přeskočit na obsah

Co vzít na LanCraft? - LanCraft 2015 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Co vzít na LanCraft?

Jump21. 7. 2015 v 18:33

Přípravy na LanCraft 2015 jsou v plném proudu. Za 2 dny se otevřou brány lanpárty prvním účastníkům a těch bude opět požehnaně. Především pro ty, kteří pojedou na LanCraft poprvé, nemusí být uplně jasné co všechno si sebou vzít. Právě pro ty zde tak máme menší přehled.

Co si určitě vzít?

Nutností je pochopitelně PC s monitorem, notebook, popřípadě jakoukoliv jinou kalkulačku, na které rozjedete vaši hru a která má síťovou kartu. Nezapomínejte ani na vlastní periferie, tedy sluchátka, myš, klávesnici a pokud možno i podložku pod myš, jelikož stoly nejsou vždy kompatibilní se senzorem vašeho hlodavce. V případě že plánujete přespat v prostorách LanCraftu, je docela vhodné donést si spací potřeby, tedy spacák + nafukovačku/karimatku.

Nově je třeba si navíc vzít i síťový kabel. na minulých akcích jsme jediné spojení počítače se světem připravovali pro každého hráče my. Letošní akce ale bude mnohem větší a tak je již zařídit nedokážeme. Proto si každý hráč musí donést vlastní síťový kabel. Délka záleží od toho, kde sedíte. Switche budou umístěny uprostřed řad, přičemž pokud sedíte na kraji, budete potřebovat alespoň 10m UTP kabelu. Pokud nesedíte na kraji ale stejně jste na pochybách, platí 10m i pro vás.

UTP kabely budou přímo na akci ke koupi.

  • Průkaz totožnosti
  • PC
  • Monitor
  • vlastní periferie
  • síťový kabel (ideálně 10m)
  • spací ulity

P.S. Silně doporučujeme nestahovat na lanpárty torrenty, nepřinést si zavirované PC či provádět jinou podezřelou aktivitu na sítě. Nezapomínejte, že před námi se neschováte. :)

Co si vzít v případě zájmu?

Pokud bychom z nějakého nepochopitelného důvodu začali u hygieny, tak v prostorách LanCraftu budou pro návštěvníky k dispozici sprchy. Potřeby k využití tohoto zařízení jsou pak různé a závisí na stylu a chuti jednotlivce, tudíž zvažte sami.

Docela vhodné je promyslet si předem způsob stravování. Na místě bude k dispozici dobře vybavený bar, který kromě tradičních pochoutek nabídne i kvalitní pizzy. Pokud byste ale ani jednu z těchto možností nevyužili, máte možnost si přivést něco vlastního, či nakoupit něco v místních obchodech.

Co rozhodně nebrat?

Rozhodně nemá smysl brát prodlužky na elektřinu. Ty totiž budou k dispozici pro každého hráče. (od LC v roce 2012 se za prodlužky s přepěťovou ochranou střílí tak pozor). Poté se za každou cenu vyvarujte vlastních elektrospotřebičů. Kávovary, varné konvice či fény na vlasy nechte ve vlastním zájmu doma. Na LanCraftu je rovněž přísný zákaz pouštění hudby z reproduktorů, takže ani těmi si zbytečně nesnižujte obsah zavazadel.

  • Prodlužky na elektřinu
  • Elektrospotřebiče (varné konvice, mikrovlnky, fény a jiné zloděje elektřiny)
  • Reproduktory
#1BlooW21. 7. 2015 v 19:03
Výborně, věc s UTP kabalem jsem zjistil až dneska. Je to trošku úsměvné :D
#2FF-Nations11221. 7. 2015 v 19:08
Co tak udělat třeba nějakou možnost si je jen zapůjčit?
#3nEph.FSPDenny21. 7. 2015 v 20:03
Co vlastně dostaneme za to startovné? Když máme mít všechno vlastní? :)
#4BlooW21. 7. 2015 v 20:11
pokud tam nikde nebude možnost si ten kabel koupit nebo zapůjčit, může to dopadnout pěkným fiaskem....
Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru