Jump25. 6. 2010 v 16:33

Ve spolupráci s brněnskou hernou PGCC Velký Špalíček vám s radostí oznamuji, že vám dáváme možnost pronájmu počítačů.

Cena PC sestavy (počítač + monitor) je 300,- Kč na celou dobu akce. Pokud máte o tuto nabídku zájem, napište mi na můj e-mail, kde vám sdělit bližší informace.

Množství počítačů je omezené, proto doporučuji příliš neváhat. 

LanCraft

PLAYzoneTV na LanCraftu

Jump25. 6. 2010 v 07:16

Na INTEL LanCraft Summer 2010 dorazí opět PLAYzoneTV štáb, aby vám poskytl ty nejlepší informace živě z místa konání.

"PLAYzoneTV pro vás připraví několik živých vstupů přímo z kulturního domu ve Starém Městě. Celou akcí bude provázet moderátorka PLAYzoneTV Bára "Baru" Forstová."

Samozřejmostí je i nasbírání materiálů, který bude postupně zpracován a poskytnut Vám po skončení akce. 

Adresu pro vstupy naleznete na webu Playzone

LanCraft

Monitory k pronájmu

Jump24. 6. 2010 v 16:31

Stejně jako vždy, i nyní vám nabízíme možnost pronajmout si monitor, pokud se vám nechce, nebo nemůžete, vzít svůj.

Cena monitoru je 100,- Kč na celou dobu akce a k dispozici jsou posledni 4 kusy. Proto neváhejte a ozvěte se mi na můj e-mail, máte-li o tuto nabídku zájem. :)

LanCraft

Výhry pro 1v1 turnaje

Jump24. 6. 2010 v 12:55

Jaké budou výhry pro 1v1 turnaje ve hrách StarCraft, WarCraft, Trackmania a FIFA? Pro nejlepší hráče je nachystán pohár za 1. místo a finanční hotovost. Ta se bude vyvíjet podle počtu účastníků v jednotlivých turnajích.

Finanční dotace turnaje podle počtu účastníků: 

  • 10 hráčů: 2.500,- Kč
  • 20 hráčů: 5.000,- Kč
  • 30 hráčů: 7.500,- Kč
Protože je na tomto LanCraftu možné účastnit se více turnajů, rozhoduje o rozdělení financí do turnajů volba primárního turnaje (ten, který si zvolíte ve svém profilu). Do všech dalších turnajů je potřeba se nahlásit u přislušných adminů.

 

LanCraft

IRC Channel

Jump23. 6. 2010 v 17:20

Ode dneška nás můžete najít také na IRC.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit, naši admini vám jsou k dispozici (skoro) dnem i nocí. Channel se jmenuje LanCraft.

FIFA 10

FIFA na LanCraftu

Jump22. 6. 2010 v 17:16

Poslední hrou, kterou si budete moci na INTEL LanCraft Summeru zahrát, je FIFA10.

Zveme tímto všechny hráče této komunity, aby se přijeli podívat na BYOC lanparty LanCraft a zúčastnit se 1v1 turnaje, který se během akce uskuteční. Pomozte nám připravit opravdu nadupaný turnaj s velkým obsazením.

Na vítěze čeká luxusní pohár a finanční výhry až pro první 3 místa!

LanCraft

Rezervace míst

Jump22. 6. 2010 v 12:17

Rozhodli jsme se umožnit vám rezervaci míst již teď, bez nutnosti mít zaplacený vstupní poplatek.

Abyste tak mohli rezervovat místo, ať už pro sebe (v případě jednotlivců) či pro svůj tým, ozvěte se buď adminovi své hry, nebo přímo na mé ICQ.

V tuto chvíli jsou rezervovaná místa již pro 11 týmů (55 míst). Naší snahou je udržet jednotlivé komunity kolem sebe, a tak jsou již nyní vyhrazena místa pro tyto hry:

 

  • Counter-Strike: řady 5 - 9
  • DOTA: řady 12 - 17
  • Call of Duty 4: řady 18 - 19
LanCraft

Kuřata na druhou...

Jump20. 6. 2010 v 12:58

U slepic, resp. kuřat ještě zůstaneme. Protože po celou dobu LanCraftu budete moci soutěžit v úžasné střílečce Moorhuhn 3, připravili jsme pro vás další novinku LanCraftu.

Během víceméně celé akce budete moci ukojit svůj hlad, či se jen správně naladit na další lov slepic. Čerstvá chuťovka v podobě grilovaných kuřat vám pomůže překonat krušné chvilky.

Plánujete této možnosti využít? Budeme rádi za váš názor, který nám pomůže se zajištěním dostatečného množství kuřat.

LanCraft

Chipita jen pro vás!

Jump18. 6. 2010 v 10:32

DárkyNáš hlavní partner Grunex nám opět pomohl zajistit pro vás další dárky.

Na INTEL LanCraft Summer 2010 opět budeme zdarma rozdávat pochoutky od firmy Chipita, více známe pod logem 7days. Na fotce můžete vidět množství, které bylo pro zhruba 70 lidí. Kolik toho asi rozdáme při skoro dvojnásobném množství účastníků?

Kdybychom právě na vás náhodou zapomněli, nebojte se připomenout. Big Shocky a 7days dárky budou pro každého hráče zdarma!

strana123
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru