přeskočit na obsah

Aktuality - LanCraft 2015 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Beta key do hry Tom Clancy's The Division pro každého

MrKenny16. 7. 2015 v 20:17
LanCraft

Budoucnost gamingu ukáže Intel stánek na LanCraftu

Michals16. 7. 2015 v 19:58
LanCraft

Heroes of the Storm na LanCraftu

Jump16. 7. 2015 v 16:36
Hearthstone: Heroes of WarCraft

Místo odehrání Hearthstone turnaje

MrKenny16. 7. 2015 v 11:47

Důležitá informace pro hráče Hearthstone: Heroes of WarCraft Hearthstone: Heroes of WarCraft je, kde se odehraje hlavní turnaj, ve kterém se bude hrát celkem o 40.000 Kč.

Hearthstone turnaj

Hlavní turnaj, kterého se bude účastnit 8 hráčů z online kvalifikací a 8 hráčů z BYOC kvalifikace, se odehraje ve stáncích MČR a Fujitsu, v každém bude 8 hráčů. Rozdělení hráčů bude zvěřejněno na místě.

Po vypadnutí osmi hráčů se zbytek turnaje odehraje ve stánku Fujitsu až do semifinále. Zápas nejlepších 2 hráčů se odehraje na podiu.

Tato informace se netýká BYOC kvalifikace, kterou všichni hráči odehrají na svých počítačích.

World of Tanks

Tanky míří na LanCraft!

Jump15. 7. 2015 v 23:33

Populární onlinovka World of Tanks World of Tanks bude zahrnuta mezi turnaji na LanCraftu! Ve spolupráci s Wargamingem, který za WoT stojí, jsme rádi, že můžeme na LanCraftu vyhradit místo i pro zaryté tankysty. 

World of Tanks na LC - banner

Turnaj ve World of Tanks World of Tanks se odehraje v rámci BYOCu, potřebujete tedy pro odehrání vlastní počítač. Turnaj bude hrán ve formátu 3v3 a bude veden jako doprovodný, takže se jej budou moci zúčastnit všichni BYOC hráči.

Začátek turnaje je plánován na pátek 10:00, tedy společně se startem ostatních turnajů a bude probíhat v průběhu hlavních turnajů. Ty budou mít před tankovým 3v3 turnajem přednost. Plánovaný konec je proto až v sobotu.

Účastníci turnaje se mohou těšit na ceny, které věnoval tvůrce World of Tanks World of Tanks, společnost Wargaming. Jedná se o:

  • 100 000 goldů
  • 2 lehké tanky Type62

Rozdělení goldů bude záležet na množství přihlášených týmů, naší snahou ale bude rozdělit tuto sumu tak, aby alespoň s nějakou kořistí mohl odjet z bojiště každý z účastníků. Oba čínské stroje obdrží nejlepší hráči turnaje a to konkrétně:

  • Nejužitečnější hráč turnaje (vyberou v anketě účastníci turnaje)
  • Nejlepší hráč finálového souboje (konkrétní kritéria ještě budou upřesněna)

Upřesněna ještě budou pravidla turnaje, o kterých vás budeme informovat co nejdříve.

Counter-Strike: Global Offensive

Rozhovor s Ivanem "Dev1" Lazarovem

MrKenny15. 7. 2015 v 18:00
LanCraft

LanCraftí 20% sleva na PC a konzolové hry

Michals15. 7. 2015 v 11:30

Již dříve jsme oznámili, že jedním z partnerů akce bude i obchod CZC.cz, který se zaměřuje především na elektroniku, nicméně na své si zde přijdou i zájemci z jiných oblastí. Jednou z nich jsou i hry a pokud plánujete koupi některé z nich, máme pro vás dobrou zprávu.

CZC - hry se slevou

V rámci LanCraftu totiž bude platit speciální slevová akce. Každý účastník si bude moci koupit jakoukoliv hru z nabídky CZC.cz se slevou čítající 20 %!

Nákup a objednávky budou přístupné na stánku společnosti CZC.cz. Některé z her budou dostupné přímo na místě, co je ale ještě lepší je to, že pokud byste měli zájem o některou z her která nebude na stánku přítomna, budete si ji moci objednat a druhý den si ji na stejném místě vyzvednout.

Sleva platí na počítačové i konzolové hry, takže neváhejte a vybírejte.

LanCraft

Outdoor atrakce LanCraftu - Shoď ho!

Michals14. 7. 2015 v 15:12

Čtvrtá a poslední veknovní atrakce LanCraftu dá možnost vyřádit se všem agresivním a záškodnickým povahám. Bude jí totiž hra, kterou alespoň jednou v životě viděl snad každý.

Její název je "Shoď ho!" a prakticky vysvětluje vše o co půjde. Vaším úkolem bude zbavit se soupeře naproti vám a shodit ho z pozice jemu dané bez toho, aby vás potkal podobný osud.

Snadné? Možná. Zábavné? Velmi, tedy alespoň dokud nejste první dole. Každopádně i tato atrakce bude v sobotu čekat na své návštěvníky před hlavní halou LanCraftu.

LanCraft

Comics Point na Lancraftu

Jump14. 7. 2015 v 12:16

Pokud stejně jako já patříte mezi ty, kteří vyrostli na komiksech, kteří doma hýčkají vzácná čísla a s nadšením čtou o svých oblíbených hrdinech nové příběhy, jistě uvítáte na LanCraftu nového partnera, kterým je Comics Point.

Comics Point banner

Comics point je nejznámějších obchodem s komiksy a komiksövou tématikou u nás. V Praze již má 3 úchvatné obchody, samozřejmě také svůj e-shop a bezesporu je více než srovnatelný s proslulými obchody z Ameriky, které můžeme vidět např. v úspěšném seriálu Big Bang Theory.

Návštěvníci LanCraftu se mohou těšit na několik desítek komiksů z řady Omnibus, které budou moci vyhrát v různých soutěžích a turnajích po celý LanCraft.

LanCraft

Doprovodný CS 1.6 turnaj

Michals13. 7. 2015 v 22:08

Hlavní hry letošního LanCraftu patří k těm nejhranějším a nejoblíbenějším hrám vůbec. Kromě nich ale nezapomínáme ani na ty herní tituly, které prakticky stály u zrodu gamingu. Jednou z takových her je Counter Strike 1.6, která se na LanCraftu po nějaké době opět objeví.

Fanoušci legendární "jedna-šestky" budou mít možnost projevit své schopnosti v sobotu odpoledne, kdy proběhne doprovodný turnaj v této hře. Bude to tedy v době, kdy většina týmů z hlavního CS:GO turnaje bude již vyřazena a v očekávání finále. K účasti v turnaji potřebujete pouze vlastnit se svými kumpány místo v BYOCU a přihlásit se do turnaje v místě konání u příslušného admina.

Vítězný tým CS 1.6 turnaje navíc neodejde s prázdnou, ceny ještě budou upřesněny.

strana12345...7
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru