přeskočit na obsah

Ladabaz a Lancel - komentátorská dvojice SC2 - LanCraft 2015 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Ladabaz a Lancel - komentátorská dvojice SC2

Michals17. 7. 2015 v 06:57

Týden před LanCraftem se dostávají přípravy do své závěrečné fáze. Počet účastníků narůstá každým dnem a spolu s tím i zájem o to, co se na akci bude dít. Na své si přijdou i ti, kteří zůstanou v pohodlí domova, protože k dispozici bude z každé hry stream.

Chybět samozřejmě nebude ani ta hre, u které to před dávnými časy vlastně všechno začalo. StarCraft je to s námi nepřetržítě od počátku LanCraftu a ani tento rok tomu nebude jinak.

O stream se postará možná málo čekaná dvojice a to Ladabaz a Lancel. Dva svého času špičkoví hráči, kteří ale postupně položili svou herní kariéru na hřebík. Jak se těší na LanCraft a co si od svého komentování slibují?

 

Ahoj, LanCraft tu bude již za týden. Jak se zatím na akci těšíš?

Lancel: Ahoj, no moc! Poprvý jsem byl na Lancraftu předloni a vždy jsem si ho skvěle užil :)

Ladabaz: Ahoj, na Lancraft sa teším tak ako každý rok už nejaký ten piatok, hlavne kvôli príležitosti stretnúť starých známych a užiť si nezameniteľnú atmosféru!

LanCraft bude letos mnohonásobně větší, než tomu bylo dosud. Co od akce očekáváš?

Lancel: Samozřejmě víc lidí a větší hype při důležitých zápasech. Jinak si moc očekávání nedávám a jsem na celou akci na novém místě zvědavý.

Ladabaz: Očakávam hlavne super atmosféru, ešte lepšiu ako bývala v Uherskom Hradišti (až na absenciu legendárneho klavíru). Zároveň bude asi celá akcia trošku serióznejšia, súťaží sa o väčšie sumy a jedná sa o skutočne veľkú akciu, ktorá môže gaming u nás posunúť zase o kus ďalej. Dúfam len, že sa nevytratia špecifiká Lancraftu ako karaoke o štvrtej ráno, Gandalf či legendárna sleeping area :-).

Pro tebe to bude z komentátorského hlediska premiéra nebo už za sebou nějaké zkušenosti máš?

Lancel: Celý turnaj jsem nikdy sám ani ve dvojici nekomentoval, ale už na pár větších českých turnajích jsem komentoval některé zápasy a někdy i  finále, např. TNAC či Lancraft minulý rok. Čirou náhodou jsem obě finále komentoval s Ladabazem, s kterým mě to čeká i tentokrát.

Na druhou stranu pro tebe Ladabazi to bude už druhý LanCraft, který budeš komentovat. Jaká to pro tebe byla minule zkušenost a budeš se snažit oproti tomu minulému něco zlepšit?

Ladabaz: Minulý rok to bolo super, myslím že stream bol na československé pomery na skvelej úrovni, hlavne vďaka pomoci mnohých hráčov, ktorí sa zapojili do komentovania. Určite sa budem snažiť hlavne neprísť o hlas a nezaspať niektoré ranné zapasy, keďže štyri dni na Lancrafte vedia človeka zničiť... Minulý rok to bolo super, myslím že stream bol na československé pomery na skvelej úrovni, hlavne vďaka pomoci mnohých hráčov, ktorí sa zapojili do komentovania. Určite sa budem snažiť hlavne neprísť o hlas a nezaspať niektoré ranné zapasy, keďže štyri dni na Lancrafte vedia človeka zničiť...

Ladabaz v době své největší slávyJako hráč již v SC2 nějaký čas nevystupuješ. Co tě k tom přimělo?

Lancel: České turnaje si sice občas zahraju, ale konec aktivního hraní měl více důvodů. Neporozoval jsem na sobě zlepšení, nemohl jsem si dovolit lepší pc a hra se mi doma sekala, až mě samotné hraní přestávalo bavit a naopak mě začala bavit hra Hearthstone, kde sice nehraji žádné turnaje, ale každou sezónu se dostávám do legend ranku.

Neplánuješ s blížícím se posledním datadiskem SC2 opět oprášit svůj herní um, popřípadě alespoň vyzkoušet co je nového v betě, která právě probíhá?

Lancel: Popravdě chvíli jsem zvažoval, zda si poslední datadisk pořídím. Betu sice mám, ale nemám moc zájem ji hrát, počkám si, až datadisk vyjde a hra bude více stabilizovaná. Vyloženě plány zatím nemám, ale poslední dobou mě ten Starcraft znovu začíná bavit a Hearthstone naopak, takže je možné, že se zase vrátím mezi aktivní hráče, to se teprve uvidí :)

Ladabaz: Na Starcraft som samozrejme nezanevrel, striedajú sa u mňa obdobia väčšieho či menšieho záujmu, ale každú sezónu odohrám par desiatok či stoviek hier, takisto som hral i LotV datadisk. Osobne ma veľmi bavil a dúfam, že oživí umierajúcu Starcraft scénu – ak by tomu tak bolo, možno by som sa na nejakom tom českom turnaji ukázal, no pochybujem, že to budem ešte niekedy „hrotiť“ :)

Děkuji za rozhovor a přeji hodně štěstí do komentátorského křesla.

Lancel: Díky moc, měj se :)

Ladabaz: Ďakujem!

 

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru