přeskočit na obsah

Aktuality - INTEL Summer 2010 | LanCraft.cz

Aktuality

TrackMania Nations Forever

Mapy pro Trackmanii

Jump17. 6. 2010 v 21:26

Máme necelé 3 týdny do akce. Je nejvyšší čas vydat seznam map, které se budou hrát na Trackmania Nations Forever turnaji.

Mapy:

 • FofosLC Electioneering od mapmakera Korre-Kwyk
 • FofosLC - Bubble Bath odmapmakera giligoop
 • FofosLC Citizen Erased od mapmakera korre_elmuro 
Pravidla pro Trackmania turnaj najdete na příslušné stránce.
LanCraft

Máte problém s dopravou?

Jump15. 6. 2010 v 11:37

Pokud řešíte, jak se na LanCraft dopravit, nabízíme vám výpomoc z naší strany.

Místo konání se nachází asi 2 km od vlakového nádraží. Pokud se dokážete dopravit do Starého Města vlakem, pomůžeme vám s dopravou vás a vašich věcí na místo konání.

Pokud budete chtít této naší služby využít, napište mi e-mail, kde se domluvíme konkrétněji. Před samotnout akcí od vás budeme potřebovat ještě informace: 

 • Počet lidí
 • Množství zavazadel
 • Doba příjezdu
Při vašem příjezdu pak už stačí jen nás telefonicky kontaktovat a přijedeme pro vás. 

 

Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4 na LanCraftu

Jump7. 6. 2010 v 10:09

Dnešním dnem jsme na INTEL Summer 2010 zařadili týmovou hru Call of Duty 4: Modern Warfare Call of Duty 4: Modern Warfare.

Po lehkém otestování na Springu a komunikaci s komunitou, tedy bude Call of Duty 4 plnohodnotnou hrou na letním LanCraftu. Během LanCraftu se uskuteční v této hře 5v5 turnaj s následujícími výhrami, které jsou přímo závislé na počtu zúčastněných týmů:

 

 • 8 týmů: 10.000,- Kč
 • 12 týmů: 15.000,- Kč
 • 16 týmů: 20.000,- Kč
Během akce budou navíc uspořádány menší doprovodné turnaje, které budou vyhlášeny po konzultaci s adminem hry. Vy se teď nezapomeňte registrovat a dát nám tím vědět, s kolika týmy máme počítat.
V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte buď na fóru, či využijte některý z jiných kontaktů.

 

LanCraft

Big Shock pro všechny!

Jump22. 5. 2010 v 11:55

big shockS potěšením vám oznamuji, že podobně jako na několika posledních LanCraftech, i nyní budeme rozdávat energetické nápoje.

INTEL LC Summer se koná po 4 dny. Je nám plně jasné, že bude potřeba značné dávky energie, abyste tuto akci vydrželi. Big Shock prokázal své kvality už na několika našich akcích a vždy spolehlivě podržel hráče, když bylo třeba. :)

Každý z účastníku INTEL LanCraft Summeru dostane na vstupu 2 energetické nápoje Big Shock! Pokud by vám 2 nestačily, náš koutek s občerstvením vám s dalšími bude k dispozici.

TrackMania Nations Forever

Trackmania na LanCraftu & vydané mapy

Jump8. 5. 2010 v 08:54

LanCraft přivítá již po druhé v letošním roce hráče Trackmanie!

Během 4denního konání LanCraftu se uskuteční také turnaj ve hře TrackMania Nation Forefer. Pokud tedy holdujete rychlým závodům a nemáte ve dnech konání LanCraftu nic lepšího na práci, přijďte se předvést.

Ceny v turnaji jsou závislé na počtu hráčů:

 • 8 hráčů: 2.000,- Kč
 • 12 hráčů: 3.000,- Kč
 • 16 hráčů: 4.000,- Kč
 • 32 hráčů: 8.000,- Kč
Jedná se o výhry v hotovosti. Věcné ceny budou upřesněny později.
 
Výhry se, stejně jako v dalších turnajích, počítají podle hráčů, přihlášených přímo do této hry. Turnaje se mohou účastnit i další hráči, přihlášeni primárně pro jinou hru, ti však do výši výher neovlivňují.
 

Update: Boli vydané Mapy -  download (54 kB)

LanCraft

Oslavte narozeniny na LanCraftu

Jump6. 5. 2010 v 13:26

Slavíte ve dnech konání INTEL Summeru své narozeniny? Není nic jednoduššího, než spojit oslavu s návštěvou LanCraftu. Každý z Vás, který na LC oslaví své narozeniny, bude mít od nás na baru 10 točených piv zdarma!

Stačí se jen při registracích prokázat platným průkazem. Nutnost dosažení 18 let je samozřejmě podmínkou. S dárkem od nás pak můžete naložit dle vaší vůle. Podělit se, či si ho nechat pro sebe. :)  

Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6 5v5 turnaj

Jump5. 5. 2010 v 14:20

Turnaj v Counter-Strike 1.6 Counter-Strike 1.6 se na INTEL Summer 2010 uskuteční za spolupráce s herním portálem PLAYzone.cz.

Minimální obsazení týmů pro CS 1.6 je 12 týmů. Pokud se turnaj naplní a na lanparty budou stále volná místa, je možné rozšíření turnaje na více slotů.

Výhry v turnaji v hotovosti:

 • Při obsazení turnaje 12 týmy budou výhry 15.000,- Kč
 • 1. místo: 9.000,- Kč
 • 2. místo: 4.500,- Kč
 • 3. místo: 1.500,- Kč 
Dodatečné výhry budou zveřejněny v průběhu čas podle jednání s dalšími partnery.
 

Pozvané týmy s potvrzenou účastí:

 • *
 • Gunrunners
 • Grunex ladies
 • Team-FPS 
Aktuální stav registrací můžete sledovat na webu playzone.
 
Pokud máte zájem o účast v turnaji, kontaktujte admina Mildu, který vám sdělí více informací:
Milan 'milda' Šťovíček
mail:stovicek@playzone.cz
icq:299-515-098
mobil:+420 sedm sedm šest 045 289
ostatní:soukromá zpráva na PLAYzone.cz
LanCraft

Vítejte na INTEL Summer 2010

Jump5. 5. 2010 v 12:46

Vítejte na stránkách věnovaných české lanparty INTEL Summer 2010.

O letních prázdninách, ve dnech 2. - 5. 7. 2010, se uskuteční 4denní lanparty INTEL LanCraft 2010 ve Starém Městě, blízko Uherského Hradiště. Protože počítame s letním počasím, můžete se kromě tradiční zábavy ve formě hraní na počítači těšit i na další aktivity, které jsou s létem a volným časem spojeny.

LanCraft tedy není určen jen pro hráče, kteří se účastní turnajů. Pokud máte zájem, přijeďte se podívat, ať už sami, nebo s kamarády, jak vypadá jedna z nejlepších lanparty u nás.
Zůčastnit se můžete jako hráči, pokud si přivezete vlastní počítač, nebo jako diváci. Nemusíte hrát v klanu, můžete se přijet pobavit, zahrát si v libovolném turnaji, které pro vás budeme mít připravené a užít si velkou spoustu zábavy. Je jen na vás, jak čas od pátku do pondělí využijete.

Na místě je samozřejmě možnost přespání pro všechny účastníky a k dispozici je i bar s občerstvením, kde můžete zahnat hlad a žízeň.

Dneškem počínaje vám budeme postupně odkrývat všechna překvapení, která pro vás máme a buďte si jistí, že jich není málo.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, naše forum je vám k dipozici, nebojte se zeptat. :)  

Teď už ale rychle zakroužkujte v kalendáři datum 2. 7. - 5. 7. 2010 a pospěšte si s registrací!

strana123
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru