přeskočit na obsah

Registrace na LC - aktuální informace - LanCraft 2015 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Registrace na LC - aktuální informace

Michals18. 7. 2015 v 16:49

Týden před LanCraftem zájem hráčů vyrcholí. Velmi je to patrné u zástupců hry Counter Strike:GO, kde je nyní již přes 250 registrovaných hráčů. Registrace navíc stále probíhají a kromě toho oznamujeme, že posunujeme maximalní lhůtu pro odeslání plateb na LanCraft 2015.

Aktuální stav registrací na LC - banner

Platby předem jsou pro účastníky jednoznačně výhodnější a proto se není čemu divit, že je o ně zájem. Jak tomu tak bývá, většina věcí se řeší až na poslední chvíli a platby na LanCraft nejsou vyjímkou. Pokud tedy ještě stále budete platit, tak vězte, že poslední termín pro odeslání těchto plateb je 21. 7. Pokud odešlete platbu v tomto termínu, máme jistotu, že dorazí k nám včas.

Nejzazší termín pro odeslání plateb

  • 21.7.2015

I pokud ale nestihnete tento termín, můžete se stále akce zúčastnit. Registrace totiž budou možné i přímo na místě. V případě dotazů nás informujte na email informace@lancraft.cz.

Navýšení slotů pro CS: GO

Velký zájem hry CS: GO rovněž neušel našemu zájmu. Další zprávou tedy je, že pro potřeby CS:GO jsou tak od nynějška vyhrazeny i řady 12 a 13. Zarezervovaná místa tak narůstají z 24 na 32 týmových slotů. V případě potřeby budou samozřejmě prostory dále rozšířeny.

Pro případ zaplnění dalšího zaplnění míst v dalších hrách máme připravených dalších 80 míst, která přidělíme jednotlivým hrám dle potřeby.

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru