přeskočit na obsah

Místo konání - LanCraft 2015 | LanCraft.cz

Místo konání

Jak na LanCraft?

LanCraft se tento rok koná v Ostravě, 3. největším městě ČR. Možnosti dopravy jsou tedy skutečně velké a stačí si jen vybrat.

Místo konání

  • Černá louka 3235 - 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava

zobrazit celou mapu

Autem

Jedním z jednodušších způsobů je doprava autem, samozřejmě v závislosti na tom, odkud jedete. Konkrétní cesty do Ostravy asi nemá smysl nějak rozebírat, takže přidáme pár odkazů.

První se týká skupiny na Facebooku, která je vytvořena pro ty, co hledají volná místa, popřípadě volná místa v autě mají. Druhý se pak týká toho, jak vyřešit parkování přímo na LanCraftu.

Vlakem

Ostrava je pochopitelně i uzlem železničním, takže dostat se sem vlakem ze kteréhokoliv místa v ČR a i ze zahraničí není problém. Pokud nevíte kde vlaková spojení hledat, doporučujeme IDOS.

Druhou věcí pak je jak se dostat z nádraží na místo konání. Nejlepším způsobem bude tramvaj (šalina/električka) a to konkrétně lika 1, 2 nebo 8 s tím, že je třeba přesoupit na stanici Karolina a následně buďto linkou 12 nebo 4 směrem na zastávku Výstaviště, která je hned vedle místa konání LanCraftu.

Autobus

Možná je i dálková autobusová doprava. Pokud nevíte kde spojení hledat, odkážeme vás opět na stránky internetového jízdního řádu IDOS.

Nejpravděpodobnější cílovou zastávkou bude Ústřední autobusové nádraží v Ostravě. To je navíc poměrně blízko od Černé Louky, takže si opět můžete stopnout tramvaj, linku 4 nebo 8, a vyjet přímo směrem na Výstaviště.

© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru