přeskočit na obsah

Informace - LanCraft 2015 | LanCraft.cz

Informace

Jubilejní třicátý díl tuzemské LAN party LanCraft 2015 se odehraje v nových prostorách ostravského výstaviště Černá louka.

Nutné vybavení

Seznam nutného vybavení je možné nalézt v novince. Zároveň se zde i dočtete o tom, co si na LanCraft rozhodně nebrat.

Občerstvení

Přímo na místě budete moci zakoupit široký výběr občerstvení - od čerstvých potravin, po připravované, včetně legendárních LanCraft toustů. V nabídce jsou i nealkoholické nápoje a pro starší 18 let i alkoholické.

Ostatní

LanCraft je primárně BYOC LAN party. Tedy akce pro hráče s vlastním počítačem. Účastníci, kteří si přivezou vlastní počítač, musí počítat s tím, že budou mít k dispozici dvě zásuvky (v případě potřeby více zásuvek stačí kontaktovat adminy) a před odjezdem by si měli zkontrolovat, zda mají v počítači síťovou kartu. Všichni, kdo chtějí nocovat v kulturním domě, by neměli zapomenout spací utility, např. spacák a karimatku.

Upozornění

!

Každý účastník je obeznámen s faktem, že pořadatelé na této akci fungují pouze jako zprostředkovatelé a nenesou žádnou odpovědnost za účastníkův nelegální software (jak používaný, tak i v neaktivní formě) a jakákoli nelegální data (jak sdílená, tak i v neaktivní formě). Pořadatelé neodpovídají za ztrátu či odcizení věcí či zranění účastníků.

Souhlas rodičů

Pro účast nezletilých dětí je potřeba písemný souhlas rodičů. Ten si můžete stáhnout na našich stránkách - Souhlas s účastní nezletilého.pdf.

 

© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru