přeskočit na obsah

Aktuality - LanCraft 2015 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Rozdělení BYOCu pro hry

Jump8. 3. 2015 v 14:00

BYOC aréna, tedy hala pro hráče s vlastním počítačem, bude letos čítat rekordních 720 míst. Poprvé také přivítáme hráče 5 největších progamingových her současnosti. 

Abychom usnadnili komunikaci mezi hráči a i adminy, opět budou řady v BYOCu rozděleny pro jednotlivé hry. Jak si tedy zarezervujete místo k sezení?

Postup pro rezervaci míst:

 • Registrujte se a přihlašte na LanCraft 2015.
 • Uhraďte registrační poplatek, viz tyto informace.
 • Po doručení platby si ve svém profilu budete moci vybrat místo k sezení.

Místa pro jednotlivé hry:

 • League of Legends League of Legends - řady 1-6
 • Counter-Strike: Global Offensive Counter-Strike: Global Offensive - řady 7-12
 • Dota 2 Dota 2 - řady 13-16
 • Hearthstone: Heroes of WarCraft Hearthstone: Heroes of WarCraft - řady 17-20
 • StarCraft II: Heart of the Swarm StarCraft II: Heart of the Swarm - řady 21-24

 

 

League of Legends

Turnaj v League of Legends o 100.000 Kč

Jump7. 3. 2015 v 16:00

League of Legends League of Legends - hra, která dnes ukazuje směr vývoje progamingu. Těší se obrovskému zájmu hráčů i fanoušků, má ukázkovou podporu od výrobce a turnaje v ní patří k naprosté špičce. I na LanCraftu chceme držet krok s aktuální úrovní progamingu. 

League of Legends turnaj

Hlavní turnaj

League of Legends League of Legends s dotací 100.000 Kč je největším turnajem na LanCraftu 2015. Spolu s HS se bude jednat o turnaj, na který po následujících několik měsíců bude kladena veliká pozornost.

Samotnému turnaji budou předcházet online kvalifikace. Z nich získáme 8 kvalifikovaných týmů, které přímo na LanCraftu ve veliké BYOC kvalifikaci doplní dalších 8. Výsledných 16 týmů se během soboty a neděle utká o výhru 100.000 Kč, která bude rozdělena mezi 3 nejlepší týmy.

Doprovodné turnaje

Po všechny dny LanCraftu naši admini budou v jednom kole. Zajistí vám řadu doprovodných turnajů v různých módech, aby tak ti, kteří z hlavního turnaje vypadnou, měli možnost vedle sledování postoupivších i dále soutěžit a vyhrát další ceny.

Hearthstone: Heroes of WarCraft

Hearthstone turnaj o 40.000 Kč

Jump5. 3. 2015 v 14:13

Popularita Hearthstonu roste každým dnem. Už ne stovky, ale tisíce hráčů hrají HS i u nás, přibývají turnaje, ligy, objevil se i rozsáhlý turnaj středních škol. Hearthstone se na LanCraftu letos objeví již druhým rokem a tentokráte nabídne nejlépe dotovaný turnaj o nás. Hrát se bude o 40.000 Kč!

Hearthstone turnaj

Hlavní turnaj

40.000 je částka, která rozhodně stojí za pozornost. Díky tomu se HS 1v1 turnaj stává jedním ze dvou TOP turnajů na letošním LanCraftu. Jako takovému mu bude věnována i větší pozornost.

Hlavní turnaj se neodehraje jen na samotném LanCraftu. Budou mu předcházet online kvalifikace, ze kterých postoupí do finálového turnaje 8 hráčů. Zbylých 8 míst pak doplní hráči z páteční offline kvalifikace na samotném LanCraftu.

Nejlepších 16 hráčů následně bude v sobotu hrát poslední část turnaje o rovných 40.000 Kč.

Doprovodné turnaje

Každý den se na LanCraftu uskuteční doprovodné turnaje v Hearthstonu o věcné ceny od našich partnerů. I když z turnaje již vypadnete, nemusíte se bát, že by vaše šance na výhru skončily. Vždy bude co hrát, o co soutěžit. Od čtvrtka až do neděle.

Counter-Strike: Global Offensive

CSkaři v boji o 60.000

Jump3. 3. 2015 v 16:34

Counter-Strike je na poli progamingu řadu let. Už od dob 1.6 patřilo CSko mezi nejpopulárnější hry světa. S příchodem Global Offensive dostala hra nejen novou tvář, ale i nové hráče. Dlouho tu chyběl turnaj, který by ukázal velikost CSka u nás. Proto jsem nesmírně rád, že můžeme oznámit konání Counter-Strike: Global Offensive Counter-Strike: Global Offensive 5v5 turnaje o cash 60.000 Kč!

CS:GO turnaj

Nejlepší týmy v ČR a na Slovensku budou mít konečně o co bojovat! Vypusťte zprávu mezi své známé a kamarády. Přijeďte na LanCraft 2015, protože letos jedeme opravdu ve velkém a i spolu s CSkem!

Kromě hlavního turnaje se samozřejmě můžete těšit i na řadu menších, které pro vás chystáme ve spolupráci s našimi partnery. Letos se o vás postaráme opravdu důkladně. Vy tak můžete začit plánovat a těšit se. Na viděnou za necelých 5 měsíců :) .

Dota 2

Největší Dota 2 turnaj v ČR

Jump1. 3. 2015 v 17:15

Už hodně let kromě jiných vídáme na LanCraftu i komunitu Doty 2. I když v ČR není příliš podporovaná, na LanCraftu pro ní vždy bylo místo a jak dotaři dokázali podržet nás svou účastní při slabších ročnících, i my na ně na oplátku nezapomínáme.

Proto je mi ctí, že mohu oznámit pořádání největšího BYOC Dota 2 Dota 2 5v5 turnaje u nás, ve kterém se týmy mohou těšit na dotaci 40.000 Kč a to čistě ve finančních výhrách!

Dota 2 turnaj

Hlavní turnaj s dotací 40.000 CZK

V Dota 2 Dota 2 turnaji na LanCraftu 2015 budete moci soutěžit o částku 40.000, kterou si rozdělí 3 nejlepší týmy.

Doprovodné turnaje

Samozřejmě se po celé 4 dny nebude odehrávat jen hlavní turnaj. Pro ty z vás, kteří se budete chtít poměřit s dalšími týmy či hráči, budou na každý den připraveny doprovodné turnaje. Pokud Dota 2 Dota 2 je vaším smyslem života, na LC rozhodně žít budete! :)

StarCraft II: Heart of the Swarm

StarCraft 2 na LanCraftu

Jump26. 2. 2015 v 16:56

První oznámenou hrou, ve která na LanCraftu 2015 proběhne hlavní turnaj, je StarCraft II: Hearth of the Swarm. StarCraft jako takový je součástí LanCraftu od první konané LAN párty. SC hráči jezní pravidelně na každý LanCraft a pokaždé tvoří významnou část mezi účastníky. Jako takové si této komunity velmi ceníme a jsme rádi, že opět tyto hráče budeme na LanCraftu moci uvítat.

Hlavní turnaj s dotací 20.000 CZK

LanCraft 2015 roste ve všech směrech a to se týká i cen. Proto se v hlavním SC2 turnaji bude hrát o částku 20.000 Kč, což je 2x vyšší suma, než na kterémkoliv předchozím LanCraftu.

Doprovodné turnaje

Kromě hlavního turnaje na LanCraftu 2015 proběhne i řada doprovodných turnajů. V rámci BYOCu se tak můžete těšit např. na 2v2 turnaj, na turnaj v Brood Waru, ale i na klasícké 1v1 SC2 turnaje, které proběhnou nezávisle na hlavním turnaji.

Pokud StarCraftem žijete a rádi soutěžíte, můžete si být jistí jedním - vždy bude co hrát, čeho se účastnit.

LanCraft

Vstupenky na LanCraft 2015 v prodeji

Jump23. 2. 2015 v 13:40

Spouštíme prodej vstupného na LanCraft 2015!

Letošní LanCraft je konečně připraven otevřít virtuální brány svým návštěvníkům. Dneškem počínaje si můžete v rámci online plateb koupit za zvýhodněnou cenu vstupenky, ať už jako diváci, či hráči.
Rezervace míst v BYOCu bude spuštěna počátkem března.

Vstupné na LanCraft 2015

Oproti loňskému roku jsme se bohužel nevyhnuli zdražení vstupného. Věříme ale, že velikost akce a její kvalita, stejně jako bohatý doprovodný program a prestižní turnaje budou stát za každou vynaloženou korunu. 

--> INFORMACE K PLATBÁM <--

Hráči

Cena jednoho vstupného pro hráče je 800 Kč při platbě předem. V případě platby na místě je vstup tradičně o 100 Kč vyšší.
V rámci vstupného získáte:

 • místo pro sebe a počítač v herní hale, v BYOCu
 • možnost účasti ve vybraném hlavním turnaji
 • možnost účasti v libovolném množství turnajů a soutěží během celého LanCraftu (BYOC i v herních stáncách)
 • možnost přespání zdarma ve vyhrazených prostorách ve Sleeping area
 • přístup do všech veřejných částí LanCraftu

Diváci

Divácké vstupné je nově možné zakoupit na celou akci, nebo na jednotlivé dny. Cena na celou akci je při platbě předem 400 Kč. Při platbě na místě je vstupné na všechny 4 dny 500 Kč.
Pokud se LanCraftu zúčastníte po kratší dobu, můžete koupit jednorázové vstupné v ceně 200 Kč na den. V tomto případě je platba možná jen na místě.
V rámci vstupného získáte:

 • vstup na určený počet dnu na LanCraft 2015
 • možnost účasti v doprovodných turnajích a soutěžích v herních stáncích
 • možnost přespání za poplatek ve vyhrazených prostorách ve Sleeping area
 • přístup do všech divákům přístupných částí LanCraftu

--> INFORMACE K PLATBÁM <--

VIP vstupné pro první platící

Prvních 200 hráčů a 200 diváků, kteří zaplatí registrační poplatek, od nás získají speciální VIP balíček, který bude obsahovat řadu dárků od LanCraftu a našich partnerů.
Březnem počínaje vám možné podoby VIP balíčku budeme postupně představovat. Finální podoba balíčku bude překvapením a dozvíte se ji až na místě při předání. 

LanCraft

Hledáme nové adminy

Jump21. 2. 2015 v 21:02

LanCraft patří bezesporu mezi nejdůležitější události na naší herní scéně. Letos, v rámci oslavy 30. konání LanCraftu, se naše akce rozrůstá do nebývalých rozměrů. Jsme připraveni překonat české rekordy na všech možných úrovních, zvýšit laťku nejenom všem e-sport akcím u nás, ale hlavně sami sobě.

Hledáme adminy

Jsme si zároveň dobře vědomi, že nic bychom nedokázali bez schopných lidí, na kterých každá akce začíná i končí. A proto se obracíme na vás. Admin tým na LanCraftu 2015 bude čítat kolem 100 lidí. Chcete být i vy jeho součástí?

Spolu s LanCraftem nabízíme i možnost realizace na našich dalších herních projektech, jako je například Hearthstone turnaj středních škol. Pokud se rádi realizujete v přípravě akcí pro ostatní, než v samotném hraní, rádi vás mezi námi uvítáme.


V tuto chvíli hledáme výpomoc v následujících oblastech:

Technici pro stream

Zajímalo vás, jak vzniká stream? Samotná realizace streamu z našich akcí patří k tomu nejlepšímu u nás. I proto pomáháme realizovat vysílání z dalších předních akcích jiných pořadatelů. Pokaždé se snažíme vysílání zdokonalit, najít nové vychytávky, přijít s něčím netradičním, hrajeme si s přenosem videa i zvuku a hledáme nové možnosti. Máte s něčím podobným zkušenosti, nebo vás láká se v podobném oboru uplatit?

Požadavky:

 • základní znalosti práce s grafikou
 • zapálení a chuť učit se a hledat nové cesty
 • zručnost a důslednost

Redaktoři

Umíte psát? Baví vás psát o hrách, dělat rozhovory, psát seriózní, ale i zábavnou formou? Hledáme redaktory, kteří nám pomohou tvořit novinky a články na herní portály, zpravodajské servery, ale i do novin.

Požadavky:

 • perfektní znalost českého pravopisu
 • kvalitní písemný projev
 • dosavadní zkušenosti výhodou

Fotografové

Věnujete se focení? Jste rádi na zajímavých akcích, které rádi doumentujete? Baví vás práce v kolektivu mladých lidí? Hledáme lidi z celé ČR, kteří se věnují focení a chtěli by pomoci vylepšit obrazovou tvář našim akcím. Zároveň vám rádi v rámci našeho týmu fotografů pomůžeme s vaším zdokonalením a tolik potřebným portfoliem :).

Požadavky:

 • Vlastní fotoaparát
 • Nadšení do focení

Youtubeři, moviemakeři

Rádi natáčíte? Baví vás práce s videm? Tvorba zajímavých a netradičních videí a animací? Máte cit pro spojení obrazu a zvuku? Jedním z našich velkých cílů v letošním roce je zdokonalit tuto stránkui, ve které máme veliké mezery. Pokud si myslíte, že byste nám s videotvorbou dokázali pomoci, ozvěte se...


Víte o něčem dalším, čím byste se dokázali v našich oblastech uplatnit, v čem byste nám dokázali pomoci? Rádi s vámi další možnosti probereme...

Práce na LanCraftu a dalších herních projektech je v prvé řadě dobrovolná. Pokud od svého zapojení očekáváte vysoké výdělky, nepište nám. Hledáme mezi vámi ty, kteří dělají v prvé řadě z nadšení a zápalu, kteří chtějí u nás budovat něco velikého, úžasného a mají odhodlání se postavit velikým výzvám.

Co nabízíme?

 • práce v mladém kolektivu
 • práce na netradičních a zajímavých projektech
 • pomoc se zdokonalení se v různých směrech kolem počítačových her
 • kvalitní reference a možnosti dalšího uplatnění ve vybrané oblasti

---> Ozvěte se nám <---

LanCraft

LanCraft 2015

Jump16. 2. 2015 v 18:28

Letošní rok je pro nás všechny velikým krokem kupředu - LanCraft čeká obrovská změna. Tou nejdůležitější, na kterou se vše váže, je místo konání, kdy se z již zažitého Starého Města stěhujeme do Ostravy, která nám opět na několik let poskytne místo k růstu a zdokonalování.

Výstaviště Černá Louka, kde se letošní LanCraft bude konat, nám letos poskytne k dispozici až 4 rozsáhlé haly včetně rozlehlého venkovního prostoru. Na ploše přesahující 5.000 metrů čtverečních se tak uskuteční nejen historicky největší LanCraft, ale také největší počítačově založená akce u nás.

Pro hráče bude připraveno 720 míst v BYOCu a na své si přijdou hráči z nejhranějších e-sportových her současnosti:

 • League of Legends League of Legends
 • Counter-Strike: Global Offensive Counter-Strike: Global Offensive
 • Dota 2 Dota 2
 • StarCraft II: Heart&nbsp;of the Swarm StarCraft II: Heart of the Swarm
 • Hearthstone: Heroes of WarCraft Hearthstone: Heroes of WarCraft

S detaily jednotlivých turnajů vás seznámíme počátkem března. Na LanCraftu ale uvítáme hráče i dalších her, které již brzy oznámíme.

Kromě klasického turnajového dění můžete očekávat veliké množství herních koutků s počítači, konzolemi, technologickými zajímavostmi a další doprovodnou zábavu, která s hraním souvisí - deskové hry, cosplay a další...

Ať už na LanCraft přijedete jako hráči, či jako diváci, buďte připraveni na nepřetržitý proud zábavy, protože LanCraft je jen jeden a jako vždy, jedeme NONSTOP!

strana1...4567
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru