přeskočit na obsah

Aktuality - LanCraft 2015 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Rozhovor s Hemulkou

Jump8. 7. 2015 v 19:51
LanCraft

Outdoor atrakce LanCraftu - Lidský fotbal

Jump7. 7. 2015 v 21:17

O tom, že LanCraft rozhodně není pouze o hraní počítačových her se mohou účastnícii přesvědčovat již několik let. S přechodem do větších prostor bychom ale rádi tento trend doprovodných aktivit rádi přenesli na úplně jiný level. A když říkáme úplně, tak je to úplně s velkým U.

Kromě vnitřních prostor bude součástí LanCraftu i bezprostřední oblast kolem samotné haly. Právě zde bude k dispozici hned několik doprovodných aktivit, které zpříjemní účastníkům jejich pobyt.

LanCraft

Rozdělení výher pro Cosplay

Jump7. 7. 2015 v 12:51

LanCraft se nám rychle blíží a přípravy se pomalu dostávají do své závěrečné fáze. V minulých týdnech jsme zveřejnili rozdělení výher pro turnaje v počítačových hrách, nyní je na řadě cosplay. Ta se může rovněž těšit na štědrou dotaci.

Jak již bylo řečeno dříve, LanCraftí Cosplay soutěže, respektive kategorie, budou celkem 3. Novou informací je zřejmě to, že se budou soutěže konat v pátek večer od 19:00. Všechny tři kategorie budou mít totožně rozdělení výher. Více informací o samotných soutěžích a o tom jak se registrovat se můžete dozvědět v sekci "cosplay".

Dobrou zprávou je, že se na alespoň určitou část z celkové výhry může těšit hned 8 účastníků. Jaké tedy bude rozdělení pro každou z kategorií?

Cosplay soutěž o 100.000 Kč

1. místo - 10 000 Kč (~266 €)

2. místo - 6 000 Kč (~160 €)

3. místo - 5 000 Kč (~133 €)

4. místo - 3 000 Kč (~80 €)

5. místo - 2 000 Kč (~53 €)

6. místo - 1 500 Kč (~40 €)

7. místo - 1 000 Kč (~25 €)

8. místo - 500 Kč (~15 €)


V případě nižší účasti mohou být kategorie sloučeny do jedné.

LanCraft

LanCraft Store powered by Czech Computer!

Jump3. 7. 2015 v 00:29

V loňském roce jsme poprvé nabídli účastníkům LanCraftu možnost zakoupení hardware produktů. Letos v rámci celkového boostu vylepšujeme i tuto část LanCraftu a tak mezi partnery LanCraftu vítáme Czech Computer, kteří nám pomohou tuto část LanCraft zrealizovat v co nejlepší míře.

LanCraft Store by CZC

Vy, co jste byli někdy na nějaké lance, jste určitě zažili situaci, kdy jste při vybalování počítače zjistili, že doma zůstal kabel či podložka, nebo nedejbože důležitá část počítače přestala po převozu fungovat. A co s tím? Je pátek večer, obchody mají zavřeno a domů to jsou stovky kilometrů...

Na LanCraftu budeme připraveni vám pomoci. V našem vlastním LanCraft Store budete moci zakoupit snad vše, co vás ve spojitosti s LanCraftem napadne - napájecí kabely, prodlužky, herní periférie, ale i takové věci jako zdroj, grafickou kartu, paměti...

Ve spolupráci s CZC, se kterým LanCraft Store realizujeme, připravujeme i speciální slevové akce na vybrané produkty našich partnerů. A to zdaleka není vše. Sledujte naše stránky a FB a my vám již brzy povíme více! :)

LanCraft

Cosplay workshop

Jump2. 7. 2015 v 16:21

Věnujete se cosplayi nebo byste s cosplayem rádi začali? Pak si nenechte ujít další součást LanCraftu, kterou je cosplay workshop.

Cosplay workshop - banner

LanCraft 2015 není jen o počítačích. Velký prostor bude věnován i cosplayi a my jsme velmi rádi, že ti nejlepší cosplayeři u nás nejen dorazí na LanCraft, ale zapojí se i do dění.

V květnu se ve Frankfurtu konalo ESL One. V rámci tohoto eventu proběhla i veliká cosplay soutěž, kde zazářil známý český hráč, nyní tedy cosplayer  Roman "TanakhT" Pivec. Celou soutěž se mu podařilo vyhrát a kromě prvního místa si odnesl i 1.500 Euro.

TanakhT spolu s dalším cospleyerem Alim na LanCraftu povede cosplay workshop - budete se moci na jejich stánků podívat, jak se která část kostýmů vyrábí, přímo si část kostýmu zkusit vyrobit, nebo si nechat na místě něco vyrobit přímo od cosplayerů. TanakhT vám navíc bude připraven poradit či s vámi jen tak poklábosit o společném koníčku.

 

 

LanCraft

Fujitsu opět na LanCraftu!

Jump2. 7. 2015 v 09:02

V loňském roce LanCraft přivedl na herní scénu novou značku, nového partnera - Fujitsu. Letos pokračujeme v nastolené spolupráci a po skvělých zkušenostech ji i rozšiřujeme. Fujitsu je opět partnerem LanCraftu a tentokráte nezůstane jen u pár notebooků.

Fujitsu partnerem - banner

Fujitsu působí na české herní scéně už rok. Své působení otevřelo právě na lonškém LanCraft Summer 2014 a následně svou podporu rozšířilo i přímo na jednu z her, Hearthstone.

Na letošním LanCraftu bude připravena velká herní aréna právě ve spolupráci s Fujitsu. Desítky notebooků modelu U745 budou připraveny dnem i nocí pro vaši zábavu. Nebudete si mít, kde zahrát? Pak přijďte do Intel haly, kde kousek od vchodu bude Fujitsu aréna připravená.

A na co se můžete těšit? Kromě volného hraní samozřejmě i na turnaje a soutěže, které zde během celého LanCraftu budou probíhat. 

 

Fujitsu aréna

LanCraft

První várka VIP balíčků

MrKenny22. 6. 2015 v 12:51

Jak jste mohli už dříve postřehnout dříve, pro prvních 200 diváků a 200 hráčů, kteří si zaplatí vstupné na LanCraft, jsou nachystané speciální VIP balíčky.

První várka balíčků obsahuje dárkové předměty s tématikou her od Blizzardu, které darovala firma ABC Data, český distributor her od Blizzardu. V těchto baličcích vás budou čekat trička, plakáty, ale i například podložky pod myš a spousta dalších věcí. Pro získání jednoho z těchto VIP balíčků stačí udělat jediné - zaplatit si vstupné na LanCraft mezi prvními 200 diváky a prvními 200 hráči. 

Co přesně na vás v prvních VIP balíčcích čeká, se můžete podívat v následujícím videu.

LanCraft

Vstup zdarma pro majitele týmů

Jump21. 6. 2015 v 21:01

Jedete na LanCraft s celým týmem? Pak určitě máte v týmu kapitána, managera, majitele či jinou osobu za tým svým způsobem zodpovědnou. V rámci podpory týmů nyní nabízíme vstup zdarma na akci právě těmto zástupcům týmů.

Vstup zdarma - banner

Za každých 5 hráčů ze stejného týmu v libovolné hře má tým nárok na 1 divácké vstupné zdarma pro svého zástupce z řad vedení týmu.

Tato nabídka se týká pouze týmů, které zaplatí vstupné za své hráče maximálně do 3. 7. 2015.

Ve chvíli, kdy budete mít vstupné za hráče uhrazené, zašlete na e-mail lukas.vobecky@lancraft.cz následující:

  • Předmět e-mailu: Vstup pro managera týmu na LanCraft 2015
  • Název týmu (který mají uvedení všichni hráči na LC stránkách)
  • ID + nick zástupce (zástupců) týmu na LC stránkách

E-mail je kvůli korektnosti nutné odeslat z e-mailu jednoho ze zaplacených hráčů.

 

LanCraft

RETROHERNA součástí LanCraftu

MrKenny15. 6. 2015 v 22:51

Už zbývá pouze pár týdnů do startu největší Lan akce v Česku a na Slovensku - LanCraftu. Součástí LanCraftu je také obsáhlý doprovodný program, mezi který bude patřit také koutek RETROHERNA - Interaktivní muzeum herní historie.

Retroherna - banner

V koutku RetroHerny si budete moct na 10 počítačích a 10 herních konzolích až pro 4 hráče zahrát největší pecky herní historie. Budete si moct zahrát nejznámnější hry a na nejznámnějších herních konzolích historie, včetně raritních, málo známých kousků. Na LanCraftu tak budete jedinečnou šanci vyzkoušet si zajímavé historické herní konzole i počítače.

Pokud vás zajímá více o RetroHerně a nebo se vám nechce čekat až na LanCraft, a chtěli by jste navštívit RetroHernu dřív, určitě navšitě webové stránky tohoto projektu. 

LanCraft

Rozdělení finančních výher pro LC 2015

Jump11. 6. 2015 v 09:47
strana1234567
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru