přeskočit na obsah

Beta key do hry Tom Clancy's Rainbow Six® Siege - LanCraft 2015 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Beta key do hry Tom Clancy's Rainbow Six® Siege

MrKenny18. 7. 2015 v 19:39

Jak jste se mohli před pár dny dozvědět, každý účastník LanCraftu získá jako dárek přístup do beta verze hry Tom Clancy's The Division, jedné z nejočekávanějších her roku 2016. To není ale jediný dárek, jako další věc každý návštěvník dostane další očekávanou pecku, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege z dílen studia Ubisoft Montreal. 

Rainbow Six Siege je připravované pokračování populární herní série stříleček s prvního pohledu, vyvíjené pro novou generaci počítačů a herních konzolí. 

Inspirováno reálnými proti teroristyckými operacemi po celém světě, Rainbow Six Siege nabízí hráčům dosud nejbohatější možnost využití prostředí k získání výhody pro svou jednotku. Intenzivní boje nablízko, smrtelné nebezpečí, taktika, týmová hra a neustálé napětí tvoří jádro herního zážitku.

Trailer:

Multiplayer Rainbow Six Siege posouvá zážitek z intenzivních přestřelek a týmové strategie, kterými je celá série prosnulá, zase o úroveň blíž.

Jaké jsou hlavní prvky hry?

  • Napínavé a taktické souboje teroristů s proti-teroristickou jednotkou. Akce uvnitř různých objektů, které vždy předchází průzkumná a plánovací fáze.
  • Nový propracovaný model destrukce.
  • Základy multiplayeru Rainbow Six Siege spočívají v boji pětičlených týmů uvnitř budov, kde se jeden tým snaží zabezpečit prostor a uchránit ho proti útočníkům, zatímco druhý tým se pokouší do prostoru dostat a zachránit rukojmí.
  • Všechny moderní technologie, které se využívají v boji proti terorismu (drony, průrazné zbraně, miny, a další)
  • Procedurálně generovaný systém poškození dokáže dělat díry ve zdech, dveřích a podlahách v závislosti na použitém střelivu a materiálu pomocí systému, který realisticky vyhodnocuje tyto situace.

Beta klíč do hry obdrží prvních 3000 návštěvníků akce.

Pro více informací o hře můžete zavítat na oficiální stránky hry nebo na českou komunitní stránku.

Gameplay:

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru