přeskočit na obsah

Aktuality - MSI LanCraft Spring 2011 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

LanCraft - místo pro setkání týmu

Jump4. 2. 2011 v 11:09

LanCraft není jen o tom přijet a hrát turnaj.

Jsou týmy, které využívají naši lanparty jako týmový sraz, na kterém se potkají s většinou hráčů svého multiherního klanu. Pojďme si nyní představit týmy, které budou mít na MSI Springu největší zastoupení...

  • Cracked Gamers - 22 hráčů
  • eSuba - 15 hráčů
  • PsyMonks - 15 hráčů
  • eEriness - 15 hráčů
Nebojte se ani vy ostatní přizvat své spoluhráče. LanCraft je otevřený divákům a kde najdete lepší místo na klanové setkání, než na takovéto akci?
LanCraft

Soutěž na facebooku

Jump3. 2. 2011 v 11:40

Dark MessiahNaše facebook stránka dnes dosáhla prvních 500 fanoušků. Při této příležitosti jsme pro vás připravili soutěž o fantasy akční pecku Dark Messiah Might and Magic, navíc ve sběratelské edici.

Abyste mohli vyhrát, stačí na naší facebook stránce zodpovědět jednoduchou otázku - Čeho si na LanCraftu ceníte nejvíce, co máte na LanCraftu rádi?

Z došlých odpovědí vybereme 5 z vás, kteří PC hru Dark Messiah Might and Magic získají.

StarCraft II: Wings of Liberty

StarCraft 2 BYOC - posledních 9 míst

Jump2. 2. 2011 v 19:55

Díky obrovskému zájmu vás, hráčů, máme 2 měsíce před akcí téměř plno!

Jak jsme již avízovali dříve, pro StarCraft II hráče je v naší BYOC aréně určeno 60 míst. V současnou dobu již 51 z vás zaplatilo vstupné s možností si rezervovat místo k sezení.
K dispozici tedy zbývá posledních 9 míst. Proto opravdu neváhejte, chcete-li chytnout místo v BYOCu.

Pokud by přišlo plateb více, než je možné rezervovat míst, budou místa přiřazována v takovém pořadí, v jakém platby dojdou. Jaké jsou pro vás nejrychlejší možnosti platby?

1. paypal
2. převod v rámci KB či složení přímo na učet
3. převod z jiného peněžního ústavu. 

UPDATE:
Máme poslední 2 volná místa v BYOCu! 

LanCraft

Comgad mezi partnery

Jump1. 2. 2011 v 12:17

Comgad hryNa minulých LanCraftech jste mohli být svědky štědrosti, kterou se blýskla firma CD Projekt, kdy pro účastníky každé akce připravila dárky v podobě desítek PC her, triček, batohů a dalších produktů s herní tématikou.

V loňském roce se CD Projekt dostal pod křídla Comgadu, který bude pokračovat v podpoře LanCraftu i nyní. Vy se tak opět těšte na žhavé novinky, ale i nestárnoucí klasiky, které budete moci na LanCraftu, lanparty pro počítačové nadšence, vyhrát.

LanCraft

Zpověď adminů: RamZes

sKopheK27. 1. 2011 v 23:28

Abychom navnadili všechny hráče a diváky, kteří se na dubnový LanCraft chystají nebo váhají, zda má cenu absolvovat mnohdy dalekou cestu, budeme vám do začátku akce přinášet rozhovory s lidmi, jež se podílí na fungování LanCraftu.

Ahoj Ramzesi, mohl by ses nám ve stručnosti představit?

Ahoj Skophku, mé pravé jméno je Legéň Pavel, ale hodně lidiček mě zná pod nickem RamZes a momentálně jsem součásti týmu Cracked Gamers.

Jak dlouho už se podílíš na fungovaní LanCraftů?

Řekl bych tak cca 3 roky; je to už dávno, ale tak okolo deseti jsem se již zůčastnil. Přesně ani nevím.

Deseti let věku, nebo počtu akcí?

Deseti počtů LanCraft akcí.

Proč pomáháš právě na LanCraftu a ne třeba na jiné akci? Za všechny jmenujme DreamHack :D .

LanCraft je poctivá tvrdá práce lidí, kteří se o tuto velkolepou událost pro Česko starají. Těm zaslouží dík. Snažím se  přidat ruku k dílu a posunout celou akci dále. Dělám to hlavně pro hráče. Proč nepomáhám na Dreamhacku? Toť otázka (co já bych tam proboha dělal ;)) . Osobně bych radši DreamHack navštívil jako divák.

Na co bys nalákal hráče a diváky na dubnový LanCraft?

Tato otázka je spíše pro Jumpa, ale zkusím na ní odpovědět. LanCraft je tradiční LAN akce, která má pestrou minulost. Tentokrát zde bude i nová hra StarCraft II, hra roku 2010, kterou si k srdci přisvojilo po celém světě na několik miliónů lidí. Hra, která má mnoho sponzorovaných lig, turnajů a širokou hráčskou základnu a zdatně kráčí ve stopách prvního StarCraftu. Samozřejmě bych nemohl zapomenout i na zábavu a zážitky, které jsou z LanCraftu nezapomenutelné a hlavně na nejoblíbenější hru světa Counter Strike 1.6 ;) . Kdo zde nebude, opravdu o hodně přijde.

RamZes ve své nejoblíbenější poloze

Hodně hráčů má obavy o stabilitu internetového připojení. Co bys těmto malověrným pochybovačům ze své pozice síťaře vzkázal ;) ?

Vzkázal bych jim, že internetová přípojka zaznamená značný "boost", který ale na druhou stranu bude stát nějaké ty penízky navíc (řádově desítky tisíc Kč). Nicméně konektivita bude taková, aby pokryla požadavky, které my potřebujeme, a to je hlavně z důvodu online hraní. Jelikož Blizzard, geniální vývojář her, nám neposkytl LAN mód pro StarCraft II, muselo dojít k navýšení konektivity. Osobně z pozice síťaře mohu zaručit, ze dojde k maximálnímu vyladění, aby vše běhalo, jak má.

Na co se ty osobně těšíš nejvíc?

Osobně se těším, až veškeré přípravy akce budou dokončeny, dveře se otevřou, vše se rozjede a v klidu si budu moci vychutnat tu nezapomenutelnou atmosféru u pivka s přáteli.

Co je podle tebe nejdůležitější věc, kterou si žádný návštěvník této tradiční české LAN party nesmí zapomenout?

Mno, tak co by člověk neměl zapomenout? V první řadě přeci kompjůtr, myš, klávesnici a sluchátka. Spacák není potřeba, jedeme NON-STOP ;) .

Můžu ti nakonec položit pár testových otázek, které dají čtenářům bližší pohled na tvou osobu ;) ? Odpovídej prosím vždy jednou z nabízených možností

Jasně, jsem celej tvůj... na chvilku ;) .

Counter-Strike / DotA / StarCraft II?

Jasně že SC II.

Terran / Zerg / Protoss?

Fuj, jen ne Terran, těch je všude dost - jednoznačně Zerg.

Pivo / vodka / rum?

Pivo

Víno / ženy / zpěv?

Víno a ženy.

Kočka / pes / prase?

Prase (jíst se musí) ;) .

Chceš na závěr něco vzkázat (potenciálním) návštěvníkům LanCraftu nebo svým příznivcům?

Jasně že chci. Co nejvíc lidí dojeďte a ne abyste řvali po dvaadvacáté hodině NAJS, to vás zastřelím :-D . Doufám, že se nás na LanCraftu sejde co nejvíce.

Díky za rozhovor a těším se nejen s tebou v dubnu na viděnou.

LanCraft

Big Shock a 7Days pro všechny

Jump27. 1. 2011 v 09:01

DárkyJako už po několik posledních LanCraftů, i na MSI Springu 2010 se mohou hráči, kteří nás přijedou navštívit, těšit na pochoutky zdarma.

V první řadě to budou vždy hodící se Big Shocky, které už nejednou pomohly zahnat únavu. 7 Days, se svými croissanty a bake rollsy zase zaženou hlad ve chvílích, kdy to bude nejvíce potřeba.

Zmiňované dárky (včetně dříve zmíněného časopisu LEVEL) si nezapomeňte vyzvednout u registrací.

LanCraft

Admin tým hledá pomoc

Jump26. 1. 2011 v 11:06

Chtěli byste se podílet na chodu LanCraftu? Pomoci nám v dalším budování nejlepší lanparty u nás?

Sháníme mladé lidi, kteří se nebojí přiložit ruku k dílu a pomoci tam, kde je potřeba. Naši práci za poslední roky určitě znáte a možná se dovedete představit, kam naše snaha směřuje.
Pokud vás láká práce v mladém kolektivu, je na vás spolehnutí a chcete dělat něco víc, než jen přihlížet, ozvěte se nám na e-mail jump@lancraft.cz. Možná jste vy ti, které hledáme... :)

LanCraft

Rozdělení BYOCu

Jump24. 1. 2011 v 08:23

Když jsme před pár dny oznamovali naplnění BYOCu při 190 místech, ani mně nenapadlo, že o 3 dny později dojde k zaplnění dalších 30 míst, která jsme pro vás připravili. V tuto chvíli máme registrovaných úžasných 232 hráčů, což z této akce dělá 2. největší LanCraft v historii!

Nyní jsme ale nuceni určit strop, přes který jít nemůžeme, a tím je 220 účastníků. Aby došlo k rovnoměrnému zastoupení všech tří určených her, určili jsme také po dohodě s příslušnými adminy počet slotů pro jednotlivé hry:

  • Counter-Strike 1.6 Counter-Strike 1.6: 16 slotů pro týmy
  • Defense of the Ancients Defense of the Ancients: 16 slotů pro týmy
  • StarCraft II: 64 hráčů
Po vzoru minulých akcí jsme také rozdělili BYOC tak, aby hráči jednotlivých her seděli blízko sebe:
 
  • Counter-Strike 1.6 Counter-Strike 1.6: řady 6, 7, 9, 10, 11, 20, 21
  • Defense of the Ancients Defense of the Ancients: řady 12 - 19
  • StarCraft II: řady 1 - 5, 8
Prosíme tímto hráče, aby si při rezervování míst vybírali místa v určených řadách. Předejdeme pak dodatečnému přemísťování.

 

LanCraft

Počet slotů pro DOTA turnaj

Jump21. 1. 2011 v 20:01

Poslední týden jsme zaznamenali obrovský nárůst registrací ze strany DOTA hráčů. Z původně počítaných 50 hráčů máme nyní přes 80 registrací, a tak jsme nyní navýšili počet slotů pro týmy v DOTA turnaji.

V tuto chvíli bude na LanCraftu připraveno místo pro 16 týmů DOTY, což bude znamenat rekord v dosavadním počtu účastníků této populární modifikace WarCraftu.
Prosíme všechny týmy, které se plánují zúčastnit, ať se obrátí na admina DOTY Meertyho, který vám poví vše potřebné pro úspěšné zajištění slotu na LanCraftu.

Za projevený zájem o účast na MSI LanCraft Springu děkujeme a těšíme se na vás již za 2 a půl měsíce! 

Counter-Strike 1.6

LEVEL Counter Strike 1.6 turnaj

Jump14. 1. 2011 v 17:40

LevelPartnerem pro Counter Strike 1.6 5v5 turnaj se stává časopis LEVEL. Díky němu si vítězové 5v5 turnaje v CS 1.6 odnesou (mimo jiné) roční předplatné LEVELu. Samozřejme toto předplatné bude pro všech 5 hráčů vítězného týmu.

V tuto chvíli máme registrované účastníky z 13ti českých a slovenských CS 1.6 týmů, z toho 4 již s částečně či plně zaplacenou registrací.
Jaký však bude finální počet týmů, závisí jedině na vás.

strana1234
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru