přeskočit na obsah

LanCraft 2015: Největší akce za poslední dekádu - LanCraft 2015 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

LanCraft 2015: Největší akce za poslední dekádu

Michals17. 7. 2015 v 14:30

Již za týden vypukne v Ostravě největší lanpárty za posledních 10 let u nás. Výstaviště Černá Louka totiž bude hostit LanCraft 2015, akci s kapacitou pro až 720 hráčů. Nejde to ale jen o samotnou kapacitu. Součástí akce totiž budou i turnaje v několika hrách, přičemž 5 z nich bylo vybráno za hlavní a hrát se v nich bude o 260 000 korun v hotovosti. A aby toho nebylo málo, na své přijdou i fanoušci Cosplaye a youtuberů.

LanCraft zřejmě netřeba dlouze představovat. Nejstarší lanpárty u nás, s historií sahající až do doby, kdy hlavní organizátor Lukáš “Jump” Vobecký měl ještě nějaké vlasy (a zasvěcení vědí, že to bylo skutečně hodně dávno), se ale tento rok rozhodla pro hodně velký upgrade. Po několika letech strávených ve Starém Městě u Uherského Hradiště přichází řada na změnu. A tou změnou je přesun na výstaviště Černá Louka v Ostravě.

Hlavní sál během LanCraft Summer 2014

LanCrafty měly dosud velmi omezenou kapacitu, která se v minulých letech pohybovala kolem čísla 200. Tento rok ale bude úplně jiný. Míst pro hráče je téměř 4x tolik a to konkrétně 720. Nejsou to ale pouze místa pro hráče, která budou větší. Mnohonásobně se oproti předešlým rokům zvětší i doprovodný program.

Součástí LanCraftu 2015 budou dvě velké doprovodné akce. Jednou z nich je Youtuberská akce Video Hype, které se zúčastní největší hvězdy této scény u nás a druhou je pak Cosplay soutěž a i v té se ukáže to nejlepší, co se na naší scéně pohybuje. Kromě toho bude v průběhu akce k dispozici další rozsáhlý doprovodný program, včetně tradičního Skillzone koutku, stánky partnerů včetně Intel stánku s mnoha vymoženostmi, simulátorů F1, konzolí a v sobotu také venkovních atrakcí.

2. sál na LanCraft 2013

Hlavní turnaje budou probíhat ve hrách League of Legends League of Legends, Hearthstone, Counter Strike:GO, DOTA 2 a StarCraft 2. Dohromady se zde hraje o 260 000 korun, přičemž rovných 100 000 si rozdělí nejlepší čtyřka z League of Legends League of Legends. Kromě toho se bude konat i několik doprovodných turnajů. Kromě her již zmíněných půjde i o Heroes of the Storm Heroes of the Storm, World of Tanks World of Tanks, CS 1.6 a FIFA 15 FIFA 15. I v těchto turnajích navíc obdrží vítěz drobné ceny od partnerů LanCraftu.

Plánek prostor pro LanCraft 2015

LanCraft 2015 bude probíhat od 23. do 26. 7., k dispozici je i kompletní harmonogram. LanCraft, jak je tomu zvykem, každopádně pojede nonstop. Volná místa ještě stále nějaká jsou, takže pokud máte zájem, navštivte stránky turnaje www.lancraft.cz pro další informace. LanCraft 2015 bude zcela jistě nezapomenutelná akce rozhodně by si ji žádný fanoušek gamingu a počítačových her neměl nechat ujít!

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru