přeskočit na obsah

Aktuality - LanCraft 2015 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Harmonogram hlavních a doprovodných BYOC turnajů

Michals13. 7. 2015 v 20:05

Za dva týdny touto dobou bude si budou moci úspěšní hráči a týmy LanCraftu 2015 užívat svých výher. Aby ovšem na to došlo, bude třeba odehrát turnaje, kterých bude na letošní akci požehnaně. je tedy na čase zveřejnit harmonogram BYOC turnajů.

Kromě hlavních turnajů bude na akci i několik doprovodných. Většina se týká her, ve kterých jsou i hlavní turnaje, je zde ale i několik vyjímek.

Kompletní harmonogram je k nalezení zde.

LanCraft

Streamování zápasů na LanCraftu

Jump13. 7. 2015 v 09:05

LanCraft 2015 není jen místem pro samotné hráče, cosplayery, či fanoušky youtuberů. Velkou pozornost věnujeme i divákům. A hlavně pro ně je určená tato novinka.

Streamerské stany - banner

Všechny hlavní turnaje na LanCraftu budou po celou dobu streamované. Diváci doma tak nebudou ochuzeni o dění na LanCraftu a po 3 dny budou moci sledovat zápasy svých favoritů.

Přímo na LanCraftu budou dále připraveny 2 obří stany, ve kterých bude připraveno velké plátno s ozvučením, na kterém budou promítány zápasy jednotlivých her.

V sobotu, kdy začnou finálové zápasy jednotlivých her a následně v neděli, budou tato finále promítaná na velikém pódiu uvnitř jedné z hal.

LanCraft

Outdoor atrakce LanCraftu - Bumper ball

Michals12. 7. 2015 v 19:58

Třetí outdoorovou atrakcí letošního LanCraftu, bude Bumper ball. Že vám to nic neříká? Nevadí, za nějaké dva týdny budete moci tuto atrakci vyzkoušet na vlastní kůži.

O co jde? Bumper ball vám dá možnost zahrát si fotbal bez toho, že byste se museli obávat nebezpečnosti fyzického kontaktu. Během hry totiž budete uvnitř Bumper obleku, který vám umožní vrhnou se přímo do hry bez nějakých okolků. Samozřejmě v rámci fairplay. Tedy alespoň to doporučujeme.

Stejně jako ostatní atrakce, i Bumper ball bude k vyzkoušení v sobotu před hlavní halou areálu.

LanCraft

Stanové městečko na LanCraftu

MrKenny12. 7. 2015 v 11:04

Kromě ubytování v hotelu a ve spacích zónách bude na LanCraftu k dispozici ještě třetí možnost: přespání ve stanu ve stanovém městečku.

Na letošním LanCraftu je možnost přespání ve stanu další novinkou. V areálu LanCraftu bude vyhrazený prostor pro přespání hlavně v menších stanech pro 2-3 osoby. Kapacita je omezená, proto pokud chcete mít jisté své místo, můžete se předem zaregistrovat na mail informace@lancraft.cz. Jako předmět uveďte Stan na LanCraft 2015.

Do mailu uveďte tyto informace:

  • Jméno a Příjmení
  • Nick
  • ID
  • Telefoní číslo
  • Kapacita stanu
  • Počet nocí
Cena za noc na 1 stan je 100 Kč.

V případě, že byste měli zájem dovést si stan větší, nám tuto informaci v e-mailu uveďte. Cena se v takovém případě ale může navýšit.
 
Kompletní iformace o možnostech přespání či ubytování na LanCraftu najdete na stránce Informace - Ubytování.
LanCraft

Parkování

Jump11. 7. 2015 v 14:00
LanCraft

FIFA 15 na LanCraftu

Michals11. 7. 2015 v 09:03
LanCraft

Press akreditace

Michals10. 7. 2015 v 18:37

LanCraft 2015 bude jistě velkou událostí a to nejen z hlediska tuzemské gamingové scény. Není proto divu, že se informace z místa konání budou jistě objevovat na nejednom herním či zpravodajském portálu.

Přítomnost všemožných zástupců tisku byla patrná již na předchozích LanCraftech, nicméně tento ročník bude přeci jenom o něčem jiném. Abychom ulehčili práci všem redaktorům, fotografům a dalším, rozhodli jsme se pro akreditaci novinářů.

Formulář k akreditaci je k dispozici zde. Vyplnit by jej měla samostatně každá osoba, která by chtěla mít zajištěný press vstup na akci.

Podmínkami pro získání akreditace:

  • Založený účet na webu LanCraftu a přihlášení na akci
  • Vyplnění formuláře
  • Možnost doložit dřívější činnost případně členství v rámci nahlášené organizace
  • Na požádání pořadatelů poskytnout soupis prezentovaného materiálu z akce

V případě schválení akreditace bude každý zájemce kontaktován e-mailem s dalšími podrobnostmi. Kromě volného vstupu na akci garantujeme i možnost vstupu do konferenčního sálu, kde budou připraveny prostory pro zpracování či k tvorbě materiálu.

Dále upozorňujeme, že maximální počet press vstupů na jeden tým je z organizačních důvodů omezen na dva.

 

LanCraft

Outdoor atrakce LanCraftu - Surf simulátor

Jump10. 7. 2015 v 12:28

Po lidském fotbálku, který jsme vám představili před několika dny, přidáváme v pořadí druhou venkovní atrakci, na kterou se mohou účastníci letošního LanCraftu těšit.

Ideální letní dovolená se bez moře u většiny lidí moc neobejde. Bohužel i přes značnou snahu pořadatelů se nám ani tento rok nepodařilo vedle místa konání moře zajistit, ačkoliv chybělo skutečně málo. Jako alespoň částečná náhrada by mohla sloužit atrakce, nazvaná Surf simulátor.

Díky němu si budete moci surfování vyzkoušet, aniž byste museli cestovat do cizích krajů. Vlastně vám bude stačit jen pár kroků z lancraftí haly.

LanCraft

Prodloužení termínu registrací pro Cosplay

MrKenny10. 7. 2015 v 11:22

Pokud se chcete zúčastnit Cosplay soutěže, ale nestihli jste se přihlásit, tak pro vás máme dobrou zprávu.

Cosplay soutěž

Lhůta pro registrace do Cosplay soutěže, ve které se bude soutěžit o 100.000 Kč a možnost účasti na Cosplay World Masters 2015 v Portugalsku, byla prodloužena až do dne zahájení LanCraftu, tedy do 23.7. Zároveň přibyla možnost se do soutěže přihlásit až na místě.

Veškeré informace o Cosplay soutěži naleznete zde.

LanCraft

Doprava na LanCraft

MrKenny9. 7. 2015 v 09:30

Chcete jet na LanCraft, ale nemáte se tam jak dostat, nebo chcete ušetřit na dopravě? A nebo jedete vlastním autem a máte volné místo pro další hráče a fanoušky?

Ať je to jakkoliv, určitě uvítáte Facebookovou skupinu LanCraft 2015 - doprava, kterou můžete využít k domluvě s dalšíma lidma, kteří nabízejí odvoz nebo kteří se potřebují na LanCraft s někým svézt. Stačí pouze napsat příspěvek na zeď skupiny nebo odpovědět na příspěvek někoho jiného, kdo taky míří na LanCraft, a následně s ním domluvit. Ve skupině přibývá stále více lidí, takže si určitě někoho najdete, ať už jedete z jakéhokoliv místa.

Více informací a samotnou skupinu najdete zde.

strana1234567
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru