přeskočit na obsah

Které dny budou nejzajímavější? - LanCraft 2015 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Které dny budou nejzajímavější?

Jump19. 7. 2015 v 09:01

LanCraft se odehrává po dlouhé 4 dny. Většina lidí na něj jezdí vždy na celou dobu, ale jsou i tací, kteří jedou poprvé a váhají, na kolik dní. V této novince vám přiblížíme, na co se můžete v jednotlivé dny těšit...

Denní program na LC - banner

Čtvrtek - seznamovací den

První den LanCraftu je vždy volnější. Od 12 hodin, kdy LanCraft otevírá, přijíždí na akci první účastníci. Kvůli často náročné cestě, potřebné aklimatizaci a seznámení s prostředím není na hráče kladen žádný velký důraz na výkony.

Ke slovu se tedy dostává volná zábava, seznamování lidí, kteří se znají jen po internetu, a řada doprovodných turnajů a soutěží.

K zábavě toho bude spousta - stolní fotbálky, SkillZone koutek, retro koutek, Intel stánek, ale i počítači hojně vybavená místa jako MČR nebo Fujitsu aréna. Pro návštěvníky bude na LanCraftu připraveno několik desítek počítačů, kde si můžou zahrát podle chuti.
Mezi zábavu musíme počítat ale i konzole! Stojany s konzolemi PS4 nabídnou možnost tréninku Fify 15 na páteční a sobotní turnaje a ve SkillZone koutku můžete přijít vyzkoušet množství Xbox konzolí s řadou herních pecek.

Samozřejmě veliká pozornost patří stravování a pití. LanCraftí bary budou bohatě zásobené, venku na vás bude čekat grilovačka a veliký Red Bull stan, kde profi barmani vám namíchají drinky dle vašeho výběru :) .

Právě čtvrteční večer je hodně o zábavě, o pití, o tom uvolnit se a bavit se s ostatními.

 

Pátek - den youtuberů, turnajů a cosplaye

V pátek bude pravděpodobně nejnabitější den. V 10 hodin vypukne naprosté šílenství, ale i plné soustředění. 2 hlavní haly - Razer hala a Intela hala budou rozdílné jako nikdy více.

VideoHype s youtubery - V pátek bude po celý den Razer hala hostit program youtuberů. Stovky, až tisíce fanoušků se sjedou z celé ČR a Slovenska, aby si užili festivalový den plný vystoupení svých oblíbených hvězd Youtubu.

Hlavní turnaje - V 10 hodin také vypuknou všechny hlavní turnaje (kromě Doty 2, která začíná ve čtvrtek). Intel hala, ve které se všechny turnaje budou odehrávat, tedy rázem téměř ztichne. Jediným hlukem tu budou počítače a občasné výkříky NICE!!!, všemi tak oblíbené při vzájemném se povzbuzování.

Cosplay soutěž - Večer ve 20 hodin se v Razer hrale uskuteční soutěž Cosplayerů. Účastníci budou soutěžit nejenom o finanční výhry, ale také o možnost reprezentovat svou zem (ČR a Slovensko) na Cosplay World Masters, v říjnu v Portugalsku.

 

Sobota - den šampiónů a zábavy

Turnaje - Už od rána se začínají hrát finálové zápasy jednotlivých her. Razer hala se změní v místo pro diváky a fanoušky počítačových zápasů. Postupně Dota 2 Dota 2, CS: GO a Hearthstone získají své šampióny v hlavních turnajích. Od rána až do pozdní noci budete moci na obrovském plátně sledovat výkony těch nejlepších hráčů a nejlepších komentátorů.

Youtuberská soutěž - Festival VideoHype se přesune v sobotu ven, kde na připravených venkovních atrakcích proběhne velká youtuberská týmová soutěž. 6 týmů youtuberů bude proti sobě soupeřit venku i uvnitř LanCraftu v jednotlivých herních disciplínách. Nejlepší 3 týmy si odnesou ceny a na ten nejlepší tým čeká pak i cena speciální.

After party - Večer a v noci se ke slovu dostane opět zábava. Poslední večer na LanCraftu se vždy nese ve stylu zábavy, pití, fotbálku... Tuto noc se snad ani nechodí spát. Respektive, spát chodí jen ti slabí a řidiči :) .

 

Neděle - závěrečný den

Pozornost v neděli bude soustředěná na 2 hry - dopoledne se koná finále StarCraftu 2 a v poledne vypukne finále turnaje League of Legends League of Legends s dotací 100.000 Kč! Streamy, ty online i na místě poběží za bravurního komentování po celý den až do 16 hodin.

Po dohrání LoLka už bude čas jen na rozloučení a odjezd domů. Na ty méně šťastné pak čeká úklid celého LanCraftu :) .

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru