přeskočit na obsah

Aktuality - MSI LanCraft Spring 2011 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Výhry od Comgadu

Jump29. 3. 2011 v 22:18

Náš stálý partner, firma Comgad, opět potěší účastníky všech turnajů. Jako každý LanCraft, i nyní nám věnovali skvělé hry a herní příslušenství, které pomohou rozšířit vaše sbírky.

Counter-Strike:

1. místo: 3x PC hra Homefront, 2x PC hra Gothic 4
2. místo: 5x batoh Dawn of War II

 DOTA:

1. místo: 5x PC hra Shogun 2: Total War

StarCraft 2:

1. místo: PC hra Shogun 2: Total War
2. místo: PC hra Gothic 4: Arcania
3. místo: PC hra Dawn of War II: Retribution
4. místo: PC hra Dawn of War II: Retribution

Všichni návštěvníci LanCraftu se dále mohou těšit na řadu doprovodných turnajů, ve kterých se buhe hrát o lákavé ceny, které také Comgad poskytl.

Comgadu děkujeme a hráčům přejeme hodně štěství v turnajích!

Defense of the Ancients

Soutěž: Tipněte score zápasu a získejte tričko dasnet!

slambik29. 3. 2011 v 20:24

Dasnet.cz pro Vás přináší soutěž o dasnet trička. Soutěž se uskuteční během hlavního DotA turnaje na LanCraftu.

Tipněte si nejbližší score vybraného DotA 5v5 zápasu v rámci LC turnaje a vyhrajte tričko dasnetu!

Pravidla soutěže, informace a obrázky trička jsou k dispozici na stránkách dasnetu:

Přejeme hodně štěstí! 

LanCraft

Válečné bojiště Homefront na LanCraftu!

Jump29. 3. 2011 v 19:01

Děj hry Homefront je zasazen do blízké budoucnosti, kdy hospodářská, energetická a společenská krize ochromí současné velmoci. Nastalé situace využívá soustátí Severní a Jižní Koreje a postupně se ujímá vlády nad světem. Zdaleka ne všude jsou však vítáni s úsměvem: v anektovaných oblastech přežívají ohniska odporu. A do jednoho takového se dostanete i vy v roli Roberta Jacobse, bývalého pilota u (bývalého) amerického námořnictva. Podaří se vám vyhnat okupanty z vlastní země? Či aspoň z rodného města? A z vlastního zápraží?

Žánrově Homefront spadá mezi FPS; svým pojetím se však od ostatních takovýchto her výrazně liší, a to především způsobem vyprávění příběhu. Není to žádná náhoda. Vytvořením scénáře byl pověřen John Milius, z jehož pera pochází například kultovní snímek Apokalypsa (Apocalypse Now, na serveru www.IMDB.com hodnocen jako 38. nejlepší film všech dob). Homefront opouští tradiční šablonu akčních stříleček, ve které je příběh vyprávěn především v animovaných sekvencích a samotné mise slouží především k přesunu z bodu A do bodu B. Místo toho se klíčové momenty odehrávají před vašima očima ve chvílích, kdy jste sami uprostřed hry, a tím vás vtahuje do zdejšího živoucího světa.

Homefront


Pokud budete mezi těmi, kteří navštíví blížící se MSI LanCraft Spring 2011, budete mít možnost zahrát si a řádně ozkoušet kvality Homefrontu přímo na místě. K dispozici pro vás bude několik počítačů, na kterých bude nainstalovaná plná verze hry Homefront.

Během LanCraftu také uspořádáme turnaj v Homefrontu, jehož vítězové si Homefront za své vítězství odnesou. Turnaje se budou moci zúčastnit všichni návštěvníci. Jak hráči, tak diváci.

StarCraft II: Wings of Liberty

Změna admina pro StarCraft II

sKopheK23. 3. 2011 v 11:33

První letošní LanCraft pomalu klepe na dveře a tým organizátů začíná zvyšovat obrátky. Personální změny jsou vždy nepříjemné a dvojnásob, když je to takřka na poslední chvíli. Admin turnajů ve strategické pecce loňského roku StarCraft II Khenyk, který pilně připravoval pravidla pro hlavní i doprovodná klání, byl nucen z rodinných povinností opustit své místo. Nemá však cenu panikařit, protože náhrada za ně je více než dostačující. Pigi, pro hráče druhého dílu StarCraftu známý především jako organizátor série turnajů eSuba King of the Hill, se s radostí chopil nabízené pozice a my vám s ním přinášíme krátký rozhovor.

Ahoj Pigi, právě jsem se doslechl, že budeš na blížícím se MSI LanCraft Springu 2011 hlavním adminem turnajů ve StarCraft II. Jak jsi se k této pozici dostal?

Ahoj, po pravdě jsem se k tomu dostal tak, že jsem včas neutekl :). Jelikož původní admin Khenyk otěhotněl a nedávno porodil, tak se musí věnovat svým mateřs... ehm otcovským povinostem. No a jelikož jsem po něm hned druhej nejlepší, tak jsem tu :) .

Určitě minimálně adekvátní náhrada. Na co se mohou hráči pod tvou taktovkou těšit a co bys jim naopak ani náhodou nedoporučoval?

Nedoporučoval bych jim nevhodné chování. Jak vůči mně, tak samozřejmě především vůči soupeřům. Pak klasicky nedoporučuju podvádění ve hře i mimo ni. No a na co se naopak mohou těšit? Ještě to za ten jeden den nemám vyladěné, ale po dohodě s Khenykem a Jumpem se určitě najde prostor na doprovodné turnaje, které mimo hlavní turnaj vyplní čas všem hráčům na akci. Pár nápadů mám a určitě nějaké doplní i zmínění dva mentoři sc2 scény. Určitě se budu snažit aby si VŠICHNI SC2 hráči tuhle akci užili a zahráli si co nejvíce.

Do hlavního turnaje je aktuálně přihlášeno "pouze" 67 hráčů. Myslíš, že by jich přijelo více, nebýt kapacitních omezení?

Určitě. Osobně si myslím, že by se v pohodě dala stovka. Navíc berme v úvahu, že za hranicemi se o tomto LC ani moc nedávalo vědět, protože bylo hned plno. Myslím, že by se určitě ukázali nějací hráči z Polska či Německa. Zájem tu byl, ale prostě kapacity byly naplno využity.

Pigi u kávičky
Pigi  u své oblíbené vídeňské kávy

Kdybys ty sám byl hráč, který chtěl jet na LanCraft, ale už se nevlezl se svým vlastním počítačem, zvažoval bys možnost hrát na počítači někoho z přihlášených hráčů?

Čistě teoreticky asi jo. Ale musel bych vědět konkrétně o někom, u koho by to bylo možné a hlavně s ním být dopředu domluvený. Přeci jen, když už ta možnost je, tak proč ji nevyužít, že? Chápu, že se to zrovna někdy tak sejde a hráči odejde PC, nebo nemá možnost dopravy s 30 kilama zavazadel. Rozhodně lepší sdílet PC, než sedět doma na zadku a pak v komentářích kafrat o tom, jaký by to bylo nebo nebylo tam být :) .

Můžeme čekat se změnou admina i změnu maplistu? Co říkáš na aktuální kompozici map?

Spíš ne, to by se musela objevit nějaká novinka, nebo naopak bug, který by znemožnil nějakou mapu regulérně používat. Momentální maplist je používán skoro ve všech tuzemských soutěžích a je vidět, že hráči s ním nemají žádný problém. Možná jen zauvažuji nad maplistem pro doprovodný 2v2 turnaj, kde jsou momentálně 3 mapy. To mi trochu prostoru k vylepšení dává.

Co bys na závěr vzkázal všem hráčům, kteří už se nemůžou dočkat druhého dubnového týdne, ale i těm, kteří ještě zvažují, zda dojedou?

Těm, kteří zvažují, zda dojedou, bych vzkázal ať neváhají a koukají se pomalu balit na cestu. No a těm, kteří mají už jasno, bych chtěl vzkázat, že udělám vše pro to, aby i tento díl LanCraftu byl pamětihodný.

Díky za rozhovor a nejen s tebou se těším ve Starém Městě na viděnou!

Taky díky a uvidíme se na místě.

LanCraft

Vyzkoušejte si nadupané herní MSI notebooky

Jump7. 3. 2011 v 20:07

LanCraft není jen o turnajích. Během celé lanparty vám dáváme spoustu příležitostí k alternativní zábavě.

Díky našemu hlavnímu partnerovi, firmě MSI, budete mít možnost vyzkoušet si na LanCraftu opravdu nabušené herní notebooky. K dispozici pro vás budou notebooky značky MSI GT663 a MSI GT660R.

Abyste patřične vyzkoušeli výkon obou počítačů, bude na těchto počítačích nainstalovaná herni novinka Assasin´s Creed: Brotherhood, který vychází v polovině března.

Oba počítače vám budou po celou dobu LanCraftu plně k dispozici. Stačí jen přijít, sednou si a hrát...

MSI notebook

MSI, přední světový výrobce notebooků, představuje novinku - herní notebook GT663. Kombinace perfektního 15,6" LED displeje, výkonné grafiky TX460M s 1,5 GB paměti a prvotřídní zvukové kvality v podání špičkových reproduktorů Dynaudio a technologie DTS Surround Sensation UltraPC zaručuje ty nejlepší herní zážitky. Výkonný mobilní procesor Core i7 spolu s unikátní technologií MSI Turbo Drive Engine+ a až 12 GB RAM, o jejichž skvělé chlazení se za všech okolností postará technologie MSI Cooler Boost, jsou zárukou, že nikdy nepocítíte nedostatek výkonu.

Defense of the Ancients

DOTA týmy na LanCraftu

Jump2. 3. 2011 v 08:13

Turnaj DOTA týmů zná své účastníky. V tuto chvíli známe všech 16 týmů, které se spolu utkají v turnaji na LanCraftu. 

Zúčastněné týmy:

 • AA
 • b.Inf
 • eE
 • jP
 • NS
 • NR
 • nSv
 • PeNiS
 • PinK
 • sKap
 • sTicK
 • Vanity
 • VPICI
 • z3r0.REP
 • ZV
 • CA

Prosíme další hráče a týmy, aby se již dál neregistrovali a neposílali vstupné, pokud k tomu nebudou vyzvány. Maximální kapacit již byla dosažena a na více hráčů už není místo.

Counter-Strike 1.6

Účastníci CS 1.6 turnaje

Jump22. 2. 2011 v 15:51

Všechny platby a rezervace proběhly v pořádku a my si můžeme představit 16 týmů, které se zúčastní turnaje v Counter-Strike 1.6 Counter-Strike 1.6 na MSI LanCraft Spring 2011:

 • Cracked Gamers
 • Cracked Gamers Ladies
 • AARkovy
 • corps.sk
 • eEriness
 • eSuba
 • eSuba Ladies
 • eXtatus
 • EZD
 • GHOSTFOX
 • Gunrunners
 • HF
 • insight
 • Psymonks 1
 • Psymonks 2
 • KB

Žádáme hřáče z dalších týmů, aby neposílaly své platby, pokud k tomu nebudou vyzváni.

StarCraft II: Wings of Liberty

Sdílení počítače v BYOCU

Jump8. 2. 2011 v 23:00

Pro StarCraft 2 hráče máme další novinku. Pokud na vás nezbylo místo a máte kamaráda, který má místo v BYOCU, můžete se s ním domluvit na sdílení jeho počítače. Co pro to je potřeba udělat?

Nejprve se registrujte jako hráč bez počítače (případně vyberte tuto možnost v profilu). Následně hráč v BYOCU vás ve svém profilu určí jako hráče, který s ním bude sdílet jeho počítač.
Toto je však možné provést pouze jednou, na 1 počítač můžou být tedy pouze 2 hráči.
Vstupné zůstává pro oba hráče stejné. Vy díky tomu získáte možnost účasti v SC2 turnaji, bez nutnosti sdílet připravené počítače s více hráči.

Counter-Strike 1.6

Poslední místa pro CS 1.6

Jump4. 2. 2011 v 12:50
Je na čase pomalu uzavřít registrace na MSI LanCraft Spring 2011. Jak už jsme několikrát avízovali, kvůli velkému zájmu hráčů CS 1.6 jsme zvýšili počet slotů z původních 10ti na 16.

Dnes se ale blížíme k zaplnění všech slotů, kdy je na akci registrováno 128 hráčů CS 1.6.

Týmy s plně zaplacenou účastní (10 týmů):

 • AARkovy
 • corps.sk
 • Cracked Gamers
 • Cracked Gamers Ladies
 • eEriness
 • Ein Zwei Die
 • eSuba
 • eSuba Ladies
 • HF
 • PsyMonks
Týmy s částečně zaplacenou účastní (4 týmů):

 • eXtatus - 2 hráči
 • PsyMonks 2 - 1 hráč
 • GHOSTFOX - 1 hráč
 • Gunrunners - 1 hráč
Počet volných slotů: 2

 

Jak můžete vidět, opravdu moc míst nezbývá. Jak tedy pokračovat se zbývajícími zájemci o volná místa?
Pokud máte zájem o jeden z posledních slotů, napište mi na lukas.vobecky(at)lancraft.cz. V odpovědi vám pošlu informaci, zda je ještě volný slot a VS, který použijete v následující platbě za váš tým. Na zaplacení registračního poplatku budete mít 7 dní, následně váš slot uvolníme pro další zájemce v pořadí.

Dálší upozornění je pro částečně zaplacené sloty. Pokud máte méně než 3 zaplacená místa, je potřeba doplatit zbylá a to nejpozději do 14. 2. 2011., jinak budou vaše místa poskytnuta jinému týmu.

StarCraft II: Wings of Liberty

Možnost registrace bez počítače

Jump4. 2. 2011 v 12:01

Pro hráče StarCraftu 2 přicházíme s velmi dobrou zprávou.

Ve spolupráci s brněnskou hernou Velký Špalíček budeme mít pro hráče, kteří by se rádi zúčastnili, ale nemají možnost dovést si svůj počítač, či už na ně nezbylo místo, připravené herní PC sestavy, které budou určeny primárně pro StarCraft II turnajové hry.

Při registraci si v typu hráče zvolte "hráč". Tím určíte, že máte zájem o hraní na připravených počítačích. Vstupné na LanCraft se i pro tyto hráče nemění, zůstává stejné, tedy 350,- Kč při platbě předem a 450,- Kč při platbě na místě.

Protože těchto počítačů bude k dispozici pouze 5 kusů, omezli jsme, kvůli časové prodlevě v turnaji, počet míst na 20 (4 na každý počítač).
I v tomto případě platí, kdo dřív přijde, ten hraje. Využijte tedy možnosti platby předem a rezervace místa v turnaji.

Konfigurace herních PC: 

 • Základní deska: Fujitsu Siemens G314T-M2
 • Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz
 • Grafická karta: nVidia GeForce GT 430
 • Paměť: 2048 MB DDR2
 • HDD: WB 500 GB

Pokud jste již nyní byli zaregistrování do BYOCu, stačí vám jen upravit typ účastníka ve svém profilu.
Pokud již máte zaplacené místo v BYOC aréně a raději byste využili této možnosti, kontaktujte nás na jump@lancraft.cz a my vám typ účasti změníme.

strana1234
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru