přeskočit na obsah

Aktuality - League of Legends 2014 | LanCraft.cz

Aktuality

League of Legends

Informace o hlavním LoL turnaji

Michals25. 7. 2014 v 01:10

Již jen týden zbývá do zahájení druhého LanCraftu tohoto roku a zároveň vůbec první akce, která bude tímto způsobem zasvěcena pro jednu hru. Klíčovou součástí bude i hlavní turnaj pro 4 kvalifikované týmy, které budou hrát o ceny v celkové hodnotě přes 60 000 Kč.

A jelikož již do startu mnoho času nezbývá, je na čase shrnout veškeré info, které by mohlo fanoušky a diváky zajímat.


Jak?

Systém turnaje je jednoduchý. Nejprve se všechny týmy střetnou v jedné skupině. Hrát se zde bude každý s každým BO1. Následně se utká 3. a 4. tým ze skupiny o celkové 3. místo a 1. a 2. tým o velkové vítězství a hlavní cenu v turnaji. Tyto závěrečné zápasy budou BO3.


Kdy?

Hlavní turnaj bude probíhat od pátka do soboty. V pátek se odehrají první dvě kola skupin, začíná se od 17:00. V sobotu se pak odehraje poslední kolo skupin a následné závěrečné boje. Začínat se bude v 10:00.

 • Pátek   

  • 17:00 - eErines.Arctic vs. Iron team Gaming
  • 18:30 - eSuba.Intel vs. Cyber Gaming Dragons
  • 20:00 - eEriness.Arctic vs. Cyber Team Gaming
  • 21:30 - eSuba.Intel vs. Iron Team Gaming
 • Sobota   

  • ​10:00 - eErines.Arctic vs. eSuba.Intel
  • 11:30 - Iron Team Gaming vs. Cyber Gaming Dragons
  • 15:00 - Zápas o třetí místo
  • 19:00 - Finále


Bude stream?

Ano, bude a to ne jen tak ledajaký. Streamovány budou všechny zápasy, přičemž do komentátorského křesla se posadí komentátoři nejpovolanější. V plánu máme obsáhlý přenos z akce, který by měl divákům na streamu přiblíži atmosféru akce. Pochopitelně záběry z her budou moci sledovat i diváci přímo na místě.


Kdo se zúčastní?

Z kvalifikací se probojovaly 4 celky, konkrétně:

 • eSuba.Intel
 • Iron Team Gaming
 • eEriness.Arctic
 • Cyber Gaming Dragons


O co se bude hrát?

Hlavní League of Legends League of Legends turnaj na tomto LanCraftu bude zároveň nejlépe dotovaným turnajem v historii naší lanpárty. Všechny týmy si rozdělí finanční výhru, v hodnotě 1 000 euro. K tomu se navíc mohou těšit na hodnotné ceny od našich partnerů společností Dell a Alienware, které budou mít podobnou hodnotu.

 • 1. místo - 400 euro + 5x Tablet Dell Venue 7 + 54 300 RP
 • 2. místo - 300 euro + 5x Alienware periferie + 41 150 RP
 • 3. místo - 200 euro + 5x Alienware periferie + 27 000 RP
 • 4. místo - 100 euro + 5x Alienware periferie + 13 500 RP
LanCraft

Ubytování na LanCraftu

Jump24. 7. 2014 v 15:46

League of Legends League of Legends LanCraft bude probíhat celkem po 3 dny. Od pátku do neděle bude pro návštěvníky připraven program stávající se z hlavního turnaje, doprovodných turnajů pro návštěvníky, soutěží, herních stánků a koutků, deskových her a dalších aktivit.

Účastníci, kteří bydlí blízko, budou pravděpodobně volit přespání doma. Pro všechny ale máme dobrou zprávu. Podařilo se nám zajistit prostory na přespání v blízké tělocvičně. Pokud tedy plánujete přijet z větší dálky, nebo si chcete pobyt na LanCraftu prodloužit do pozdní noci a domů se nedostanete, vemte si s sebou spacák a karimatku. 

Prostory na spaní jsou zařízené 100 m od místa konání LoL LanCraftu. Přespání je zdarma, je zahrnuto už v registračním poplatku. Na místě jsou k dispozici také toalety a sprchy.

Pro zájemce o tuto formu přespání platí několik pravidel:

 • Vstup do Sleeping area je umožněn pouze střízlivým lidem
 • Po celou dobu pobytu ve sleeping area platí přísný zákaz rušení

Pokud někdo pravidla poruší, nebude do spacích prostor vpuštěn.

Pro ty z vás, kteří dávají přednost přespáním v klasických podmínkách, doporučuji shlédnout seznam blízkých penzionů.

League of Legends

Hlavní turnaj o 1.000 Euro

Jump22. 7. 2014 v 18:46

V uplynulých 2 měsících se odehrály online kvalifikace, ze kterých vzešly 4 nejlepší týmy, které se kvalifikovali na LAN fináleLeague of Legends League of Legends LanCraftu. Teď je na čase poodkrýt roušku podoby turnaje a oznámit vám první detaily finálového League of Legends League of Legends turnaje.

Alienware League of Legends turnaj

V turnaji na LanCraftu se bude hrát o cash výhru 1.000 Euro, tedy v přepočtu ~ 27.000 Kč! K tomu si zúčastněné týmy rozdělí RP v hodnotě dalších 750 Euro.

Tím však nekončíme. Během zítřejšího dne můžete očekávat oznámení věcných cen, o které se v turnaji bude také hrát a o něž se zasloužily firmy Dell a Alienware.

Rozdělení cen je v tuto chvíli následovné:

 • 1. místo: 400 € + 54 300 RP
 • 2. místo: 300 € + 41 150 RP
 • 3. místo: 200 € + 13 500 RP
 • 4. místo: 100 € + 13 500 RP

 

League of Legends

Kompletní čtyřka již dnes večer

Jump19. 7. 2014 v 11:00

Nejlepších 8 týmů ze 2. kvalifikace postoupilo do vyřazovacího dvojitého play-off. To nám dá určit poslední 2 týmy, které postoupí na LAN finále na Leauge of Legends LanCraft.

LoL kvalifikace na LC Summer 2014

 

Již kvalifikované týmy:

 • eSuba.Intel
 • Iron Team Gaming

Od 17 hodin se dnes odehraje závěrečné play-off, ve hře jsou zvučná jména týmů, jako InsideGames či Freshterious. Právě mezi nimi se rozhodne ve finále WB o prvním postupujícím. Roli černého koně budou dnes plnit hráči týmu VKV, kde najdeme i několik domácích celebrit.

Zdroj: www.playzone.cz

League of Legends

První LoL kvalifikace jde do finiše

Michals12. 6. 2014 v 00:35

Minulou sobotu odstartovala první kvalifikace do hlavního turnaje na League of Legends League of Legends LanCraft 2014. Celkem 42 týmů bojovalo o 8 postupových míst do druhé fáze této kvalifikace, které bude na programu tuto sobotu a ve které budou mít možnost se týmy ve FDE pavouku utkat o dvě postupová místa na samotný LanCraft.

LoL kvalifikace na LC Summer 2014

Mezi touto osmičkou nechybí ani známé celky tuzemské scény, jako eSuba.Intel či Iron Team Gaming. O překvapení rozhodně nouze nebylo. Ze hry vypadly například týmy nEophyte nebo Inside Games, které budou muset využít druhé, červencové kvalifikace. Velmi dobře má naopak našlápnuto tým Freshterious, který je již v semifinále WB druhé fáze kvalifikace.

Sobotní program začíná opět od 17:00 a opět se o stream postará TryhardTV. Hrát se bude BO1 FDE pavouk s tím, že finále LB i WB, tedy boj o postupová místa, bude BO3. Rozpis pavouka je k nalezení na stránce turnaje.

Pozornosti všech by neměla uniknout ani druhá kvalifikace, která se uskuteční 12. července. Odkaz na ní je k nalezení zde.

 

League of Legends

První kvalifikace do hlavního turnaje

Michals5. 6. 2014 v 01:53

LanCraft pro League of Legends League of Legends se rychle blíží. Již za 2 měsíce začne ve Starém Městě akce, která v historii naší lanpárty nemá obdoby a přípravy na ni jsou v plném proudu. Jedním z hlavních náplní celého LanCraftu bude turnaj pro nejlepší tuzemské týmy.

 

LoL kvalifikace na LC Summer 2014

 

Hlavní turnaj bude hostit celkem 4 celky, které se budou moci utkat o atraktivní ceny od našich partnerů. Jaké to budou vám ještě neprozradíme, nicméně jejich hodnota se již nyní šplhá ke 30 000 Kč a zahrnuje finanční výhru i hodnotné ceny.

Jak se na tento turnaj dostat? V následujících týdnech probehnou 2 kvalifikace, z každé postoupí nejlepší 2 týmy. První z těchto kvalifikací proběhne již tento víkend a registrace i další podrobnosti naleznete na stránce turnaje na portálu PLAYzone. Na stejném místě jsou k dispozici i pravidla turnaje.

Systémem turnaje bude Single Elimination BO1. Od RO8 se přejde na FDE systém, jelikož se očekává, že zde již budou pouze ty nejlepší týmy a chceme tak těmto nejlepším dát možnost jedné opravy. Vítěz WB a vítěz LB postupují do hlavního turnaje na LanCraftu.

Tato kvalifikace začíná tuto sobotu od 17:00 a sledovat ji budete moci i na streamu, který zajistí TryhardTV. Pokud tedy máte o víkendu čas, přijďte si zahrát a kdo ví. Třeba se na vás a vaše kamarády usměje štěstí. :)

League of Legends

LanCraft pro LoL 2014

Jump8. 5. 2014 v 16:41
Vítejte na stránkách pro druhý LanCraft roku 2014!

Tato akce bude speciální. Vůbec poprvé od dob Brood Waru, bude celá akce věnovaná pouze jedné hře. A nemůže to být žádná jiná hra, než League of Legends League of Legends, hra s největší komunitou a největším progamingovým potenciálem vůbec.

Na co se můžete těšit? Zaměření čistě na jednu hru nám dává značné možnosti. Nebude se jednat o BYOC akci (ta se bude konat v září a odkaz naleznete zde), ale o LanCraft v novém stylu. Na místě se budete moci setkat se známými tuzemskými hráči a představiteli česko-slovenské scény, k vyslechnutí budou přednášky, cosplay a mnoho dalšího. Samozřejmostí pak budou doprovodné turnaje, které budou zorganizovány ve spolupráci s našimi partnery a také hlavní turnaj, který bude hostit čtveřici nejlepších týmů u nás, která se utká o nemalé ceny.

A to se bavíme pouze o speciálních záležitostech této akce. K dispozici budou i tradiční aktivity, bez kterých není LanCraft LanCraftem. Součásti akce bude populární SkillZone koutek, těšit se budete moci i na herní novinky na nejnovějších nadupaných herních strojích, na usměvavé holky za barem, neúprosnou security a samozřejmě na velkou večerní grill party.

To vše a mnoho dalšího na vás čeká na 3denním LanCraftu v srpnu. Čeká nás velká výzva a vůbec poprvé tak brousíme do těchto vod. Věříme ale, že se nám podaří nejen naplnit vaše očekávání, ale dokonce je i předčit.

Za celý admin tým mi zbývá už jen dodat, těšíme se na vás! :)

strana12
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru