přeskočit na obsah

Aktuality - MSI LanCraft Spring 2011 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Herní koutek s Nintendo Wii

Jump4. 1. 2011 v 10:46

Pokud jste někdy zavítali na LanCraft konaný ve Starém Městě, určitějste shlédli, nebo i vyzkoušeli herní konzoli Nintendo Wii, které jevěnován velký prostor v hlavní chodbě.
A ani tentokráte nebude tato oblíbená konzole chybět. A na jaké tituly, že se to můžete těšit?


Grand Slam TennisBeach SportsLinksSports

Grand Slam Tennis - Jak už sám název napovídá, jedná se o tenis, s možností hrát až ve 4 hráčích.
Big Beach Sports - Sada letních plážových her. I když se jedná ojarní LanCraft, vy si můžete vyzkoušet beach, fotbal, rugby, disc golf,kriket, petangy.
Link's Crossbow training- úžasná gamesa, kdy je vaším úkolemstřílet po terčích, příšerách a dalších cílech. Hra je ještě záživnější sherním nástavcem v podobě samopalu, který samozřejmě nebude chybět.
Wii Sports - další sada her, tentokráte se jedná o Tenis, Golf, Baseball, Box, Bowling.

K dipozici budeme mít minimálně 2 herní ovladače, nebojte se tedy vyzvat své kamarády k pořádnému duelu.

LanCraft

Streamování StarCraft 2 zápasů

Jump3. 1. 2011 v 09:23

Pokud patříte mezi fanoušky hry StarCraft 2, jistě vás potěští zavítání známé komentátorské dvojice Tucnak & Murdoc webu sc2cz.com na LanCraft.

Po celou dobu konání akce, dokud to budou hlasivky umožňovat, se ujmou Tucnak s Murdocem komentování turnajových zápasů ve StarCraft 2. Pokud nám navíc bude osud nakloněn, budete se moci těšit i na live komentování přímo na místě. Památníčky tedy s sebou! :)  

LanCraft

LEVEL na LanCraftu

Jump2. 1. 2011 v 09:19

LevelČasopis Level se svými 199 vydanými čísly patří bezesporu mezi špičku časopisů vydávaných u nás a svou kvalitu si drží už po dlouhé roky.

Mám velkou radost z toho, že pro každého účastníka MSI Springu 2011 budeme mít nachystáno jedno číslo tohoto časopisu. Ať už přijedete na LanCraft jako divák, či jako hráč, u vstupu na vás bude LEVEL čekat.

Dlouhé chvíle na LanCraftu už nebudou problém (ne že by někdy nějaké byly)! :)

LanCraft

StarCraft 2 turnaj

Jump1. 1. 2011 v 09:52

StarCraft 2 je prvním z turnajů, do kterého můžete ohlásit první ceny, které získají ti nejlepší z vás. Ceny do turnaje věnovala firma MSI, které tímto děkujeme.

R57701. místo:

  • herní grafická karta MSI R5770 Hawk 1GB DDR5
  • oficiální triko StarCraft II
  • oficiální plakát StarCraft II
2. místo:

  • základní deska MSI P67A-C45
  • oficiální plakát StarCraft II
3. místo:

  • TV tuner MSI DigiVOX Slim HD
  • oficiální plakát StarCraft II

4. místo:

  • TV tuner MSI DigiVOX Slim HD
  • oficiální plakát StarCraft II
Výhry pro StarCraft II 1v1 turnaj jsou nyní tedy pro první 4 místa. S velkým počtem účastníků se dá očekávat, že se dále rozšíří.
LanCraft

MSI LanCraft Spring 2011

Jump1. 1. 2011 v 00:28

Vítáme vás na stránkách nejznámější České lanparty LanCraft, tentokráte s podtitulem MSI Spring 2011.

Jak už sám název napovídá, tento LanCraft se uskuteční na jaře roku 2011, konkrétně ve dnech 8. - 10. 4. 2011. Jako už několikráte, i nyní vám nabídneme k užívání luxusní prostory kulturního a sportovního střediska ve Starém Městě.
Na akci, která, doufáme, bude znamenat další posunutí mezníku v kvalitách na domácích lanparty, se uskuteční turnaje ve 3 hrách - Counter-Strike 1.6 Counter-Strike 1.6, Defense of the Ancients Defense of the Ancients a StarCraft II!

Kromě již zmíněných turnajů vám samozřejmě nabídneme další porci zábavy, jak už bývá na LanCraftu zvykem. Vše vám postupně odtajníme v následujících dnech.

Pevně věřím, že se nám (s vaším přispěním) povede uspořádat další skvělou lanparty, na kterou budete s úsměvem vzpomínat až do letního LanCraftu! :)  

strana1234
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru