přeskočit na obsah

Intel generálním partnerem LanCraftu - LanCraft 2015 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Intel generálním partnerem LanCraftu

Jump12. 5. 2015 v 08:39

LanCraft 2015 vítá svého prvního generálního partnera! Letošní rok je pro nás přelomový - každá součást LanCraftu prochází obrovskou změnou, vše se mění, vylepšuje, roste. Proto jsme nesmírně rádi, že můžeme v čele partnerů LanCraftu přivítat naprostou jedničku ve svém oboru - společnost Intel.

Banner Intel - generální partner LC

Intel příkladně udává tempo vývoje. Rok co rok přichází společnost Intel s novými procesory, neustále navyšuje výkon, zatímco cena, ale i velikost tranzistorů, základních stavebních kamenů mikroprocesorů, stále klesá. Více o tom si můžete přečíst např. na stránkách eSuby.

Intel nedávno přišel na toto téma se zajímavým videem, kde můžete sami vidět, že jen málo z nás tuší, jaký obrovský vývoj tato technologie zaznamenala.

Intel na LanCraftu

Intel na LanCraftu rozhodně nepřehlédnete. Jako generální partner bude mít na LanCraftu 2015 jeden z nejzajímavějších stánků, ve kterých budete moci trávit svůj čas. Najdete v něm počítače, konzole, závodní trenažery, ale i například populární overclocking. V Intel stánku si budete moci nejenom užít kopec zábavy v různých soutěžích, ale setkat se zde budete moci i s nejlepšími hráči či osobnostmi z herní scény.

Díky společnosti Intel navíc BYOC hala, tedy hlavní místo pro hráče s počítači, získává jako první své vlastní jméno! Pokud na letošní LanCraft jedete tedy jako hráči, v Intel hale najdete své místo mezi dalšími 700 hráči. Hala Intel bude navíc vydesignovaná právě ve stylu Intelu.

Intel hala

 

 

 

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2018 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru