přeskočit na obsah

Partneři - MSI LanCraft Spring 2011 | LanCraft.cz

Partneři

Hlavní partneři

homepage

Světoznámý výrobce počítačových komponent a notebooků. Společnost MSI je inovativní výrobce, který staví zejména na kvalitních a cenově přijatelných produktech. Mezi nejzajímavější technologie MSI patří například technologize Fuzion nebo Dynaudio u herních notebooků řady G. Vítěz MSI LanCraft Spring 2011 si odnese moderní grafickou kartu s další inovativní technologií, systémem chlazení Twin Frozr. Díky tomuto chlazení bude Vaše karta vždy pracovat v ideální teplotě a přitom s minimální hlučností.

homepage

Grunex je herní portál, kde si hráči různých her mohou zdarma založit a administrovat turnaje. Součástí Grunexu je také internetová herní televize GrunexTV, která přináší pravidelné reportáže, recenze a rozhovory z herního i reálného světa.

Hlavní mediální partner

homepage

Partneři

homepage

Procesory od společnosti Intel z řady Intel Core i5 a Intel Core i7 jsou ideální volbou pro hráče. Disponují nejnovějšími technologiemi Turbo Boost a Hyper-Threading, které umožňují maximální využití výkonu procesoru s nejefektivnější spotřebou! Tyto technologie procesor sami dle potřeby přetaktují v momentech vysoké zátěže PC (např. při hraní her), a tak se Vám již nestane, že se Vám hra začne sekat v náročných momentech!

homepage

homepage

Rare-items.cz se specializuje na dovoz tanečních her a tanečních podložek - softpady i hardpady. Má největší nabídku těchto produktů v ČR za bezkonkurenční ceny. Nákupem na rare-items.cz přispíváte na rozvoj komunity hráčů hudebních her v ČR. Rare-Items nabízí pro firmy kompletní řešení zábavy na podnikových večírcích stejně jako například pronájem různých atrakcí. Na LanCraftu zajišťuje Rare-items.cz laser game Begeara a taneční hru DDR.

homepage

LYNX je tradiční česká značka počítačů. Za jedenáct let se počítače LYNX propracovaly na samotnou špičku v prodaných kusech mezi českými výrobci. Pro výrobu počítačů LYNX jsou používány kvalitní značkové komponenty, které zaručují bezproblémovou funkčnost po celou dobu morální životnosti počítače. Pilířem jsou základní desky Asus, Gigabyte, Intel a MSI, které doplňují grafické karty stejně zvučných výrobců ASUS, Gigabyte, MSI a Sapphire. Spolehlivé uložení dat zaručují pevné disky Western Digital.Komponenty pro počítače LYNX jsou vybírány na základě dlouhodobějších zkušeností a každý z nich prochází řadou testů. Pokud tedy uvažujete o počítači, po kterém chcete maximální výkon a spolehlivost, zvolte PC LYNX. Více informací na www.lynx.cz

homepage

Electronic Arts Inc. (EA), se sídlem v kalifornském Redwood City, je vedoucí světovou interaktivně-zábavní softwarovou společností. Společnost založená v roce 1982 celosvětově vyvíjí, publikuje a distribuuje interaktivní software pro videoherní systémy, osobní počítače a internet.

homepage

Energetický nápoj Big Shock! se začal vyrábět již v srpnu 2003. Kromě kofeinu obsahuje tradičně i taurin a řadu vitaminů. Nápoje s příjemnou chutí obsahují maximální povolené množství kofeinu. 100 ml pokryje 30 % doporučené denní dávky vitamínů. Tento nápoj se díky své lahodné chuti a výhodnému objemu stal velmi oblíbeným pro široké spektrum odběratelů, především však pro teenagery, řidiče a sportovce.

homepage

Croissanty 7DAYS - zlatavé, nadýchané potěšení, které si můžete dopřát kdekoliv a kdykoliv. Podle nálady můžete vybírat z jedinečných příchutí - kakaové, spumante, karamel a jahodové. Chcete-li výborné rychlé pohoštění ke kávě, čaji či kakau, dopřejte si croissant 7DAYS!

Bake Rolls je jedinečný slaný snack vyráběný v mnoha příchutích - česnekové, přírodní, slaninové, cibulové, pizza a sýrové se špenátem. Bake Rolls se vyrábí z té nejkvalitnější řecké mouky. Křupavé kulaté pohoštění je vhodné pro všechny příležitosti.

homepage

Level je nejpopulárnější český počítačový časopis se zaměřením na počítačové hry. Vychází pravidelně každý měsíc od ledna 1995. Level se jako herní časopis zaměřuje primárně na hry a to výhradně na ty pro platformu PC. Od zániku sesterského multiplatformového časopisu Next Level v březnu 2008 každé číslo obsahuje rubriku, která se zabývá hrami pro konzole. Mimo hry se Level zabývá i hardwarem, softwarem, filmy a hudbou.

Mediální partneři

DasnetStarCraftCZ

Pro zájemce o partnerství

Chtěli byste se stát partnery této akce? Kontaktujte hlavního organizátora - viz. kontakt.

© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru