přeskočit na obsah

Cisco partnerem LanCraftu - LanCraft 2015 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Cisco partnerem LanCraftu

Jump27. 5. 2015 v 10:37

Kvalitní síť je velmi důležitou částí každé LAN párty. Na LanCraftu si na této části obvzláště zakládáme. Už několik let je naším partnerem firma Intercom Systems, díky které máme možnost využívat síťové prvky značky Cisco. Letos jsme dokázali naši činnost v této oblasti rozšířit, za LanCraft se postavil nový partner, samotná firma Cisco.

Cisco partnerem - banner

Cisco je jednoznačným leadrem ve své oblasti na celém světě. I samotný Dreamhack, který je největší lankou na celém světě, jde bok po boku s touto společností a pravidelně spolu představují inovace v rámci síťového provozu. Proto jsme velmi rádi, že kvalita a jméno LanCraftu dosáhlo takové úrovně, že se nám podařilo s Ciscem domluvit bližší spolupráci. Co to ve výsledku znamená?

Kromě toho, že budeme mít na LanCraftu síť zajištěnou Cisco prvky jak v rámci lanu, tak v rámci wi-fi pokrytí, budete moci na LanCraftu najít stánek Cisca, který bude zaměřen na technologické zajímavostí z oblastí sítí. Stánek Cisca bude provozován ve spolupráci s ICS a i Cisco Academy a vy si tak můžete být jisti, že se vám budou věnovat opravdoví profesionálové.

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2018 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru