přeskočit na obsah

Přípravy vrcholí - MSI LanCraft Spring 2011 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Přípravy vrcholí

sKopheK7. 4. 2011 v 19:35

Za necelý den se začnou sjíždět hráči ze všech koutů Česka, ale i některých částí Slovenska, Polska a Maďarska, aby se na MSI LanCraft Springu 2011 sešli se svými kamarády a známými z online prostředí. Již v tuto chvíli je však na místě konání ve Starém Městě u Uherského Hradiště část organizátorského týmu a chystá vše pro to, aby se téměř tři stovky účastníků měli následující víkend jako v bavlnce.

Jeden z prvníchna místě je redaktor StarCraft II sekce na zpravodajském serveru PLAYzone.cz, který je zároveň hlavním mediálním partnerem celé akce. Michala S. jsem v rychlosti vyzpovídal a vy tak máte exkluzivní možnost přičichnout k atmosféře MSI LanCraft Springu 2011, který už doslova klepe na dveře.

Zdravím do hlavního sálu LanCraft Springu. Jak to na místě vypadá?

Čau, čau. Tak v hlavním sálu to zatím vypadá jako na staveništi. V některých sálech už sice jsou stoly i kabely, ale v jiných jsou pouze židle a holé stěny. Každopádně přípravy postupují rychle, takže vše bud tip ťop.

Kolik lidí se zhruba už v tuto dobu pohybuje v budově? Přijeli už i nějací hráči?

Tak kromě všemocného Jumpa, který mě před chvíli navštívil, je tu ještě asi 8 lidí. Kromě realizačního týmu tu nějací hráči už určitě jsou, ale nepodařilo se mi je až na výjimky identifikovat. Koho ovšem nelze přehlédnout ani přeslechnout, jsou Murdoc s Tučňákem, kteří komentují u jednoho monitoru eSuba KoTH.

Tito dva budou mít na starosti přímý přenos vybraných zápasů turnajů ve StarCraftu II po celou dobu konání akce. Ví se už, kde bude jejich komentátorské stanoviště a zda se diváci na místě mohou těšit na promítání her na plátně přímo v budově?

Tak tohle je otázka spíš na Jumpa, protože mé vědomosti jsou strohé. Jelikož se Jump přesunuje rychleji než blink stalker, tak se mi ho pro zodpovězení této otázky zatím nepodařilo najít.

Na co se ty osobně těšíš nejvíc?

Na co? Spíš by bylo lehčí se zeptat, na co se netěším. Pomalu si říkám, jaké to asi bude, až se sem nahrne těch 240 lidí. Nejvíc se určitě těším na tu atmosféru. Těším se na hry, budou tu ti nejlepší od nás a několik velmi kvalitních hráčů ze zahraničí. Rovněž jsem zvědav na komentátory, doufám že je uvidím live v akci. A nakonec samozřejmě na všechny známé i neznámé tváře naší scény.

Co bys vzkázal všem, kteří stále váhají, zda mají LanCraft navštívit?

Není důvod váhat. Toto bude jedna z největších (osobně se nebojím říct největší) lan party u nás. Zážitek to bude jediněčný a dle mého názoru je cena vstupného pro diváka velmi malá. Lokalita je suprová a zázemí rovněž. Těžko se mi hledají důvody proč nejet. Pokud vás zajímá gaming, tak na této akci nesmíte chybět.

Za celý tým organizátorů se s vámi těším zítra, případně v sobotu dopoledne na viděnou. Pokud se akce nemůžete zúčastnit, máte možnost sledovat průběh turnajů buď zde na webu, nebo v některém z přímých přenosů.

#1BLM.GREEN7. 4. 2011 v 21:03
Už se nemužu dočkat :-)
#2voNt8. 4. 2011 v 09:28
Incomiiiiiiing .. !!
#3Kobra9. 4. 2011 v 10:26
Yeah :)
Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru